yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (126)
  • oylar (35)
  • medya (3)
  5

  126. Bugüne kadar en çok kat sürme ihtiyacı hissettiren maskaradır. uygulama sonrasında yarattığı sonuç gerçekten dramatik. kat lat uygulamaya çok uygun. benim göz yapıma göre fırçası bir tık büyük geliyor ama gün içinde dökülme ya da aşağı akma yapmadı. fırça tercihi olarak hypnose noir tercih etsem de bıraktığı nihai etki için kesinlik bu ürün. kısa kirpiklerimi uzatıp kaldırdı bunu da çok sertleştirmeden yaptı. bende setten çıkan mini boyu bulunuyor. biterse ve elimdeki ürünler de biterse yine bu boyunu almayı tercih edebilirim. pazar yerlerinde özellikle indirim zamanlarında avantajlı tanışma setleri oluyor. oralardan bakılabilir. 

  edit 1: 2 haftadır kullanıyorum. benim kirpiklerim kısa ve aşağı doğru. uygulamasından, fırçasının boyutundan ve kirpiklerimi kaldırmasından oldukça memnun kaldım. elimdeki set boyu idi. yine bir set içinde yeniden almayı düşünürüm. hypnose noir'i da sevmiştim ama bu başkaymış. 

  12 nisan 00:02 22 nisan 02:09

  5

  125.    Yıllar önce bayıla bayıla kullandığım, vazgeçilmezim olan maskara. Hem de uzunca bir süre kullandım.  O hacimli görüntü çok hoşuma gidiyordu.

      Sonra zevklerim değişti sanırım, o vermiş olduğu simsiyah ve yoğun görüntü artık hiç hoşuma gitmiyor. Yüzüme fazla geliyor ve yapmış olduğum soft göz makyajını vamp gösteriyor, kısaca makyajımı başka bir şeye dönüştürüyor. Eğer beklentiniz zaten buysa alın derim, asla üzmez bu konuda.

      Dökülme yaptığı doğru, deli gibi bir dökülme değil ama hiç dökülmeyen maskaralar var sonuçta, high end bir ürün olduğu için dökülme olayı can sıkıcı. Bir de bitmiyor bu maskara, kurumuyor da. Senesi dolduğu için attığım oldu. Bu maskarayı az uygulayım diyemiyorsanız arkadaşlar, bu nedenle pek elim gitmiyor benim. Dokunduğu kirpiği devasa yaptığı için fark oluşuyor maskaranın değmediği yerlerde, uygulamak zorunda kalıyor insan. Muhtemelen elimdeki bitmeden atılacak, elimde tutma sebebim özel bir günde ağır makyajlarda kullanmak. Bir de fırçaya o kadar çok geliyor ki, kutusunun yanlarına kadar bulaşıyor ve bir kısmı peçeteye gidiyor maskaranın, silmek zorunda kalıyorum kurumasın o kısım diye. Elimdeki bitince artık almayacağım, sebebi tamamen benim zevkimin değişmiş olması yoksa maskara vaadini yerine getiriyor. 

  16 aralık 2023 01:10

  4

  124. Bi dönem ölerek bayılarak kullandım çünkü simsiyahtı, iki üç kat sürünce takma kirpik kadar yoğunluk veriyordu ama baya da dökülen bi maskara bu arada. Şu anki fiyatını kesinlikle haketmiyor. 

  15 aralık 2023 23:04


  2

  123. Kirpiklerimi yapış yapış yapıştıran bir maskara. Bu kadar neden övülüyor anlamış değilim. Elimdekini indirimden almıştım bitince bir daha almayacağım.

  15 aralık 2023 22:17

  3

  122. Fiyatına göre hiçbir olayı olmayan maskara. Essence ürünlerinden çok daha fazla verim aldım. Bittikten sonra tekrar almayı düşünmüyorum. 

  15 aralık 2023 21:20

  121. kendiliğinden de hayli siyah ve bakışları belirginleştiren bir maskara olmasına rağmen ben maybelline sky high + üstüne hypnose drama uygulayıp kirpiklerimin iyice takma kirpik etkisinde durmasını seviyorum. sky high uzatma ve tek tek ayırma konusunda çok iyi. hypnose drama ise siyahlık ve dolgunluk veriyor. ikisini birlikte kullanınca kirpiklerimin varlığıyla tanışıyorum resmen. fakaaat lancome maskara konusunda fiyatları iyice arşa çıkardı. chanel le volume bile daha uygundu sephora'da. maskaraya iki gül esansı ekledik diye havaya girmeyelim çocuklar.

  12 aralık 2023 22:38

  4

  120. Herkesin övmesine aldanıp aldım ama beklemtimi karşılamadı. Belki daha ilk gün olduğu için böyle düşünüyorum. Çünkü maskaranın zaman geçtikçe sıvısı yoğunlaşıp daha iyi oturur. 

  Loreal telescopic, maybelline lash de aynı etkiyi yaratıyor bence.

  İyi olabilir ama şu mevcut dönemde parasına değmez.

  14 temmuz 2023 10:41


  119. Benim en sevdiğim maskaradır kendisi.

  Benim kısa ve çelimsiz kirpiklerimde hacim ve uzatma etkisi veren neredeyse tek maskara.

  20 mart 2023 01:25

  118. Topaklanma yapmasa da bazen kirpiklerimi yapıştırıyor. Güzel uzatıyor ama verdiği hacim sıfır. Özet olarak budur bu maskara. Bir daha high end maskaraya güncel fiyatları da asla vermeyeceğim için benim kullandığım ilk ve son lancome maskara olarak kalacak. High end maskaraların allahı da bobbi brown smokey eye maskaradır bu ayrıca. Benim fikrim. 

  2 mart 2023 23:44

  5

  117. düğünümde kullandığım maskaradır. gecenin sonunda sıfır akma, sıfır döküntü ve sıfır bulaşma etkisiyle gönlümde taht kurmuştur. hacim verir, uzatır. bir maskaradan beklediğiniz her şeyi size verir.

  28 kasım 2022 11:18