yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • oylar (19)
  • medya (8)

  1. L’oreal’in ultra nemlendirme ve parlaklık veren yeni ruj serisi. Cok acayip bişi. Kayıp gidiyor.

  31 ocak 2018 21:13

  2. Cosmetica indiriminden 20 tl civarında bir fiyata aldığım l'oreal markasını çıkarmış olduğu yeni ruj serisi. Bu seri genel olarak mat olmayan, dudakları nemlendiren lip balm kıvamında ama daha kalıcı olduğunu düşündüğüm bir seri. Ben farklı rujların altına, üstüne kullanmak için 905 #bae isimli rengini aldım. Renk olarak bakınca beyaz bir ruj ama uygulayınca dudak renginize göre değişkenlik gösteren içinde pembe ışıltı-sim barındıran kokusu bana göre karpuzlu sakızları anımsatan her şekilde kullanılabilecek bir ruj. Tek kötü yanı içindeki simler dudak etrafına yayılabiliyor. Onun dışında elimdeki mat rujları da bu rujla kullanarak çeşitlilik olması adına kullanışlı buldum. Tavsiye edermiyim bu rengi yok yani olmasa da olur ama renk çeşitliliği çok olduğu için yazın sür çık türde rujlardan olduğu tercih edilebilir.

  12 şubat 2018 11:02

  3

  3. Loreal'in parlaklık veren yeni ruj serisi.

  Gratis'ten 20.90 tl'ye 643 hot irl rengini satın aldım.Ambalajında net kahveyken dudağımda çok güzel bir hafif kahve-pembe oldu.Kat kat sürüldükçe renk yoğunlaşıyor,parlaklığı artıyor.Bu ara çok kuruyan dudaklarıma ilaç gibi geldi,yağ gibi kayıyor.Zaman geçtikçe parlaklığı azalıyor dudakta ama nemlendirmeye devam ediyor.

  Ambalajı plastik,klasik loreal paketlemesi.Kokusu yoğun,dudağımdayken bazen geliyor burnuma.Koku hassasiyeti olanlar için rahatsız edici olabilir belki.Havalar ısındıkça eriyeceğini düşünüyorum.Eğer erimezse yazın çantada taşımalık çıkar-sür tarzı bir iki rengini daha almak istiyorum.

  ilgili medya:
  1
  12 şubat 2018 15:16


  4. 642 numarasını kullanıyorum 1 haftadır. Duygu özaslanın da önerdiğini görünce oldukça merak edip aldım.

  Yapısı lip gloss gibi, hem parlatıyor, kötü bir kalıntı bırakmıyor, bir süre sonra yapısı garip bir hal almıyor (örneğin sephora lip gloss baya kötü hale gelebiliyor). Bu açılardan gayet güzel.

  Ancak kokusu beni oldukça rahatsız etti, çook yapay kokuyor. Bir de bu aldığım rengi hiç sevmedim. Dudaklarım normalde de renksizdir, bu rengin hafif renk vereceğini düşünmüştüm. Tam tersi daha da renksiz ve nude yaptı dudaklarımı, başka bir rujun üstüne kullanıyorum mecbur. Keşke dudağa daha çok renk veren bir numarasını alsaymışım diyorum. 

  Kısacası yapısı baya güzel, sürümü çok kolay ancak kokusuna bakın mutlaka almadan. Bir de dudağı renksiz biri olarak 642’yi ben sevemedim.

  5 nisan 2019 13:39

  5. Fiyat performansı çok iyi, çok kolay sürülüyor ve dudakları baya dolgun gösteriyor nude tonları kesinlikle denenmeli

  9 mayıs 2019 10:11

  6. Anlaşılan 642 numarası sadece duygu özaslan'a yakışıyor, bana da olmadı. Çok tuhaf bir renk veriyor, kesinlikle sağlıklı göstermiyor. Yapısı cidden güzel, lip balm tarzı, dudağı kurutacağını düşünmüyorum. Şimdi tekrar başka bir rengini denemek istiyorum aklımda 112 ve 905 numaralı renkler var, bakalım nasip :)

  10 mayıs 2019 21:48

  7. Bende 112 no su bulunuyor. Yapısı gayet yumuşak ve parlak resmi medyada ekledim.

  ilgili medya:
  1
  22 mayıs 2019 11:35


  5

  8. benim için tam yazlık, sür çık bir ruj kendisi, özellikle de yapısına bayıldım. dudakları kuru olan birisi olarak uzun zamandır nem veren, dudakları kurutmayan ama lip gloss gibi yapış yapış olmayan bir ruj arıyordum. kokusunu da sevdim. nude ruj seven birisi olarak 642 ve 112 renklerini aldım ikisi de günlük kullanıma uygun, her makyajla gidebilecek renkler. 

  22 mayıs 2019 21:46

  9. Ben bu rujlar ilk çıktığı zaman testerı da yokken 642 numarayı almıştım sade olarak sür çık kullanamıyorum tabii (makyajsız çok ölü gösteren bir tonda duruyor) ama ilk önce pıt pıt golden rose velvet matte 16 numarayla dudaklarımı renklendirip üzerine de bunu geçince çok güzel duruyor, bu şekilde kullanıp değerlendiriyorum almışken...

  22 mayıs 2019 22:19

  4

  10. 905 #bae rengine sahibim. O kadar güzel ve eğlenceli bir rengi var ki. Bildiğiniz, eğlenceli bir ruj. Unicorn gibi tatlı ışıltıları var. Yazın plajda veya gece tek başına bile uygulanır. Ya da rujunuzun üzerine topper olarak uygulanabilir öyle de çok güzel duruyor. Lip balm yapısında diyebilirim. Dudakları kurutmuyor. Fakat bu zamlardan sonra sırf eğlenceli diye almak ne kadar mantıklı bilemem. Zira Geçen sene migros indiriminden 10 lira gibi bir fiyata almıştım, şu an indirimde 36 liraya görünce ufak çaplı bir şok yaşadım. Elimdekini severek kullanacağım ama yenisini asla 36 lira gibi bir bedel ödeyip almayacağım üründür

  ilgili medya:
  3
  27 mayıs 2019 14:09 27 mayıs 2019 14:10