yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (3)
  • medya (1)

  1. 1 senedir severek kullandığım maskaradır. bendeki rengi kahverengi. kirpikleri çok güzel ayırıp uzun gösteriyor ve hacim vermesini de yeterli buluyorum. kendine has kokusunun da müptelası oldum. sayesinde doğal ve kıvrık kirpiklere sahip oluyorum. öyleki sürdüğüm zaman saatlerce hayran hayran gözlerimi izliyorum. (gizlinot: hehe) ıssız bir adaya düşsem yanımda isteyeceğim üç şeyden birisi bu ürün olur kesinlikle. (gizlinot: duyguları uçlarda yaşamak)

  2 kasım 2014 00:34

  2. 3 haftadır kullanıyorum ve diyebilirim ki maskara gerçekten de bebek gözü etkisi yaratabiliyor. kirpikleri tek tek ayırıp uzatma konusunda çok başarılı ancak vasat bulduğum konu kirpiklerimi hacimli göstermemesi oldu. bir daha almayacağım onun yerine (gbkz: lancome hypnose drama maskara) almayı tercih ederim

  12 mart 2015 09:43 12 mart 2015 09:51

  3. Loreal grubu markalarının maskara konusundaki başarılarını duymayan kalmadı ve lüks kategorisindeki Lancome markasından bir maskara denemek istedim. Öncelikle Loreal ve Maybelline markalarının maskaraları gibi bu da ilk açıldığında fazlasıyla ıslak ve zamanla kuruyan formülde. Bu nedenle ilk başta beğenmeyip sonradan hayran bırakan fakat bir ay kadar sonra performansını düşürmeye başlayan bir ürün (eğer hergün kullanıyorsanız). Beni en çok rahatsız eden kısmı yoğun kimyasal kokusu ve gün boyu rüzgar çıktıkça burnuma kokusunun gelmesi. Onun dışında ıslaklığı biraz bitip kuruyunca gerçekten "doll-eye" etkisini yakalayabiliyorsunuz. Çok fazla hacim beklememek lazım ama uzatma konusunda iyi olduğunu söyleyebilirim. Bu maskarayı sadece markanın sevenleri ve benim gibi ürün denemeyi sevenlere tavsiye edebilirim çünkü bu kalitede daha uygun fiyatlı birçok maskara bulunmakta.

  31 mayıs 2015 14:40


  4. yıllardır rimel tercihim hep lancome hypnose'dan yana. klasik hypnose serinin en başarılı ürünü olsa da hypnose doll eyes'ın da başka rimellerde olmayan bazı avantajları var. fırçasının konik yapısı sebebiyle gözün iç tarafındaki küçük kirpiklere çok rahat temas ediliyor, bu da hacimli bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. kirpikleri daha çok uzatan başka rimeller var ama bu kadar iyi kirpik ayıran bir ürüne henüz rastlamadım.

  15 ağustos 2015 21:16

  5. bence de çok güzel maskara. bana güzel bir dolgunluk ve uzunluk veriyor. kolay akmıyor, hiç dökülme yapmıyor ve kolayca temizleniyor. lancome'dan denediğim maskaralardan genel olarak hep memnun kaldım ama aralarında en çok bunu sevdim. bitince suya dayanıklı versiyonunu denemek istiyorum. bu arada bendeki 6 aydır açık ve ne kurudu ne azaldı. bitmeyen maskarayı buldum galiba sonunda. (gizlinot: swh)

  ek: söylemeyi unuttum, fırçasını çok seviyorum. konik fırçalar genel olarak en beğendiğim ve maskara sürmek için en uygun bulduğum fırçalar. büyüklüğü de tam ayarında bence. bir de buram buram gül kokması çok hoşuma gidiyor. kokuya karşı hassasiyetiniz varsa hoşunuza gitmeyebilir ama beni başım ağrırken bile rahatsız etmedi. mutlu ediyor ayrıca her kokladığımda :) bu arada kokusunda da herhangi bir değişim yok hala.

  8 ekim 2015 14:00 8 ekim 2015 14:10

  6. kirpiklerim hem (gbkz: blefarit)ten dolayı çarpık çurpuk çıkıyor, hem de sarı ve ince olduğundan çok zayıflar. aslında hem ayırma hem dolgunlaştırmaya ihtiyacım var fakat ayırmayı başarılı yapması, o düzgün görünümü sağlamak, kat kat yamuk rimele boğulmaktan evla benim için. o sebeple severek kullandım bunu. ilk aldığımda içinden müthiş bir koku geliyordu, işte kalite bu dedim. yurtdışından dönerken freeshoptan aldığım fakat şimdi çalınmış olan rahmetli lancome setimle beraber gözbebeğim, belki de ilk high endimsi ürünüm diyebilirim kendisi için.

  21 nisan 2016 19:27

  7. İnce, seyrek ve zayıf kirpikler için en iyi maskara olduğunu söyleyebilirim. Kahve tonunu kullanmaktayım, çok daha doğal bir sonuç veriyor. ancak sanırım marka ürünü ya tamamen kaldırıyor ya da ülke pazarımızdan çekiyor. siyahı bir süre daha bulunabilir ancak kahverengi zor denildi son alışverişimde.

  2 temmuz 2016 13:26


  8. kirpiklerime en çok yakıştırdığım maskara. gür denebilecek kirpiklerim var bunu sürdüğümde taş bebek etkisi veriyor. kesinlikle tek tek ayırıyor ve uzatıyor. çok fazla dolgunlaştırdığını söyleyemem belki birkaç kat sürüldüğünde daha dolgun gösteriyor olabilir ama bu açıdan çok fark göremedim ben. tek sıkıntısı fiyatı. aynı performansı veren başka rimeller var deniyor maybelline'de özellikle ama denemediğim için bilemiyorum. sanırım son aldığımda fiyatı 120 tl gibi bir şeydi, o fiyatı hak ediyor mu bence hak ediyor ben kirpiklerimde yarattığı etkiyi seviyorum.

  25 şubat 2018 14:50

  9. 1 haftadır kullanmaya başladığım maskara. sevdim ama olmasa da olur arasında kaldım. muadilinin uygun fiyatlarla çok rahat bulunabileceğini düşünüyorum. kirpikleri gerçekten çok güzel uzatıyor ve tek tek ayırıyor. gün içinde akma sorunu da yaşamadım. beni rahatsız etmedi ama rahatsız olabilecekler için bir küçük uyarı buram buram gül kokuyor.

  19 eylül 2018 19:15

  4

  10. kirpikleri tek tek ayırmakta en başarılı bulduğum maskara. kirpiklerim asla birbirine yapışmıyor. çoğu maskarada kirpiklerim birbirine yapışır bu rimel tek tek ayırdığı için bunu çok sevdim eksi yönü pek hacim vermemesi ama günlük makyajda kötü de değil bence. kıvırması da fena değil, kirpiklerinizi kıvırdıktan sonra daha iyi sonuç verecektir. ben sürdüğümde sürekli aynaya bakıp duruyorum çok seviyorum o tek tek ayrılmış kirpikleri, gözlerimi alamıyorum o kirpiklerden.

  24 eylül 2018 21:46