yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (27)
  • oylar (25)
  • medya (1)

  1. Şampuan ve saç kremini başarılı bulduğum, severek kullandığım dökülme karşıtı serinin bakım kremi.

  Saç kremi ve şampuanının diğer serilere kıyasla daha dirençli saçlar için yardımcı oldugunu söyleyebilirim. Özellikle saç kremi saçı yumuşacık yapıyor, böylece tararken oluşabilecek koparak dökülmeleri de önlüyor.

  Edit: 25 Eylül'de ürün gönderimi için adresim istenmişti, ürün dün (17 Aralık) elime ulaştı. Geç geldi ama yine de teşekkür ederim süslü sözlük ve loreal paris ailesine.

  Ürün Gelir gelmez uyguladım. Elbette ilk kullanımda dökülmeye etkisini gözlemleyemedim. Fakat saçları yumuşatan kokusu güzel bir ürün. Dökülme karşıtı etkilerini gözlemlediğimde yeniden editlerim.

  14 eylül 2020 19:49 18 aralık 2020 23:25

  5

  2. Hayatımda ilk kez süslü sözlük çekilişi kazanmışım...Güne puanım 10/10 tahmini ne zaman yollarlar bu hediyeyi😂🤣

  23 eylül 2020 22:55

  3. loreal parisin bu bakım kreminden memnun kaldım gerçekten. tatilden döndükten sonra anlam veremediğim bir şekilde saçlarım avuç avuç dökülmeye başlamıştı. 1 aydır kullanıyorum tabiki dökülmelerin hepsi bitmedi fakat azaldı diyebilirim. saçımı yumuşatmasını ve kokusu da uzun süre kalıyor. fazla yağlandırdığını söyleyemem, saç diplerine uygulamamak gerekiyor bu tarz kremleri zaten. eğer diplere yoğun bir şekilde sürerseniz 1 günde bile yağlanabilir saçlarınız.

  29 eylül 2020 15:04 16 ekim 2020 16:09


  4. Daha 2-3 kez kullanmama rağmen yüksek oranda saç dökülmemi kesti artı olarak saçı gayet yumuşak bırakıyor ve normalde saçım duş sonrası kabarır bu ürünle o kabarma da azaldı tavsiye ederim..

  13 ekim 2020 11:03

  5

  5. Kokusu çok güzel, saçı yumuşacık yapan saç kremi.

  Duş sonrası nemli saçıma diplere dokundurmadan kremi uyguluyorum. Saçımı daha sonrasında kurutuyorum.

  Krem dökülme karşıtı ve güçlendirici iddası ile piyasaya çıktı. Benim 1 aylık kullanım sonucu güçlendirdiğini söyleyebilirim. Dökülme için birşey diyemeceğim çünkü dökülme eğilimli saçım yok.

  Kokusu muhteşem ve duş sonrası saçı taramayı kolaylaştırıyor.

  Üründen memnun kaldım

  24 kasım 2020 11:32

  6. Kokusu şekerli olsa da oldukça lezzetli ve kalıcı.

  amla bukle belirginlestiriciye kıyasla daha güzel bukleler elde etmemi sağladı, parlak, yumuşak ve güzel kokulu tutam halinde bukleler elde ettim. Saçı biraz ağırlaştırıyor fakat kremsi doku yikanirken bile hissediliyor, besleyecegini düşünüyorum.

  29 kasım 2020 07:12 24 aralık 2020 14:59

  5

  7. denemem için süslü sözlük aracılığıyla (gbkz: loreal paris) tarafından bana gönderilen harika ürün. bir kere muhteşem kokuyor. benim aşırı kuru saçlarımı duştan sonra kullandığımda, çok kolay bir şekilde taranmasını sağlıyor. saçlarım yumuşacık oldu ve mis gibi kokmaya devam etti. aynı serinin şampuanını da kullanmak istiyorum. umarım uzun süreli kullanımda saç dökülmesini de durdurur. teşekkürler loreal paris.

