yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (91)
  • oylar (123)
  • medya (2)

  1. İçeriğinde hint yağı, b vitamini, soya ve buğday proteini bulunan şampuan. Saçlarım kalın telli ve kuru yapıda olduğu için ağırlık yapmadı. Temizlemesinden ve nemlendirmesinden memnun kaldım. En beğendiğim şey kokusu oldu diğer loreal şampuanlardan farklı meyveli ve çok kalıcı

  23 nisan 2019 22:11

  2. İnce telli ve yağlanmaya müsait saçlarımda 24 saati dolduramadı, çok ağırlaştırdı ve yağlandırdı. Yaz şampuanı olarak kullanıp bitirmeyi planlıyorum. Yağlandırmasına rağmen nemlendirdiğini de düşünmüyorum. Bunun yerine (bkz: Head & shoulders supreme onarıcı şampuan) benim saçlarıma daha iyi geliyor. Onunla yoluma devam ederim bitince.

  22 mayıs 2019 00:17 3 eylül 2019 22:39

  3

  3. bugün beklemediğim şekilde loreal tarafından gönderilen şampuandır. az önce elime geçti, bakım kremi ile birlikte yollamışlar. kullanıp saçımdaki etkisi hakkında girdiyi editleyeceğim.ilk izlenim olarak meyve kokusu çok güzel ve tam yazı çağrıştırıyor.

  edit: ürünü denedim, saçlarım yağlı olmasına rağmen diğer tüm şampuanlar gibi 1 gün idare etti, ek yağlanma yapmadı. kokusu çok güzel ve bence oldukça kalıcı. saç uçlarım daha az karışıyor ve daha yumuşak diyebilirim.

  24 mayıs 2019 12:50 31 mayıs 2019 16:21


  5

  4. Normalde loreal şampuanları ile anlaşamam ama bu yeni çıkardıkları mor şampuan ve dream long serisine bayıldım. Saçlarım sarı ombreli ve kullandığım süre içerisinde saçlarıma verdiği parlaklığı ve yumuşaklığı sevdim. Keşke kokusu biraz daha tropikal bir koku olsaydı ama kokusu yine de güzel. En beğendiğim loreal saç bakım ürünlerinden biri oldu. Şimdi maskesini de almaya niyetliyim. 

  24 mayıs 2019 16:14

  5. Cuma günü çalıştığım yerin kargo odasından arandım. Süslü sözlükteki bir yazardan takas ürünü beklediğim için kendimi ona şartlamıştım. Gittigimde Gelen koca bir paketi görünce şaşırdım. Üzerinde Loreal yazıyor. Şaşkınlık ile paketi aldım. içerisinden Elseve 'nin Dream Long Hair 550 ml 'lik Şampuanı ve aynı serinin 300 ml'lik Saç kremi gönderilmiş. Bir de not koymuşlar.

  Daha önceden "mor şampuan" başlığında yorum yaptığım için mesaj aldığımı anlatmıştım. O zaman Elseve Mor Turunculaşma Karşı Şampuan gönderdikleri bir girdim bulunuyor. Şimdi de denemem için bu ürünü göndermişler. Bir taraftan, Gerçek kullanıcı deneyimlerini paylaşabilmek adına güzel bir uygulama olduğunu düşünüyorum. Diğer taraftan kendimi sürekli firmalardan hediye alan youtuber gibi hissediyorum. Gerçi bu ikinci oluyor.

  Ürüne gelirsek daha kullanmaya başlamadım. Dikkat ettiğim ilk şey Kutu üzerinde hint yağı vurgusunun yapılmış olduğu. Kullandığım şampuan bittikten sonra deneyeceğim. Saç boyumdan yana bir sıkıntı yok. Saçlarım uzun. Bir tek bir heves kestirip hoşuma gitmediği için kullanamadığım Kahküllerimi uzatma telaşesindeyim.

  ilgili medya:
  1
  26 mayıs 2019 23:12

  6. Bir kaç gün önce loreal tarafından tarafıma güzel bir notla gönderilen şampuandır.  Bir de bakım maskesini göndermişler.Henüz üçüncü yıkamayı yaptım. İnce telli saçlarıma biraz ağır geldi. Zaten çok çabuk yağlanan bir saçım var. İkinci Gününü göremedi ağırlaştırdı. Yalnız yıpranmış, tiftik tiftik görünen saçlarıma güzel bir nem ve yatıştırma sağladı. Kokusu mükemmel. Kokladığımda yesem mi acaba? sorusundan kendimi alamadım. Kutu bittiğinde girdiyi editleyeceğim. 

  29 mayıs 2019 23:23

  7. Şampuan ararken karşıma çıktı, çok düşünmedim ve aldım. Saçlarım kuru, dalgalı, kalın telli ve boyalı. Henüz iki defa yıkadım ve saçımda yumuşama hissettim. Saçımı çok dökmedi. kokusunun yaza uygun ve çok güzel olduğunu belirtmek istiyorum. Hafiften neşe veriyor kokusu. İlk izlenimlerim bunlar. 

  30 mayıs 2019 01:07


  8. Gratis'te gezerken tesadüf eseri görüp, "yeni çıktı demek bir denesem mi?"diye sepete attığım şampuan. Şu sıralar saçlarım en sevdiğim şampuanımla bile anlaşamıyordu. Sürekli de düzleştirdiğimden çalı gibi hissediyordum saçlarımı. Loreal'in şampuanlarını uzun zamandır kullanmıyordum açıkçası. Mucizevi yağ serisin şampuanı saçımı çok ağırlaştırdığından sevememiştim. Ama bu şampuan gerçekten güzel çıktı. Saçlarımı temiz, yumuşacık ve hafif hissediyorum üç gündür. Iki kere kullandım henüz ve gittim dün kreminden de aldım. Yarın kremiyle beraber kullanacağım bakalım. İnşallah etkisi böyle devam eder de başka şampuan aramam uzun bir süre.

  30 mayıs 2019 02:53 30 mayıs 2019 02:55

  4

  9. Kokusu harika.Saçı yumuşacık yapıyor.Kuru saçlar için ideal.Benim saçım röfleden dolayı aşırı kuru o yüzden bu şampuan çok iyi geldi.Yağlı saçlılar için çok iyi gelmeyebilir.

  30 mayıs 2019 18:23

  10. Kokusu harika. Zaten yıpranmış saçlar için olduğundan boyalı ve kuru saçlara nispeten daha iyi geleceğini düşünüyorum. Benim saçlarım ince telli olmasına rağmen saçımı ağırlaştırmadı ve memnun kaldım. Ayrıca içeriğinde hint yağı varmış ki hint yagi saca çok faydalıdır.

  11 haziran 2019 17:19