0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar ()
  • medya (1)

1. Mineral bazli, gunesten koruyan ve dogal duran pudra. jane iredale'in ayni ozelliklerdeki kendinden kaucuklu pudrasina ideal rakip. ayni isi cok daha ucuza yapiyor. ancak yalnizca 3 renk secenegi olmasi aliciyi zorluyor.

22 ekim 2013 14:53

2. aynı seriden (link: http://www.suslusozluk.net/b/toleriane-teint-fluid-corrective-fond%C3%B6ten link)

9 ağustos 2014 22:36

3. orta-az kapatıcılığa sahip, sık kıllı fırçayla uygulanarak yaz günlerinde fondöten işlevi görebilecek pudradır. kurutmaz, tahriş etmez. güneş koruma faktörü yoktur. altına mutlaka güneş koruyucu ister.

15 haziran 2016 17:27


4. dermokozmetik içeriği nedeniyle gözenek dostu denemek istediğim bir pudra. ancak sadece 3 renk seçeneği olması nedeniyle internetten denemeden almaya cesaret edemiyorum açıkcası. keşke sample boyları olsa da onları alsak :(

9 ağustos 2016 22:31

5. 11 light beige rengine sahip olduğum ve yarıdan fazlasını kullandığım pudradır. Kullanım amacı tabiki farklı fakat rengi the balm sexy mamaya çok yakın, dikkatli bakıldığımda lrp çok az daha açık ve çok az daha grimsi denilebilir ama fark az. Sim/ışıltı içermiyor. sexy mama'ya göre daha küçük taneli. çok açık tenlilere koyu gelir, açık buğdaylara uyabilir. umarım denemeden almayı düşünenlere yardımcı olur.

ambalajın arkasında son kullanma tarihi yazıyor, internetten alırsanız kontrol edin. ambalajı sağlam, kapağındaki dişleri de bayağı sağlam çantada açılması imkansıza yakın. aynası ve sünger koyma bölmesi ve var. içinden kendine ait güzel bir süngeri de çıkıyordu kayboldu galiba. ben gratisten aldığım ucuz bir ped süngerle sürüyorum. zamanım varsa üstünden de büyük bir fırçayla geçip dağıtıyorum ama sünger de yeterli oluyor. bb krem vb üzerine çok hafif geçmek istiyorsam da süngeri pisletmemek için fırçayla sürüyorum. bir pudradan çok fazla kapatıcılık beklememek gerektiğini düşünüyorum, renk eşitlemek ve parlamamak için kullanıyorum.

1 ekim 2016 11:35

6. Yaklaşık 2 senedir cildime özel günler hariç ten ürünleri uygulamamaya çalışıyorum ancak yaz günleri günün ilerleyen saatlerinde karma cilt yapımdan dolayı t bölgem parlamaya başlıyor. Bu noktada işimi görüyor. Ciltle güzel uyum sağlıyor, kalıp gibi durmayan ince bir yapıya sahip. Fondöteni sabitleme konusunda başarılı mı bilemem.

2 aralık 2016 15:54

7. yıllardır 11 light beige rengini severek kullanıyor hatta stokluyorum. özellikle cildimde sorun yaşadığım dönemlerde kurtarıcım olmuştur. sivilce sorunu yaşayanların rahatlıkla kullanabileceği bir ürün. üstelik spf 25 içeriyor. değişik ürünler denedikçe yıpranan cildimi dinlendirmek için ara ara kendisine dönüyorum :)

21 ocak 20:37