yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (29)
  • medya (2)
  3

  1. Yıllar evvel Avon yaş gruplarına göre anti-aging kremler üretiyordu. Sonra herkes standart muamele gördü bir dönem. Bu yüzden bu yaş uzmanı serisini görünce çok memnun oldum. İndirimden çok büyük bir beklentiye girmeden aldım. Rossmandan, 25 ₺. Uzun soluklu kullanmadım elbette henüz ama  şuanda kullandığım yüz kremlerim içerisinde en düşük performanslı olanı diyebilirim. 

  7 haziran 2019 23:56 7 haziran 2019 23:56

  4

  2. Az önce bir çekilişe katılmak isterken “yeni bir çekilişe katılabilmek için lütfen daha önce çekilişle kazandığın aşağıdaki ürünle ilgili yorumlarını paylaş“ uyarısını aldım ve katilmam engellendi. Ancak bu ürünü kazandığım halde aynı gün içinde formu doldurduğum halde “geç kaldınız” uyarısını almam sonucu ürünü kazanmış olmadım.  

  Edit: urunu kazanmisim sozluk sisteminde hata yokmus, loreal kaynakli sorun varmis. Yaziklarimi kimseye haksizlik olmamasi adina editledim. Urun elime gecerse tekrar editleyecegim. 

  18 temmuz 2019 20:47 26 temmuz 2019 01:38

  3. Loreal'in ince çizgi görünümünü azaltmaya yardımcı olduğu nemlendirici kremi. Sıkılaştırma ve kırışıklık görünümünü azaltma vaadi var. Serinin +40 ve +50'si de var.

  (gizlinot: Çekilişte kazanmıştım ama kendisi gelmediği için deneyemedim, üstelik kargo takibi yapabileceğim bir şey de olmadığı için hiç yola çıktı mı ondan da bile emin değilim... )

  18 temmuz 2019 22:12


  2

  4. (yazar: apples) ın yaşadığının aynısını yaşadım. Bu ürünün çekilişini kazanmıştım ancak geç kaldınız demişti sözlük. Şimdi kazanmadığım bir ürün hakkında yorum yazmazsam yeni bir çekilişe katılamıyormuşum. Yorumum bu olsun o zaman sevgili sözlük.

  Edit: aylar sonra bu ürün bana ulaştı, ancak ürünün hitap ettiği kitlede olmadığım için anneme verdim. Severek kullanıyor ve nemlendirmesini beğeniyor ancak fazla parfümlü bir ürün bu. Beni rahatsız eden kısmı bu oldu.

  19 temmuz 2019 10:10 15 haziran 2020 16:47

  4

  5. Öncelikle süslü sözlük ekibi titiz davranarak çekilişte ürünü kazananlara ürünleri ulaştırma çabaları sebebiyle teşekkür ediyorum. Ürünlerin geç gelmesi loreal kaynaklı sorunmuş. Youtuber/blogger değiliz diye önemsenmeyip, çekilişten 3 ay sonra zorla ürün yollamaları hoş olmasa da bu girdide objektif ürün yorumlamamı yapmak istiyorum. 

  Öncelikle ürünü googledan arattığımda yurtdışında aynı serinin 30,40,50 yerine 35,45,55 şeklinde satıldığını gördüm. Muhtemelen pazarlama politikasıdır. Ancak elimdeki 30 krem ile yurtdışında satılan 35 ürünü içeriğini karşılaştırınca içeriklerinde de ufak farklılıklar olduğunu farkettim. İçerik okuma konusunda çok bilgili olmadığından hangisi daha temizdir emin olamadım. Ancak trde ve avrupada, aynı loreal ürününün farklı yaş grubu ve içerikle satılması bana ilginc geldi. 

  Ürüne gelecek olursak yapısını çok beğendim. Yumuşaçık kolay emilen bir yapısı var. Makyaj öncesi rahatlıkla kullanabiliyorum. Ürünün gece mi gündüz kremi mi oldugu belirsiz ancak yurtdışında gündüz diye satıldığını gördüm. Cildim karmadır, yanak bölgesi kuru alın ve burun yağlıdır. Karma cilt ile uyumlu bir krem diyebilirim ancak kuru ciltlere nemlendirmesi yetersiz kalabilir. Hafif bir kokusu var salatalık kokusu gibi. Koku hassasiyeti olanlar dikkat etsin. Beni rahatsız etmedi, zaten kalıcı bir koku değil. 

