yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (95)
  • oylar (84)
  • medya (4)

  1. Saçlarını sarı tonlarına boyamış olan bir kadının saçları yeşillenmeye başlamışsa kullanılması gereken geçici çözüm

  9 nisan 2019 01:42

  2. Beğenmedim bu ürünü. Hiçbir ton Farkı olmadı. kuaför malzemesi satan yerlerdeki mor şampuanlar kadar etkili değil ama kokusu falan güzel. Bir daha satın almam

  16 nisan 2019 19:31

  3. Heves edip bir hafta önce saçlarımı bakira boyadım. Sonra pişman olup rengini değiştirdim ama turunculukları kaldı. Bunun için bende bu şampuanı denemeye karar verdim. Kesinlikle turunculukları azalttığını söyleyebilirim. Tabi ki hepsini götürmüyor ama azalttığı bir gerçek. Temizlemesi ve kokusu çok güzel.

  17 nisan 2019 17:58


  5

  4. Bence Fiyat/Performans çok başarılı. Saçlarımı diğer mor şampuanlar kadar kurutmadı. Renk tonunda da gerçekten etkisini görebildim. Saçlarımda 3 dakika beklettim. Diğerlerine göre kısa bekleme süresi de ayrı hoşuma gitti. İndirimlerde stoklanacak ürün listesine bir tane daha eklendi. <3

  18 nisan 2019 10:05

  5. Kokusu çok güzel ve saçı kesinlikle kurutmuyor. John frieda kullanıyordum ancak Loreal'i iyi ki denemişim. Ton farkı kesinlikle oldu. 2.yıkamadan sonra fark daha belirgin oluyor.

  19 nisan 2019 22:14

  6. Bundan yaklaşık bir ay önce süslü mesaj kutuma mor şampuanla ilgili girdimle ilişkilendirilmiş bir mesaj aldım. Loreal süslü sözlük işbirliği ile iletişim bilgilerini paylaşmam durumunda piyasaya yeni çıkartacakları mor şampuanı denemem için gönderecekleri ve yorumlarımı bekledikleri minvalinde bir mesajdı aldığım. Gerçek kullanıcılara gönderilen ve gerçek deneyimleri yansıtılacağına inandığım bu marketing çalışmasının youtuberler, bloggerler, instabloggerler haricinde sade kullanıcılara da gönderilmesinin hoşuma gittiğini söyleyebilirim. Bugün kargo odasından kargom olduğu haberi gelince şaşırdım. Çünkü bu mesajın üzerinden uzun zaman geçti sayılır. Buraya kadar hikayesini dinlediniz. Ürün ile ilgili yorumumu ise iki hafta sonra paylaşmak niyetindeyim. para verip satın almadığım için buraya bu şerhi özellikle düşmek istedim. Youtuber blogger, instablogger olmadığımı da ayrıca belirtmek isterim.

  Gelen kutu ve notu da görsellerde paylaşıyorum.

  ilgili medya:
  1
  19 nisan 2019 23:28 19 nisan 2019 23:41

  7. Aranan ürün yine bulunamadı, işe yaramıyor. 

  20 nisan 2019 03:37


  8. süslü mesaj kutuma düşen bir mesaj ile gönderilen bir üründü. bu zamana kadar 1 kez kullandım. ilk kullanımda çok hafif bir değişiklik gördüm. ancak kokusu çok hoş, loreal in professional serisine göre saçı daha az kurutuyor. haftada 2 kez kullanmaya devam edeceğim. sonuca göre yine editlerim.

  Not: blogger, youtuber ya da herhangi bir mecrada bu tarz bir paylaşım yapan biri değilim. daha önce para verip aldığım loreal mor şampuan hakkındaki yorumum sonrası iletişime geçilmiş. marketing çalışmasını gerçek kullanıcılara yönlendirmek çok anlamlı bir karar olmuş.

  edit: süslüler, 3. kullanışım dün gece oldu, fiyatına göre oldukça iyi bir performans gösterdiğini düşünüyorum. dorelikleri ciddi manada toparladı.

  22 nisan 2019 09:35 29 nisan 2019 10:33

  9. öncelikle saçlarımın dipleri, artık açıcı kullanmayı bıraktığım için, daha koyuyken uçları platin sarısı. şampuanı saçımda 1dk beklettikten sonra uçların grileştiğini görür görmez şoka girip hemen duruladım ve sadece diplere gelecek şekilde tekrar şampuanladım. diplere yani koyu olan kısımlara etkisi aynı oranda olmadı ama kesinlikle işe yaradı. saçlarımı ayda 1 küllü boya ile boyuyorum ama diğer boyama zamanı yaklaştıkça diplerim turunculaşmaya ve çok sevimsiz bir hal almaya başlıyor. bu şampuan benim tam da o zamanlarda kullanacağım bir şampuan oldu. çünkü haftada 2 kere falan kullanırsam platin olan kısımların çok sevimsiz bir hal alacağını düşünüyorum.(gizlinot: yeşilimsi gri renk) tabii bana bu kadar çok etki etmesinin sebebi uçlardaki saçlarımın pek bir yıpranmış olmasından ötürü her türlü pigmenti anında emmesi de olabilir. son olarak evet diğer silver şampuanlar gibi bu da maalesef saçları kurutuyor. sonrasında yoğun nemlendirici bir maske kullanmakta fayda var. (gizlinot: bir dahaki uygulamada unutmazsam fotoğraf çekmeyi düşünüyorum.)

  22 nisan 2019 18:41

  10. Süslü sözlük çekilişinde edindiğim şampuandır. Üç yıkamadır kullanıyorum. Pigmentasyonu oldukça iyi. Bayağı mor bir şampuan. Diğer mor şampuanlarla karşılaştırmak gerekirse çok güzel kokuyor en önemlisi ise saçı kurutmuyor. Ulaşım kolaylığı olarak bakıldığında marketlerden alabilecek olmamız bu şampuanı öne taşıyor. Sarıdan kumrala geçtiğim saçlarımdaki doreliği bayağı nötrledi yalnız bir boya kadar etkili değil tabii ki. Tekrar alınabilir. 

  22 nisan 2019 21:08