sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (30)
 • oylar (9)
 • medya (2)
5

30. kirpik yapım uzun ve kıvrık, bu maskara ile hem daha çok uzatıyorum hem de daha çok kıvırarak belirginleştirebiliyorum. tek katta istediğim biçimi almıyor fakat birkaç kat sürünce simsiyah, belirgin kirpikler elde edebiliyorsunuz. maskaranın ıslak bir yapısı olmasına rağmen kirpiklerimi birbirine yapıştırmadı, topaklanma ve akma yapmadı. fiyat/performans olarak harika olan, herkese önerebileceğim bir maskara.

7 şubat 14:40

29. bazı maskaralar hacim verir, bazıları uzatır, bazıları kıvırır ama işte bu maskara hepsini birden yapıyor. kirpikleri kökten uca kadar güzelce kavrıyor ve simsiyah bir görüntü veriyor. konu kirpik olunca günlük hayatta da dramatik görüntü seven bir insan olarak ayıla bayıla kullanıyorum. yalnız iki handikapı var. birincisi çok zor temizleniyor, makyaj çıkarma yağları üstüne miseler su ile geçiyorum ve yinede yüzüme bir su değdirdiğim an panda oluyorum. sonra hoop en başa dön yeniden. bu kötü yönü olmasa hayatımın maskarası kendisi. 

5 şubat 10:31

28. ilk aldığım ürünü çok severek kulladım. Fakat ikinci kutuyu aldığımda, ilk aldığım üründeki etkileri bana yaşatmadı.Aldığım ikinci ürün set şeklinde satılanıydı (onu da belirteyim). ilk kullandığım üründe takma kirpik etkisini gerçekten yaşıyordum. Fakat ikinci setle aldığım üründe formülü çözemedim. zaten batch kodunu arattım, ilk ürünü bundan bir sene önce almış olmama rağmen ikinci aldığım set üründen daha önce üretildiğini gördüm :( demem o ki, eğer alacaksanız ; set şeklinde almak yerine tekli olarak alırsanız daha yeni ürünü yolluyorlar sanırım haberiniz olsun. belki ilk ürünü sephoradan , ikinci ürünü lancome un kendi online sitesinden almış olmamın etkiside olabilir.

12 ocak 23:32 27 ocak 20:26

3

27. Yine bloggerlarin gereksiz sisirdigi bir urun. Benimki ilk actigimda islak degildi oyle mi olmasi gerekiyor onu da bilmiyorum. Kirpiklerimi ayirdi, kivirdi tamam hakkini yemek istemem ama bende vay bee etkisi yaratmadi. Bildiginiz dumduz maskara. Yani o fiyata degdigini dusunmuyorun. Maybelline lash sensational veya loreal unlimited ve paradise cok daha guzel.

12 ocak 16:49

26. Kirpikeri güzelce kıvırıyor.Hacim vermesi yeterli.Fırça yapısından dolayı sürümü bana kolay geldi.Akma ve dökülme yapmadı.

28 aralık 2018 00:26

4

25. trendyolda 100 tlye düştüğünü gördüğümde artık daha fazla dayanamayıp aldığım maskara. yüzümün en çok ihtiyaç duyduğu şeylerden biri maskara oluyor çünkü gerçekten kirpik yönünden hiçbir avantaja sahip değilim. kısa, seyrek, düz ne ararsanız mevcut. Yoğun maskaralar hep kullanıyorum. ve bu ürün beni gerçekten memnun etti. varlığı zar zor belli olan kirpiklerimi yoğun siyah gösteriyor ve kaşıma kadar çıkartıyor. ancak bir wow takma kirpik etkisi görülmüyor. fakat bu benim kirpik yapımla alakalı zira kirpikleri kendiliğinden zaten güzel olan bir arkadaşıma sürdüğümde kız resmen aşırı yoğun ben bunu sadece özel günlerde kullanırdım nasıl günlük sürebiliyorsun dedi çünkü kirpikleri şaha kalkmıştı.

İlk açtığımda biraz kirpiklerimi yapıştırdı ancak 2 hafta sonra düzene oturdu iyice. çabuk kuruyacağını hissettiren bir ürün ancak buradaki yorumlara güvenmeye seçtim ben. Etkisi bana biraz better than sex’i anımsattı ancak ona kıyasla asla akmayan bir ürün.

27 aralık 2018 14:58

24. yakın bir zamanda waterproof olanını aldığım maskara. daha önce too faced'in better than sex waterproof maskarasını kullanmıştım. lancome, too faced kadar hacim vermedi kirpiklerime. hele tek kat falan sürmüşsem günlük makyajım için bile son derece hafif kalıyor. nerede yani bu vaat edilen "big"lik ben pek göremedim. ama su geçirmez oluşuna asla laf edemem. bir sinir boşalması anımda tutamadım kendimi insan içinde hüngür hüngür ağlamaya başladım. öyle 1-2 şirin gözyaşı değil, sarsıla sarsıla ağlamaktan bahsediyorum ahhadasa. maskara milim oynamadı, birazcık bile akmadı. ağzım yüzüm kaydı ama kirpiklerim hala dimdik ayakta duruyordu, öyle diyeyim...

26 aralık 2018 20:49

23. kendisi tubing bir maskaraymış, yani kirpikleri tüp gibi saran maskaralardan...

ilk kullandığımda hiç sevmedim ve verdiğim paraya çok acıdım. kirpiklerimi birbirine yapıştırdı. uzun süre elim hiç gitmedi.

ama sonra belki biraz kuruduğundan ya da artık kullanmadan önce üstündeki fazla ürünü sıyırarak sürdüğüm için şimdi çok seviyorum. ama üstü üste çok sürmüyorum, bir coat yetiyor.

tubing maskaraların zaten genel özelliği kirpikleri gür göstermesi ve akma, dökülme yapmaması ki bu da bu özelliğini başarıyla yerine getiriyor. gün boyunca hiç dökülmüyor.

26 kasım 2018 05:18

22. ben bunu denedim. ama benim için çok fark yaratan bir maskara olmadı. belki sürümümden kaynaklı bilemiyorum ama sarı ve düz kirpiklerde çok etkili olacağını sanmıyorum.kirpik uçlarımı küt küt bıraktı. fırçasına fazla ürün geldiğinden kaynaklı sanırım.

13 kasım 2018 16:58

21. Herkes çok beğenmiş ama ben sevemedim kirpikleri yapıştırıyor, şekil vermiyor övgüler nedeniyle bakmıştım ama olmadı, bu maskara yerine bobbi brown open eye maskara çok daha iyi 

13 kasım 2018 13:46 13 kasım 2018 18:21