yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (269)
  • oylar (180)
  • medya (6)

  1. L’oreal markasının aloe vera ve hyaluronik asit içeren su bazlı nemlendiricisi.

  Öncelikle 3 tipi var; kuru-hassas ciltliler için, kurudan normale dönük ciltler için ve normalden karmaya dönük ciltler için. 

  Benim cildim karma hatta yağlı ancak gittiğim gratiste kendime uygun olanı bulamadım ama hazır indirimdeyken almak istiyordum ve kurudan normale dönük ciltliler için olanı aldım nasılsa su bazlı diye. 2 gündür kullanıyorum uzun vadedeki etkileriyle ilgili yorum yapamayacağım ancak sürdüğümde gerçekten çok güzel nem verdiğini hissedebiliyorum. Çok akışkan bir yapısı var cilde masaj yaparak yedirmeniz gerekiyor 2-3 dk sonra cilt baya ışıldıyor. Ben yağlı ciltliyim dediğim gibi o yüzden geceleri uyguladım gündüz nasıl olur bilemediğim için. Ertesi gün makyaj yaptığımda kesinlikle cildim hala ışıldıyordu, sivilce de yapmazsa nemlendirici serum niyetine her gece kullanmaya devam edeceğim. Hazır indirim dönemindeyken şans verilebilir ben 22 tl’ye aldım diye hatırlıyorum.

  edit: sivilce yapıyor arkadaşlar :(

  5 mart 2018 02:39 11 haziran 2018 17:07

  2. Bu girdinin başlığı var ama yalnız , bknz: loreal hydra genius 

  Aynı ürüne birden fazla başlık oluşmamasına adına (:

  5 mart 2018 03:05

  3. İndirimde kuru ve hassas ciltler için olandan edinmiştim. Cildim normal ve hassas ürünü de 2 haftadır sabah akşam düzenli kullanıyorum. Cildimi neme doyuruyormuş hissi veriyor ve ferahlatıyor. Oldukça parfümlü bir ürün eğer koku hassasiyeti olan biriyseniz hoşlanmayabilirsiniz ama kokusu beni rahatsız etmiyor. Hem fazlasıyla nemlendirip cildimi ışıl ışıl parlattığı ve yumuşacık yaptığı için, hem makyajın altında iyi bir baz olduğu için hem de sivilce ya da herhangi bir probleme neden olmadığı için fazlasıyla memnun kaldım. Bitecek gibi değil ama biterse indirimlerde tekrar tekrar alırım. Bu arada indirimden 22.5 tl gibi bir fiyata almıştım.

  22 nisan 2018 02:07


  4. Tüm vlogger tayfada gördüğüm için uzak durduğum ürün. Samimi gelmiyor bana bu tarz pr çalışmaları. 

  22 nisan 2018 13:01

  5

  5. Bendeki karma ciltler için olanı indirimde 22,5 tl gibi bir fiyata almıştım. Kesinlikle 72 saat nemlendirme gibi birşey yok ama ürün çok ferah ve güzel nemlendiriyor ayrıca bir pompa tüm yüze yetiyor baya uzun süre gidebilecek  bir ürün Note fondötenle karıştırıp da kullandım gayet güzel oturdu. Yaz için de ideal  fiyat/performans açısından da baya iyi bir ürün tavsiye ederim.

  22 nisan 2018 16:10

  6. ben de bloggerlar vlogger eline alınca biraz ön yargılıydım ama geçen gün aldım gratisten. vallahi yüzüm tarkanın sinemis candemiri hüp diye çektiği gibi çekti ürünü. hemen emildi, kuru yerleri yatıştırdı falan. güzel bir ürün bence.

  22 nisan 2018 21:52

  7. her ne kadar isim ve ambalaj itibariyle doğal bir içeriği olduğu çağrışımını yapsa da yüksek miktardaki parfüm hele de silikon içeriğiyle beni dehşete düşüren üründür. ama itiraf edeyim ki hala elim gitmekte, bu da pazarlama taktiğinin ne kadar başarılı olduğunun göstergesi, tebrik ederim loreal, su ve sıvı silikonu ambalajlayıp çerez gibi sattığın için (ayrıca hayvanlar üzerinde yaptığı deneylerde nasıl testlerden geçti o da ayrı bir soru işareti)

  23 nisan 2018 11:13


  8. kuru karma cilde sahip olanlar için ideal bir serum. Jelimsi yapısı, hızlı emilmesi, yağlı bir his bırakmaması ile sanki yüzünüzü yıkamış gibi temizlik ve ferahlık veriyor. Cildi nemlendirirken renk eşitsizliklerini de ortadan kaldırıyor. Fiyat performans olarak fazlasıyla karşılıyor.

  23 nisan 2018 14:01

  9. Bendeki kuru ciltler için olanı makyaj altına iyi baz olabilir diye aldım sürdüğünüz an hemen emiliyor sanki yok gibi oluyor çok nem vermiyor yani ama kokusu felaket ya bildiğin buram buram kimyasal kokuyor yüzüme sürmek istemiyorum aşırı parfümlü kendimi kokudan rahatsız olmaz sanırdım lorealin bu son çıkardığı ürünleri görene kadar gerçi şu ara hiçbi kokuya tahammülüm yok ama bence siz bir koklayın

  23 nisan 2018 15:43

  10. geçen yıl almanya dönüşü hydra genius adı altında satın almıştım. yazın karma cildimin nem ihtiyacını karşılamıştı. kuru bölgelere pek faydası olmadı, yağlı bölgelerin de yağlandırmasını geciktirmedi ama renk eşitsizliklerini nötrledi. biraz yapış yapış bir his bırakıyor uygulama sonrası. ben aldığımda 10 euro civarıydı, türkiye fiyatını görünce tekrar almayı düşünmeye başladım.

  23 nisan 2018 16:18