sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et

2019-04-13 16:08:00 tarihli l'oreal paris elseve turunculaşma karşıtı mor şampuan çekilişi başladı! sonuçlandı. talihliler: alice, babyblueforever, yumuklu sucurta, morkafa, umnqunduwakho, meyveparcaciklikadin, mrs lovett, kalori cimrisi, queenpuduhepa, proserpina-, ich komme nicht von hier, tokatlifistikburhan

hediyeleri, 12 talihli arasından adres, ürün seçimi ve iletişim bilgileri formunu en hızlı dolduran 10 kişi kazanacak.

çekilişin sona ermesinden sonraki bir hafta süre içerisinde iletişim bilgilerini doldurmayan yazarlar hediye haklarını kaybedeceklerdir.

hediyelerinizi denedikten sonra yorumlarınızı paylaşmayı unutmayın. bir sonraki çekilişte görüşmek üzere. sevgiler.

 • girdiler (7)
 • oylar (13)
 • medya (3)

1. yaaa umarım bana çıkar

edit: böyle bir kudurukluk görmedim ne dedik ya aw yabanileri

12 nisan 10:10 dün 20:48

5

2. Minnak bir şampuan kaç ml olduğunu hatırlamıyorum ama beyaz platin saçlarımı 1 dk içinde grimsi mor yaptı. Daha önce schwarzkopf,loreal,matrix kullanmıştım ama fiyat performans olarak gönlümü feth etti. Birde bitti mi al gratisten watsonsdan.  Ulaşım kolaylığı var. Diğerleri daha profesyonel  işi olduğundan incik incik arıyacaksın, Yada internetten alacaksın. 

Saçımı loreal (dışı gri) kadar kurutmadı keçe keçe yapmadı ama gene bir saç kremi istiyor morluğu(maviliği) öyle fıs bir renk değil 2-3 dk içinde saçınız gerçekten platin yada 10.00 üstü renkse güzelce turunculuğu alır kumral saçta işe yaramaz. Kalıcığıda fena değil 3 kere yıkadım henüz saçımı ama hala gri yansımaları görüyorum. Severek kullanıcam, indirimde stokluyacağım bir ürün oldu

Arkadaşlar şampuandan boya gibi grilik bekleyerek almayınız şampuan sonuçta bu nötrlemek amaçlı.

15 nisan 23:18 17 nisan 00:50

3. Beğenmedim bu ürünü. Hiçbir ton Farkı olmadı. kuaför malzemesi satan yerlerdeki mor şampuanlar kadar etkili değil ama kokusu falan güzel. Bir daha satın almam

16 nisan 19:31

4. Kokusu çok güzel ve saçı kesinlikle kurutmuyor. John frieda kullanıyordum ancak Loreal'i iyi ki denemişim. Ton farkı kesinlikle oldu. 2.yıkamadan sonra fark daha belirgin oluyor.

dün 22:14

5. Halihazırda işlem görmüş saçlarım geçen aylarda kuaför hatası yüzünden rezalet bir açılma işlemi ile tupturuncu oldu ve üstüne düzeltmesi için gittiğim kuaför iyi bir iş çıkararak turunculukları olabildiğince örtüp saçlarımı istediğim küllü kumral renge dönüştürdü. Ama tahmin edersiniz ki boya işlemi ne kadar profesyonelce yapılmış olursa olsun turuncu yansımaların parlayıp küllü rengin bozulması çok olasi bir durum. Bu sebepten her yıkamada mor şampuan kullanıyorum, şu ana kadar birçok marka denedim çünkü benimki gibi turuncu açılmış saça etki edebilecek mor şampuan bulmak zor. bu sebepten ürünü yorumlaya pigmentasyonundan başlamak istiyorum, turuncu görünümü küllüleştirdiği doğru ve kesinlikle düşük pigmentli bir ürün değil(gizlinot: Benim saç rengime hiç etki etmiyor düşük pigmentli mor şampuanlar.). Saçı her mor şampuan gibi kurutuyor ama keçe gibi yaptığı da söylenemez. Düzenli kullanım ile performansının yükseldiğini de fark ettim.

Dediğim gibi benim saçım şu an kumral renkte yani sarı ve platin saçlara etkisini söyleyemem.

Düzenli kullandığım Loreal Serie Expert Silver olan ile karşılaştırmak gerekirse de ulaşılabilirlik ve fiyat açısından Elseve öne geçiyor. Miktarları karşılaştırıldığında fiyat farkı fahiş olmasa da herkes benim gibi koca bir şişe mor şampuan satın almak istemeyebilir. İkisinin performansını diğer açılardan benzer buldum. Elseve şampuanı beğendim ve ileride de tercih edeceğimi düşünüyorum.

Son olarak belirtmek isterim; genel olarak fark ettiğim yanlış bir algı var mor şampuanlar hakkında, hatırlatmakta fayda var ki mor şampuan bir tonlayıcıdır boya değildir.

dün 22:52

6. Bundan yaklaşık bir ay önce süslü mesaj kutuma mor şampuanla ilgili girdimle ilişkilendirilmiş bir mesaj aldım. Loreal süslü sözlük işbirliği ile iletişim bilgilerini paylaşmam durumunda piyasaya yeni çıkartacakları mor şampuanı denemem için gönderecekleri ve yorumlarımı bekledikleri minvalinde bir mesajdı aldığım. Gerçek kullanıcılara gönderilen ve gerçek deneyimleri yansıtılacağına inandığım bu marketing çalışmasının youtuberler, bloggerler, instabloggerler haricinde sade kullanıcılara da gönderilmesinin hoşuma gittiğini söyleyebilirim. Bugün kargo odasından kargom olduğu haberi gelince şaşırdım. Çünkü bu mesajın üzerinden uzun zaman geçti sayılır. Buraya kadar hikayesini dinlediniz. Ürün ile ilgili yorumumu ise iki hafta sonra paylaşmak niyetindeyim. para verip satın almadığım için buraya bu şerhi özellikle düşmek istedim. Youtuber blogger, instablogger olmadığımı da ayrıca belirtmek isterim.

Gelen kutu ve notu da görsellerde paylaşıyorum.

ilgili medya:
1
dün 23:28 dün 23:41

7. Aranan ürün yine bulunamadı, işe yaramıyor. 

bugün 03:37