yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (47)
  • oylar (26)
  • medya (3)
  5

  1. Parlama karşıtı olanını sorunsuz bir şekilde kullandığım güneş kremi. Parlama karşıtı olmayanı ve renkli olanından pek memnun kalmadı. Ama bu matlaştırıcı olanı süper. Yağlı his bırakmıyor, cilt kremi kusmuyor, beyaz pullar oluşturmuyor. Şiddetle tavsiye ederim.

  21 temmuz 2014 18:16

  2. Dermatolog tavsiyesi ile almıştım. Hiç sevmedim. Cildim ürünü kabul etmedi resmen havada kaldı ürün, masaj yaparak uyguladım ama emmedi. Yüzümü terletti ve aktı gitti çoğunlukla bu nedenle o yaz, sayesinde burnumun üstünde güneş lekeleri oluştu.

  7 ocak 2015 03:39

  3. sadece çok yağlı ciltlere uygun olduğunu düşündüğüm güneş koruyucu. benim yazın yağlıya dönen karma cildimle uyuşmadı. sürer sürmez sabitlenen, dağıtması çok zor bir ürün. beyaz kalıntılar mutlaka bırakıyor ama daha kötüsü cildimi inanılmaz germesi ve kurutması oldu. hatta dudak çevremde kuruluktan yaralar oluşmaya başlamıştı, bu sebeplerle ben bir haftalık süre sonunda kullanmayı bıraktım.

  22 mart 2015 06:03 22 mart 2015 06:05


  4. hayal kırıklığı yaratan güneş kremi. karma cildimden elimi sürdükçe kese yapmışçasına pul pul döküldü. altına nemlendirici sürdüğümde veya sürmediğimde bir şey değişmedi. yağlı ciltliler çok memnun kalabilir ancak kuru-karma ciltlilerin uzak durmasında fayda var.

  15 nisan 2015 01:02

  5. (bkz: la roche posay anthelios xl spf 50 dry touch gel-cream)

  25 mayıs 2015 09:24

  6. ben karma-yağlı cildime tatilde de kullandım ankara'nın sıcak havasında (gizlinot: bu sene ısınamadı gerçi ) da ve gayet memnun kaldım. normalde cildim özellikle burnum yazları parlar ve bence matlaştırıcı özelliği gerçekten iyi hatta sırf bu yüzden kullanıyorum denilebilir. çok sürünce ama beyazlık kalabiliyor dikkatli yaymak lazım. sivilce falan da yapmadı zaten. güneş lekesi olayından çok anlamadığım için yorum yapamıyorum ama yeni lekelerim olsaydı dikkatimi çekerdi heralde. yani bence olmuş bu krem.

  5 temmuz 2015 19:08 ed.5 temmuz 2015 20:11

  7. Oldukça memnun kaldığım güneş kremi. Yağlı cildimde sivilce yapmadı. En sevdiğim özelliği ise ciltte matlaşması oldu. (gizlinot: yağlı cilt kabusu bilen bilir ) Yalnız gözü yakıyor hem de çok fena.

  18 ağustos 2015 09:41 ed.2 eylül 2015 08:13


  8. dermoeczanem'den sipariş vermiştim yeni geldi. kaşlarımda pul pul görüntü oluşturdu ve yanaklarımda (gizlinot: t bölgem yağlı yanaklarım fazla kuru ) beyaz gariplikler kaldı. yedirmeye çalıştıkça yüzümden sanki kese yapar gibi çıkıyor. memnun kalmadım. öncesinde hamilton everyday face spf 50 kullanıyordum. evet parlatıyordu ama kolay sürülüyordu. denemeden alınmaması gereken bir kremmiş. yağlı bölgelerde sorun çıkmadı ama kesinlikle kuru veya karma cilde göre değil. tek iyi yanı parlatmaması.

  16 mart 2016 16:30

  9. aldığım ilk hafta sevemediğim ama sonradan barıştığım güneş kremi.

  Bir ay önce burnumdan ameliyat oldum ve cildim delirmişcesine yağlandı. Güneş kremi arayışında, hayaller dermalogica, hayatlar la roche posay olduğundan; 300 liralık dermalogica oil-free mat güneş kremini bir kenara koyup, mecburen lrp aldım. cildim de yaldır yaldır olunca, bu dry touch'u denemek istedim.

  birincisi sürerken dikkatli olmak gerekiyor. genel bir beyazlık bırakmıyor suratta, o açıdan güzel ama eğer böyle yalap şap sürerseniz, ya da aynasız bir ortamda sürmeye çalışırsanız kremin tam dağılmadığı yerlerde beyazlık kalıyor. yapı itibariyle de bir süre sonra onlar pul pul olup dökülüyor. böyle garip, kötü bir görüntüsü var.

  ben de bir süredir kullanmadığım göz kremlerimden biriyle karıştırarak kullanmaya başladım. şöyle ki; elimin üzerine göz kremimden ve bu kremden eşit olarak sıkıyorum. yine elimin üzerinde karıştırıp, sonrasında önce yanaklarıma, sonra burnuma ve çeneme, en son da alnıma güzelce sürüyorum. böylelikle çok kolay emiliyor ve hiçbir beyazlık kalmıyor.

  eğer siz de bu kremi sürerken sıkıntı yaşıyorsanız, bu yöntemi kesinlikle tavsiye ederim.

  öptüm başbaş

  5 mayıs 2016 12:01

  10. bu kremi dry touch vaadi sebebiyle aldım ama baya yağlı olan cildim için bile oldukça fazla kuru bir bitişi var. muhtemelen kuru ciltli kişilerin hiç anlaşamayacağı bir ürün. cildimi öyle kurutuyor ki uyguladıktan sonra üzerine nemlendirici sürme ihtiyacı hissediyorum. bitmeyen yağlı cilt çilesi tabi, kurusa da yaranamıyor.

  28 mayıs 2016 13:01