3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (1)
  • medya (4)

1. L’oreal’in ultra nemlendirme ve parlaklık veren yeni ruj serisi. Cok acayip bişi. Kayıp gidiyor.

31 ocak 21:13

2. Cosmetica indiriminden 20 tl civarında bir fiyata aldığım l'oreal markasını çıkarmış olduğu yeni ruj serisi. Bu seri genel olarak mat olmayan, dudakları nemlendiren lip balm kıvamında ama daha kalıcı olduğunu düşündüğüm bir seri. Ben farklı rujların altına, üstüne kullanmak için 905 #bae isimli rengini aldım. Renk olarak bakınca beyaz bir ruj ama uygulayınca dudak renginize göre değişkenlik gösteren içinde pembe ışıltı-sim barındıran kokusu bana göre karpuzlu sakızları anımsatan her şekilde kullanılabilecek bir ruj. Tek kötü yanı içindeki simler dudak etrafına yayılabiliyor. Onun dışında elimdeki mat rujları da bu rujla kullanarak çeşitlilik olması adına kullanışlı buldum. Tavsiye edermiyim bu rengi yok yani olmasa da olur ama renk çeşitliliği çok olduğu için yazın sür çık türde rujlardan olduğu tercih edilebilir.

12 şubat 11:02

3

3. Loreal'in parlaklık veren yeni ruj serisi.

Gratis'ten 20.90 tl'ye 643 hot irl rengini satın aldım.Ambalajında net kahveyken dudağımda çok güzel bir hafif kahve-pembe oldu.Kat kat sürüldükçe renk yoğunlaşıyor,parlaklığı artıyor.Bu ara çok kuruyan dudaklarıma ilaç gibi geldi,yağ gibi kayıyor.Zaman geçtikçe parlaklığı azalıyor dudakta ama nemlendirmeye devam ediyor.

Ambalajı plastik,klasik loreal paketlemesi.Kokusu yoğun,dudağımdayken bazen geliyor burnuma.Koku hassasiyeti olanlar için rahatsız edici olabilir belki.Havalar ısındıkça eriyeceğini düşünüyorum.Eğer erimezse yazın çantada taşımalık çıkar-sür tarzı bir iki rengini daha almak istiyorum.

ilgili medya:
1
12 şubat 15:16