yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (112)
  • oylar (82)
  • medya (2)
  5

  1. Merhabalar süslüler, hakkında gerçek bir yorum bulamayıp tanışma kitinden aldığım jelden bahsedeceğim size, aslında daha bugün ilk günüm ama doktorumun hiçbir şey sürme yüzüne dediği her haltta reaksiyona sivilceye meyil veren cildim -karma- bu jeli kullandığımda böyle bir şey yapmadı. Sabah kullandığımda kurutmadı ardından yine aynı markanın effaclar dua+ kremini kullandım. Kaşlarımın arasında aktif bir sivilcem var ve alnımda sıktığım sivilcelerin yaraları var şuan ve yanağımda da yeni çıkmaya hazırlanan kabarcık vardı. Akşama kadar yüzümde yağlanan tek her burun çevrem oldu o da çok çok az cildim gayet normal temiz görünümdeydi. Akşam duş aldım ve duşta jeli kullandım tekrar ve çıkınca hayret ettim yüzüm beyazlatıcı kremler kullanmışım gibiydi cildim aydınlık çillerim ve alnımdaki yara izleri solmuştu. Benim sivilcelerim hep deri altında kalır ucu çıkmaz kaşlarımın arasındaki de kendini belli etmiş kurumaya müsait hale gelmişti. İlerleyen günlerde yine yorumlarımı yazacağım ama ilk günden böyle olunca heyecanlandım ve bildirmek istedim sizlere de kızlar

  30 kasım 2019 00:29

  2. kuru ve sivilceye yatkın cildimde o kadar çok sivilce çıkardı ki. başta cildim kusuyor, zamanla söner sanıp kullanmaya devam ettim. keşke devam etmeseydim, cildim mahvoldu. kalanını sıvı sabun olarak kullanıp bir an önce kutusunu atmak ve bir daha görmemek istiyorum.

  5 ocak 2020 20:46

  3. Son birkaç aydır yüzümde asla anlam veremediğim sivilceler ve patlatmadığım halde sivilce lekeleri oluşmaya başladı. Kara kara ne yapacağımı düşünürken keşfettim bu jeli. Her gün sabah akşam yüz temizleme cihazıma bundan bir pompa sıkarak yüzümü yıkıyorum. Ardından normal nemlendiricimi sürüyorum. Cihazı kullanmadığım zaman bile verdiği o temizlik etkisi çok güzel. Ve kullanmaya başladığım zamanla şu an arasında çok büyük bir fark görüyorum, çok memnun kaldım. Dönemsel sivilcelerim dışında da çok fazla sivilce problemim kalmadı. Fiyatı biraz yüksek ancak hem uzun süre gidecek hem de etkili bir ürün.

  21 şubat 2020 11:15 25 şubat 2020 16:26


  4. dermatoloğumun tavsiyesi üzerine alıp yaklaşık üç ay kadar kullandım ve gerçekten çok sevdim. sabah akşam yüzümü la roche posay effaclar jel ile yıkayıp effaclar duo + ile nemlendirdim. karma-yağlı akneye ve siyah noktaya meyilli bir cildim var bazı bölgelerde sivilce lekeleri mevcuttu. uzun süreli kullanımda gerçekten cildimde bir iyileşme oldu. yüzümü temizlediğini ve fazla yağı aldığını gözlemledim ve nemlendirici kullanma adımını asla atlamadım.. şimdi yine aynı seriyi alıp kullanmaya devam edeceğim. iyi ki varsın la roche :)

  28 şubat 2020 16:11

  5. Benim ultra yağlı cildimi dengeleyen nadir temizleme jellerinden biri. Yukarı girdilerde süslünün belirttiği gibi hassas ciltlerde sıkıntılar yaratabilir. Benim en sevdiğim yönlerinden biri de kullandığım süreçte diğer temizleme jellerinin aksine gün içindeki yağlanmayı da azaltması oldu. Bana göre bereketli bir ürün çünkü tek pompa yetiyor yüzü temizlemek için. 

  5 mayıs 2020 14:14

  4

  6. denebunu kutusu ile deneme boyunu kullandığım ve memnun kaldığım üründür. cildimi germeden nazikçe temizlediğini hisseettim. kokusunu da çok beğendim. cilt makyajını zaten çok iyi çıkartıyor, yalnız gözünüze kaçırmayın fena yakıyor. effaclar duo krem ile beraber kullandığım zaman da oldu ama ben zaten adet döneminde olduğum için sivilce çıkarttıysa bile gözlemleyemedim. bu ürüne olan hislerim (link: https://www.suslusozluk.com/la-roche-posay-effaclar-duo?i=1162103 effaclar duo)'ya olan hislerimle benzer. deneyebilirim uygun fiyatlı bir tanışma paketi bulursam ama onun dışında alacağımı sanmıyorum.

  15 haziran 2020 13:19

  7. ilk bir hafta hiçbir etkisini görmediğim, sonrasında ise cildimde yeni sivilce oluşumunu (az da olsa) engellediğini farkettiğim ürün. bir aydan fazladır kullanıyorum ve oldukça memnunum. cildimdeki yağlanma eskiye nazaran daha az, tavsiye edilebilir bir ürün ve bir pompası tüm yüze yettiğinden fazlasıyla bereketli. 

  19 haziran 2020 01:58


  5

  8. Yüzüm pandemi sürecinde iyice yağlanmaya başladı. Cildim normalde karma. Baş edemediğim sivilcelerim oluşmaya başladı. Ergenlikte bile sivilcem çıkmamıştı. Düzenli (gizlinot: sabah ve akşam) xiaomi inface ile beraber kullandığımda hayat kalitem arttı. Kullanımınız düzensizleştikçe yeniden sivilcelenme ile karşılaşa biliyorsunuz. Bazen fazla kurutuyor. Güçlü nemlendirici şart. Fiyatından korkmayın uzun ömürlü.

  İki ay sonra gelen edit: yüzümü çok kurutuyor. Sizilcelenmeyi kesemedi ama azalttı baya. Nemlendirici bile bazen kar etmiyor. kesinlikle makyajımın görüntüsü değişti. Ürün çok bereketli

  23 haziran 2020 03:20 14 ağustos 2020 19:16

  9. bunu kullanmadan önce hiçbir temizleme jeli kullanmıyordum fakat bu ürünle tanışınca aslında ne kadar ihtiyacım olduğunu fark ettim. önceden sabah uyandığımda ve gece yatmadan bütün yüzüme sürdüğüm jeli artık sadece burnuma sürüyorum çünkü tek yağlı yerim orası. ek olarak, makyajımı sadece bu jelle temizliyorum yani makyaj temizleme suyu asla kullanmıyorum çünkü onların içindeki ürünlere güvenmiyorum yüzümü yaktıklarını düşünüyorum. bu jel hem çok iyi temizliyor hem de ferah hissettiriyor.

  28 haziran 2020 06:34

  4

  10. 2 şişe kullandıktan sonra fikirlerimi belirtmek istedim. sivilceli ve karma bir cildim var. ben açıkçası kullanırken çok memnundum, aktif sivilce sayım azalmıştı hatta çıkmıyordu. son şişeyi kullanırken in face yüz temizleme cihazını kullanmaya başladım. ikisi fazla gelmiş olacak ki yanaklarımda kurumalar ve pullanmalar başladı. o yüzden ara vermeye karar verdim. şu an keşke ara vermeseydim diyorum çünkü aktif sivilcelerim ortaya çıktı ve pürüzlerim giderek artıyor. belki tekrardan kullanmaya başlarım

  28 haziran 2020 15:20 2 eylül 2020 14:40