yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (5)
  • medya (0)

  1. sadece watsonslarda satılan %98 bitkisel içerikli şampuan. türkçe etiketinde "saf vegan. hayvanlar üzerinde test edilmemiştir yazıyor fakat şişede bir amblem yok.

  her gün saçımı yıkıyorum, saç diplerim hassas ve yağlı, uçları ise kuru, saçımda boya yok, ısıyla şekillendirmiyorum. Genelde bu tarz temiz içerikli şampuanlar saçları kazık gibi yapabiliyor, ben bu şampuanda öyle bir sorun yaşamadım. saç diplerimi rahatsız etmedi. sadece şampuanlayıp taradığım çok oldu, ipek gibi olmasa da taranabiliyor. yağlanma problemi de yaşamadım ama dediğim gibi saçımı her gün yıkıyorum zaten. kokusu kötü değil, çok kalıcı da değil. ambalajı sıradan ve sağlam.

  indirimde yakalarsam tekrar alabilirim. saçlarını besleyen temiz içerikli şampuan arayanlara önerebilirim.

  27 kasım 2016 21:21

  2. Burada ve diğer sitelerde okuduktan sonra aldığım ve bir daha vazgeçemediğim mükemmel ürün. uzun zamandır kıvırcık, kabarık ve kuru saçlarıma hayvanlar üzerinde test edilmemiş, silikon- sls içermeyen ve saçımı kazık gibi yapmayacak yumuşak bir şampuan arıyordum. Hayatımda kullandığım en mükemmel şampuan. 10/10 . Ayrıca saç kremi de efsane:

  (bkz: live clean exotic nectar argan oil saç kremi)

  22 ocak 2018 16:55

  3. Hakkında bu kadar az yazılmasına şaşırdığım şampuan. Benim boyum kadar saçları olan ve saçlarına çok dikkat eden bir arkadaşım önermişti. Daha ilk yıkamada yumuşacık oldu saçlarım ve rahatlıkla fark edilecek derece yatıştırdı. Hayvanlar üzerinde test yapılmaması ve bitkisel içerikli olması tercih etmemin en büyük sebepleri. Ayrıca kokusunu da çok seviyorum. Saçlarımda kalıcı bir koku kaldığını söyleyemem ama duştayken beni rahatlatıyor.

  9 ağustos 2018 23:17


  5

  4. Yaklaşık 3 şişe bitirdim, kullanmaya başladıktan sonra saçlarımın hızlı uzadığına dair çok yorum aldım ve hangi şampuanı kullandığım çok soruldu. Kokusu çok güzel ve saçı kurutmuyor, kullandığım süre boyunca kepek sorunu yaşamadım. İndirimde yakalandığı zaman gönül rahatlığıyla alınabilecek kadar temiz içerikli, hayvanlar üzerinde deney yapmıyor olmaları da cabası. Şu sıralar fiyatından dolayı(gizlinot: sanırım indirimsiz 60 tl oldu) tercih edemesemde hala kalbimde ve aklımda, daha çok kazandığım yıllara geçiş yaptığımda tekrar tekrar alabilirim çünkü çok sevdim.

  14 ağustos 2018 17:51

  5. Organix şampuan gibi bunun da üzerinde sülfat içermiyor yazmasına rağmen içerik listesinde sülfat bulunuyor. 

  19 nisan 2019 23:28

  6. kuru saçtan muzdarip herkesin kullanması gereken şampuan. özellikle kıvırcık saçlılar kuru saç sorununu çok yaşıyor. ancak fiyatı epeyce yüksek. indirim takip edip evde yedekliyorum ben bunu.

  20 nisan 2019 10:43

  7. Bir dönem bayılarak birkaç şişe kullanmıştım. 2017 civarı indirim ile 26₺-30₺ gibi oluyordu. Şu an indirimli fiyatları 55-65₺ civarında. Almıyorum. Almayacağım da.

  20 nisan 2019 11:01 20 nisan 2019 11:02


  8. Öncelikle kalıcı olmamakla beraber güzel bir kokusu var. Kremsi yapıda, tam kuru saçlar icin bir şampuan. İçinde sırasıyla argan yağı, üzüm çekirdeği yağı ve zeytinyağı var. Fazla yağ içeren ürünler saçıma ağır geliyor benim. İlk kullandığımda saçımı çok güzel yapmıştı ama bir süre sonra ağırlık yapmaya başladı o yüzden. Saçlarım kalın telli ve kuru olmasına rağmen bu ben de genel bir sorun o nedenle siz ürünü denemekten çekinmeyin gene de çünkü güzel bir şampuan gerçekten. İçeriği de temiz. Daha ne olsun. İndirimden 35-40 tl gibi bir fiyata almıştım.

  23 mayıs 2019 03:42

  2

  9. O kadar çok övüldü ki ben de denemek istedim. Fakat fiyatı olmuş 75 tl. Yine de kabaran saçlarıma sls free temiz içerikli bir ürün almam gerekiyordu indirimdeyken 55 tl verip aldım. Sıradan market şampuanlarını kullanırken bile saçım bu kadar kabarmamıştı. Saçta koku bırakmadıgı için her gün yikama hissiyatı oluşturuyor. Saçta iyi yayılmıyor büyük miktarda kullanmak gerek bu da hemen bitmesine neden oluyor. Bu kadar para verip alabilecek çok daha iyi ürünler olduğunu düşünüyorum.

  18 aralık 2019 08:13

  4

  10. içerik listesinde ilk sıralarda gerçek argan yağı bulunan bir şampuan. bu özelliği nedeniyle gönlümü çaldı ve kendisini almaya karar verdim. malum "argan yağı" diye satılan birçok yağın içerik listesinde silikonlar havada uçuşuyor ve bu ürünlerde argan yağı da parfümden daha alt sırada yani %1'den daha az bir oranda bulunuyor.

  her neyse, bu şampuan ilk birkaç kullanımda saçlarımı feci şekilde kuruttuğu için hayal kırıklığına uğradım. ancak bu olumsuz etkisinin saçlarımın kendisine alışma sürecinden kaynaklanıyor olabileceğini düşünerek denemeye devam ettim ve şu an severek kullanıyorum.

  eğer sülfatsız şampuan kullanmaya bununla başlayacaksanız sizin saçlarınızı daha da kurutabilir. doğal içerikli şampuanların böyle bir etkisi olabiliyor. ayrıca bu şampuan kıvırcık kız metoduna uygun. kokusunu beğenmeyenler olmuş ancak bence doğal ve tatlı bir kokusu var ve bu kalıcı bir koku değil. ben kendisini gittigidiyor'dan bir indirim döneminde 37 tl'ye almıştım. indirimde yakalarsanız denemenizi tavsiye edebilirim.

  9 şubat 18:03