yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (2)
  • medya (1)

  1. (gbkz: loreal)'in kalın keçe uçlu eyeliner kalemi. ambalajı tombiş, ucu sert ve kalın olduğu için beni cezbetmiş olan ürün. kalın eyeliner çekmeyi çok seviyorum (gizlinot: göz kapaklarım düşük olduğu halde :/) o yüzden bununla pek kolay eyeliner çekerim diye almıştım, amma lakin ki hayatımda bu kadar kötü ikinci bir eyeliner pen kullanmadım. akıyor, pul pul dökülüyor, kesinlikle kalıcı değil, inanılmaz hızlı kurudu, dolayısıyla bence ekonomik bir ürün de değil. bir daha almayacağım ürünler listesinde kendisi. ne eyelinerlar var piyasada, buna mı kaldım be.

  not: fakat seveni varsa da duymak isterim, acaba bana mı uygun değildi diye merak etmiyor değilim.

  31 temmuz 2015 09:17

  2. ah (yazar: burim)'in aksine çok memnun kalarak kullandığım bir ürün oldu. bir yıldır her gün aynı kalemi kullanıyorum ve daha yeni yeni bitme sinyalleri vermeye başladı. eyeliner çekme konusunda aşırı beceriksiz olduğum için hayatımı kurtaran bir ürün oldu diyebilirim, ister ince ister kalın çizgilerde çok başarılı.

  31 temmuz 2015 10:01

  4

  3. 2.'sini aldım. sürmesi çok pratik, hızlı kuruyor, kapağını sıkı kapatırsanız ürün içi de kurumuyor. bende pul pul olmadı, göz kapaklarım yağlı değil. wnw cream brulee ve üstüne liner, bol rimelli çok güzel duruyor. üstelik simsiyah. gayet memnunum. tavsiye ederim.

  31 temmuz 2015 10:54 ed.29 mayıs 2017 09:11


  4. ürün kendi kapağının yanı sıra içinde bir tane şeffaf kapakla geliyor ki bence bu kurumasını engellemek için iyi bir fikir. ben bu ürüne simsiyah diyemem, hele ki zaman geçtikçe rengi kayboluyor, 2-3 kez üst üste sürünce daha koyu oluyor ve benim için yeterli. -göz kapaklarımın yağlı olduğunu ekleyeyim-

  benim gibi yeteneksiz biri bile bunu kullanabildiyse cidden herkes kullanabilir, sürümü çok kolaydı. ince veya kalın sürülebilir ama sanırım ben ince sürmeye devam edicem. gün içinde göz altıma aktı/bulaştı, çok fazla değil ama göz altı kırışıklıklarıma birazcık dolmuş mesela ama büyük bir problem değil.

  onun dışında normal fiyatı 40 tl, ama ben şurdan (link: http://urun.n11.com/eyeliner-ve-surme/loreal-superliner-blackbuster-eyeliner-black-P26170346 n11) kargo dahil 30 liraya aldım ve cumartesi verdiğim sipariş pazartesi elimdeydi.

  benim için eyeliner sürmeye başlangıç oldu ve verdiğim paraya da değdi. loreal'ın %50 indiriminde bir tane daha alırım belki.

  11 ağustos 2015 22:34

  5. kalem eyelinerların içinde en işe yarar ve uzun süre kullanabildiğim tek eyeliner budur. eğer benim gibi kalın eyeliner çekiyorsanız kesinlikle işinizi kolaylaştıracak bir ürün, ince çekmek isterseniz tabii ki de yine kullanabilirsiniz, bir dezavantaj oluşturmuyor kalın uçlu olması. canlı simsiyah bir görünüm veriyor ve kolayca uygulayabiliyorsunuz. ürünü kullandıktan sonra kapağını kapatıp baş aşağı dik bir konumda bırakarak kullanılması ile üründen daha uzun süre kullanım sağlıyorsunuz. amaç, keçe ucunun kurumaması zaten, yoksa ürün kendi kendine kurumuyor.

  30 ekim 2015 00:21 ed.15 aralık 2015 00:20

  6. kullandığım en kötü eyeliner diyebilirim. eyeliner çekmeyi kolaylaştıracağını düşündüğümden kalın ve sert ucuna ve reklemlarındaki gözlerdeki simsiyah görünümüne aldandım. tek seferde baya kötü soluk bir siyah hani dünden gözümde eyeliner kalmış, yıkamışım da çıkmamış gibi görüntü sağlıyor. kesinlikle kalıcı değil, aldığıma bin pişman oldum. en dandik markalar bile çok daha iyi performans sağlıyor. Kimseye önermem.

  1 ocak 2016 22:18 1 ocak 2016 22:19

  7. kendisinin yapısı sanki bitmek üzere olan eyeliner penler gibi. hem kalıcılığı vasat hem de silik. pişmanlık oldu benim için.

  1 ocak 2016 23:35


  8. günlük makyajında çok koyu bir renk istemeyenler için ideal bir eyeliner. ben kalın uçlu olmasına rağmen çok ince eyeliner de çekiyordum bununla ki günlük makyajımda en çok bunu tercih ediyordum. bereketli bir ürün, akma yapmadı bende. tek eksisi benim için bitmeye yakın renginin biraz solmasıydı. tekrar alırım.

  2 ocak 2016 00:09

  9. Kalın uçlu olmasını avantaj olarak görüyorum sürmesi çok rahat. Fakat renk verme konusunda çok yetersiz. İstediğim koyu bir siyah görüntüyü vermiyor. Yukarıda bahsedilenler gibi silik bir görüntü veriyor.Fiyat performans açısından sınıfta kalıyor.

  2 ocak 2016 00:46

  10. yıllarca bir çok çeşit eyeliner, dipliner kullandım. maybelline jel eyelinerı bitirdim, 3 tüp flormar dipliner bitirdim ki favorim buydu, ve golden rose diplinerı da kullanıyorum.

  bu ürünü geçenlerde elime denemiştim ve hızlı kuruyup bulaşmaması hoşuma gitti, açıkçası bir süredir hafif smokey eyes makyajlarından dolayı eyeliner çekmiyordum. geçen gün watsons sana özel indirimi oluca da 40 tl den 25 e düştü, bir tane kaptım. sürümü çok kolay, ister kalın ister ince uygulama yapılabiliyor. evde ilk denemedeki yorumlarım bu şekilde, en yakın zamanda (yazar: pnra) nın dediği gibi wet'n wild brulee üstüne uygulayacağım ve bol maskara, bir de göz pınarlarıma bol aydınlatıcı ile. editlerim süslüler.

  edit: eyeliner sürmek istediğimde elimde o kadar ürün olmasına rağmen elim buna gidiyor resmen sıfır hata ile sürüyorum her seferinde. evet belki rengi diğer bazı eyelinerlar kadar simsiyah değil ama 2. katta daha güzel sonuç veriyor. gün içinde de akma dökülme yapmadı bende.

  29 haziran 2016 22:59 23 temmuz 2016 22:25