  Ürünün vaatlerine gelince; ince çizgilerin azalmasını vaad ediyor. 26 yasındayım ve ince çizgilerim yok bu açıdan gözlemlemem zor. Pürüzsüz canlı ve ışıltılı cilt vaad ediyor. Bu açıdan vaadlerini bence gerçekleştiriyor. Makyaj öncesi kullanımda cildim daha parlak ve makyaj daha pürüzsüz duruyor. Özetle makyaj öncesi kullanım için beğendiğim bir krem oldu. 

  8 ağustos 2019 13:35 8 ağustos 2019 13:41

  6. bu ürünün çekilişini kazanmıştım, geç kaldınız uyarısı gelmemesine rağmen ürün elime ulaşmadı.

    

  mecbur bu girdiyi yazıyorum çünkü yeni bir çekilişe katılmam için girdi girmem gerekiyormuş.

   elime ulaşmayan ürünü yorumlamam gerekmiş.

  allah allah.

  28 ağustos 2019 16:46

  3

  7. Annemle ortak kullandığımız nemlendirici krem.

  Bana sözlük çekilişinden çıkmıştı ve bana ulaşması aylar almıştı. Neyse bu başka bir konu.

  Bir aydır kullanıyorum. Nemlendirmesi yoğun. Ancak yüzde yapış yapış bir his bırakıyor. Ve parfümlü olması bana yüzüme parfüm sürüyorum hissi veriyor. 

  Şuan kırışıklıklar için bir şey diyemeyeceğim ancak annem inanmış durumda kırışıklıklarını dahi geçirip bebek yüzüne sahip olacağını sanıyor. Kısmet.

  2 ekim 2019 10:17


  3

  8. T-shop'ta 25 liraya görünce aldım bu ürünü, nemlendirmesi yumuşatması fena değil ama yeterli de değil bence. Daha iyisini arıyorum o açıdan. Kırışıklık konusunda henüz bir fikir vermedi, umarım işe yarıyordur. Gündüz kremi olarak tercih edilebilir buluyorum.

  Yapısı piyasadaki diğer ürünlere kıyasla iyi; kalıp gibi yüzeyde kalmıyor,emiliyor ama yine de bir miktar yüzeyde tabii. Onun dışında benim ilk defa gördüğüm bir şey şu ki; içeriğinde dimethicon (silikon) olan ürünler cildinizi ovuşturduğunuzda topaklanıp dökülür ya, bu üründe o topaklanma bir değişik. Topaklanıp dökülmüyor hatta topaklanmıyor bile, yüzünüze bulaşıp yapışıyor... O topağı koparıp almaya çalıştıkça yenisi oluşuyor. Böylesini ilk defa gördüm.

  22 ekim 2019 22:33

  9. sivilce yapan bir krem. dermokozmetikten şaşmamak lazım.

  22 ocak 2020 11:11

  4

  10. Dün carrefour'da indirimde olması sebebiyle 24.99 TL'ye bir tane aldığım nemlendiricidir.

  Bugün ikinci kez kullanıyorum. Hoş bir kokusu var. Fakat etkisi hakkında yorum yapmak için erken diye düşünüyorum. Çünkü nemlendiriciler kür şeklinde olduğu için genellikle bir kavanozu bitirdikten sonra yorum yapmak gerekir. Yine de yaklaşık 10 gün içinde + - bir etkisi görülebilir. Duruma göre ayak kremi olarak da kullanabilirim...

  Editliyorum....

  Nemlendirici siyah noktalar oluşturdu burunumun üzerinde ve yanaklarıma doğru...

  Maalesef sınıfta kaldı. Tekrar almam. Ayak nemlendiricisi olarak devam edeceğiz ürünle.

  9 şubat 2020 10:46 17 şubat 2020 21:50