  17 aralık 2020 16:46 17 aralık 2020 16:48


  5

  8. Süslü sözlük ve loreal paris ekibi sayesinde deneme fırsatım oldu. Bugün elime ulaşır ulaşmaz kullandım. Az bir miktarı saç uçlarına uygulandığında saçı ağırlaştırmadan yumuşacık hale getiriyor. Kokusu çok güzel. Aynı serinin saç maskesini ve şampuanını da severek kullanıyorum. İlginç bir şekilde bu bakım kreminin kokusu Aynı seriden olan saç maskesine göre çok daha güzel. Durulanmayan bir krem olduğu için günlük kullanımda yalnızca saç uçlarıma uygulayacağım, çünkü saç diplerim malesef çok çabuk yağlanıyor. Ancak bugün ilk kez kullandığım için saç diplerime de uyguladım. Sanki saç maskesi uyguluyormuşum gibi dört-beş saat beklettim, ardından duşta yıkadım. Saçlarımdan çok kolayca arındı, saçlarımı yumuşacık yaptı, saçlarım uzun zamandır ilk kez ek bir saç açıcı spreye gerek kalmadan kolayca tarandı, üstelik şampuanlamama rağmen kremin kokusu hala saçlarımda. Kokusuna gerçekten bayıldım. Düzenli kullanıp saç dökülmesine olan etkisini de gözlemlemeye karar verdim.

  17 aralık 2020 21:55

  4

  9. Ürünü yorumlamadan önce bi iki kelam bi şey demek isterim.

  Evvela burada kullandığım bir l'oreal ürünüyle alakalı dökülmeye neden olduğunu düşündüğümü belirttiğim bi girdi yazmıştım. Üzerine kendileri ulaşıp böyle bir çözüm önerdiler. Buradaki fikirlerimizi okuyan, değerlendiren ve üzerine çözüm geliştiren bir ekip kurabildikleri için gözümde devleştiler. Marka güveni puanım 10/10. Bizler ayşede fatmada gördüklerini satın alan değil, tezgah arasında bi saniye ya deyip süslü yorumlarına bakarak alışveriş yapan bir kitleyiz.

  Benim baya kuru, kuskuru, epey kuru saçlarım var. Kalın telliler ve baya da dökülürler. Bunun bi nedeni duşta taramakmış, ben mutlaka tarıyordum bi süredir onu öğrenip bıraktım. Bir de kırılan kopanlar var. Onlar da işte düzleştirirken, toplarken falan gidiyor. Jilet gibi saçımda bile tel tel dikiliyorlar sonra.

  Neyse, şişesi bana kıvırcık saç şekillendiricileri anımsattı. Tek başına kullanınca o tülerikliği baya bir dindirdi. Ama dedim ya saçım çok kuru, zaten yağlanmıyor. İnce telli saçlarda napar bilemem.

  Esas vaadi şekillendirmede kırılma, dökülmeyi önlemek. Düzleştiriciyi en yüksek ayarda kullanan biri olarak bu tür koruyucuları mutlaka kullanıyorum zaten rutinimde. Öyle böyle en azından sıcak hasarından korusun iki ortalarında uçlarında beyaz beyaz yanık topcukları oluşmasın.

  Velhasılı ürün olarak illa bu olsunluk yanı fiyatı olabilir onun dışında koruyucu kullanmıyorsanız ya da alternatif arıyorsanız denenir. İçerik düşünüyorsanız size hiç gelmez onun yerine (link: https://www.suslusozluk.com/hot-oil-hair-treatment?i=1054195 Şöyle bi şeyler) anlatmıştım.

  Edit: silikon ve alkol içeriyor / durulanmayan koruyucu ve güçlendirici bakım kremi diye geçiyor.

  18 aralık 2020 19:57 18 aralık 2020 20:04

  5

  10. Ürün loreal tarafından denemem için tarafıma gönderildi, yeni ulaştı. Kapağın kullanımı kolay, tasarımından ötürü kapatırken az bir miktar ürün taşıyor ancak onu da alıp saçıma sürdüm yani hiç sorun olmadı. Kokusu ve dokusu güzel. Dökülme karşıtı olması herhalde içindeki güçlendiren içeriklerle beraber taramayı kolaylaştırmasından ileri geliyor. Daha uzun süre kullanmadığımdan ilk izlenimimden bahsedeceğim. Saçımı kesinlikle çok güzel gösterdi. Sürüp kurutup tokayla bağlayıp üstüne yatmama rağmen sabah kalktığımda çok tatlı doğal dalgalar oluşmuştu, en çok bu özelliği beğendim. Kokusu hoş, saçımı şu an kokladığımda hafifçe alabiliyorum ama buram buram etrafa saçılmıyor tabiki, bence böyle daha iyi çünkü koku hassasiyetim vardır. Ekstra bir yağlanma da yapmadı. Ben memnun kaldım açıkçası, duş sonrası bakım için güzel bir ürün.

  19 aralık 2020 12:53 19 aralık 2020 12:54