yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (5)
  • medya (1)

  1. (yazar: pank olmedi gardas) uktesi bir ürün. her nedense la roche-posay güneş koruyucuları hakkında çok fazla bilgi olmasına rağmen bu ürün es geçilmiş gibi.

  diğer la roche-posay güneş kremleri başlıklarını buraya ekleyeyim ki referans olsun.

  (link: https://www.suslusozluk.com/la-roche-posay-anthelios-ultra-cream-spf-50 la roche-posay anthelios ultra cream spf 50+)

  (link: https://www.suslusozluk.com/la-roche-posay-anthel%C4%B1os-xl-anti-shine la roche-posay anthelıos xl anti-shine)

  (link: https://www.suslusozluk.com/la-roche-posay-anthelios-xl-spf-50-s%C3%BCt la roche posay anthelios xl spf 50+ süt)

  (link: https://www.suslusozluk.com/la-roche-posay-anthelios-face-mist-spf50 la roche posay anthelios face mist spf50)

  (link: https://www.suslusozluk.com/la-roche-posay-anthelios-sun-intolerance la roche posay anthelios sun intolerance)

  (link: https://www.suslusozluk.com/la-roche-posay-anthelios-pigmentation-spf50 la roche posay anthelios pigmentation spf50)

  (link: https://www.suslusozluk.com/la-roche-posay-anthelios-ultra-cream-spf50 la roche posay anthelios ultra cream spf50+)

  (link: https://www.suslusozluk.com/la-roche-posay-anthelios-spf50-shaka-fluid la roche posay anthelios spf50+ shaka fluid)

  (link: https://www.suslusozluk.com/la-roche-posay-anthelios-ac-spf-30-fluide-mat la roche posay anthelios ac spf 30 fluide mat)

  (link: https://www.suslusozluk.com/la-roche-posay-anthelios-xl-g%C3%BCne%C5%9F-kremi-serisi la roche posay anthelios xl güneş kremi serisi)

  ben açıkçası la roche-posay 50 ml yüz için güneş kremi olarak bunu tercih etmiştim. bu kadar farklı çeşidi olduğunu bilmeden yaptım alışverişi. ürünü ilk kullanmama göre değerlendirecek olursam oldukça hızlı emilen, akışkan, rengi biraz sarıya kaçan bir ürün. kötü bir koku veya beyazlık bırakmıyor ciltte. parlatmıyor da üstelik.

  etkisi hakkında ise daha sonradan bu girdiyi editleyerek bir şeyler yazacağım.

  (yazar: pank olmedi gardas) özellikle uzun süreli etkilerini merak etmiş. ben de deneyip göreceğim.

  ilgili medya:
  1
  1 haziran 14:17

  5

  2. (gbkz: la roche posay anthelios spf50+ shaka fluid) güneş kreminin yenilenmiş hali. ben de yeni edindim, yaklaşık 1-2 haftadır kullanıyorum. kıvamı oldukça sıvı, çok kolay yayılıyor ve yüzde hiç beyazlık bırakmıyor. bu kadar hafif bir güneş kremi hiç kullanmamıştım severek kullanıyorum şimdilik.

  3 haziran 01:56

  3. asla asla beyazlık bırakmıyor şeffaf bir ürün. çok fazla sıvı. sürmesi, yenilemesi çok kolay. hızlı bir şekilde emiliyor. göz yakmıyor. topaklanma yapmıyor. tek eksisi parlak bırakması ve yağlı bir bitişinin olması. o da pudrayla halloluyor zaten. yok gibi dursun isteyenler için çok uygun(parlak bırakması dışında).

  5 haziran 23:00


  5

  4. Uktesini verdiğim, kullanmaya başlayınca hemen memnuniyetimi paylaşmaya ve övmeye geldiğim muazzam güneş kremi.

  Trendyolda geçen hafta indirimde yüz yıkama jeli ile birlikte bir kofre şeklinde satın aldım. Ben bugüne kadar güneş kremi bilmemişim. Sürmesi aşırı rahat, neredeyse hiç parlama yapmıyor, cilt bakımı rutini sonrası rahatlıkla sürülüyor, göz çevresine rahat kullanılıyor, göz yakmıyor, üzerine dertsiz tasasız makyaj yapılıyor, sivilce pütürtü vs hiçbir zararını görmedim, güneş koruyuculuğu zaten enfes.

  Sıkıntı denebilecek tek şey, boyutunun fiyatına göre gerçekten küçük olması. Ama biraz daha ucuz diye alıp küfrederek kullanmaktansa bunu almak kesinlikle daha mantıklı çünkü mutlulukla ve iç huzuruyla kullanıyorum.

  Alcohol denat hassasiyeti olan hiç girmesin yalnız, içerik listesinde ikinci sırada çünkü :) 

  Kullanmadan önce biraz çalkalamak gerekiyor, dokusu oldukça sıvı, neredeyse süt gibi, bi tık daha koyu. Bu sıvı hal, sürmeyi aşırı kolaylaştırıyor. Ciltte asla ve kat'a beyazlık, pütür, kalıntı bırakmıyor. Bundan hemen önce alıp sürmesi eziyet diye kullanmayı bıraktığım la roche posay age correct renkli 50 faktör kreme boşa para vermişim, yanar yanar ona yanarım.

  Ekleme: ağır güneş alerjisi olmasına rağmen suratına güneş kremi sürerken mırın kırın eden, her türlü kremden kaçan, her tatil sonrası yanan eşime bile severek kullandırdığım ürün. Ağır yapılı kremler onu çok bunalttığından her tatilde güneş kremi olay oluyordu. Şu an neredeyse gündelik kullanıyor hem de memnuniyetle. 

  Teşekkürler la roche. 

  22 haziran 22:00 2 ağustos 05:52

  4

  5. Oldukça sıvı formlu, kutusu minicik bir güneş koruyucu. 

  Yapısını çok sevemedim, krem formuna daha alışık olduğum için sanırım, çok akışkan geldi. kol ve vücut için bu akışkanlık sürümde bir avantajken bence yüze sürerken dezavantaj. Parmağımdan kayıp gidiyor ürün bunu sevemedim.

  İlk sürdüğümde yüzümde yağlı bir his bıraktı ama sonra o his yok oldu. Pudraya ihtiyaç duyacak kadar parlaklık yapmadı. Beyaz iz bırakmadı. 

  19 temmuz 15:48