yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (1)
  • medya (3)

  1. Tüm Lorac paletler gibi inanılmaz bir pigmentasyona sahip farları olan palet, Lorac Pro'nun kız kardeşi diyebiliriz. Renkler beni çok heyecanlandırmadı, yine de severek kullanıyorum. Farlarının kalitesine asla sözüm yok ama bir Mega Pro değil tabii. Eğer tek bir Lorac palet alınacaksa Mega Pro çıkana dek Lorac Pro 2 derdim ama şu anda Mega Pro diyorum.

  6 kasım 2014 06:23

  2. Kullandığım ilk lorac paleti. Aşığım aşık. Çok sevdim. Henüz yeni elime geçti. pigmentasyonu harika yapısı yumuşacık dökülme yapıyor ama o kadar da olsun artık :)

  1 mart 2015 21:47

  3. kuzenim sayesinde sahip olduğum ilk lorac palet. nedense urban decay naked'ler ilgimi çekmezken lorac'ı deli gibi istemiştim. Bence hem mat hem ışıltılı, hem natural hem de çarpıcı koyu renk farlar içerdiği için çok kullanışlı bir palet. lorac pro 2, ilkine göre daha soğuk tonlar içeriyor. Ambalajı kir tutma sebebiyle en büyük eksisi ama benim için o kadar büyük bir eksi değil. Işıltılı farları çok tozutuyor ama matları o kadar değil.

  4 aralık 2015 10:21


  4. istek listemin başında yer alan ve sonunda sahip olduğum palet. ilk lorac paletim aynı zamanda. kesinlikle bayıldım! urban decay naked ve lorac paletleri arasında gidip geliyordum, seçimimi lorac'tan yana kullandım, iyi ki de öyle yapmışım. bu palette sıcak, soğuk, nötr çeşitli tonlar mevcut. renklerden 8'i mat, 8'i ışıltılı. satın almadan önce gözüme çarpan renkler nectar, navy ve jade'ydi. ama tüm renkler çok kullanışlı. pigmentasyon, farların yumuşaklığı, kolay dağılmaları ve karıştırılmaları mükemmel. tozutma problemi var ama ben bunu bilerek satın aldım. makyaja göz makyajından başladığım için sorun yapmıyorum. diğer özellikleri de bunu görmezden gelmeme fazlasıyla yetiyor.

  edit: bunu satın alan bunu da aldı.. (no:226817)

  18 ocak 2016 10:31 10 şubat 2016 14:47

  5. büyük bir aşk yaşadığım paletim. yukarıda da bahsedildiği gibi 8 mat, 8 ışıltılı renkten oluşuyor.

  değişik renkler olmasının yanında, günlük kullanılabilecek kurtarıcı renkler de mevcut. ben bunu kullanmam dediğim hiçbir renk içermiyor. en bayıldığım ve günlük makyajımda kullandığım renkler ise rose, beige, mocha, nectar ve cocoa , aynı zamanda buff rengi göz kapağı rengi eşitlemek için mükemmel.

  yeni göz makyajına başlamış biri olarak yeni başlayanlara tavsiye edebilirim, tek olumsuz yanı biraz tozutması. hem renkli makyaj, hem kahverengi, hem de dumanlı siyah makyaj çıkartılabilecek bu palet çok çok güzel. şimdi de gözüm lorac pro 1 de, yoksa chocolate palet mi alsam karar veremedim.

  7 haziran 2016 15:00

  6. 8 mat 8 ışıltılı renkten oluşuyor.Günlük hayatta da çok rahat kullanılabilecek bir paletken,içindeki birkaç canlı/farklı denebilecek renk sayesinde daha farklı makyajlar da yapmayı sağlayabiliyor.Lorac 1 daha çok kahveler -sıcak tonlar ağırlıklı bir paletken,bu biraz daha pembemsi-soğuk tonlu geldi bana.değişik makyajlar yapmak için daha çok seçenek sunduğunu düşünüyorum lorac 2 nin.

  Yapısı urban decay farlara bin basar bence.Farlara dokunduğunuzda o kadife his bunu anlamanıza yetiyor bile zaten.Ben çok tozutma yaşamadım.Farı dağıtması da yumuşak kıvamı sayesinde oldukça kolay.Tek eksisi ambalajı.Parmak izi oluyor ne kadar dikkat etsem de, ve daha kötüsü de çıkmıyor o izler.Ya da ben çıkarmayı beceremedim.

  7 haziran 2016 20:55 7 haziran 2016 20:56

  7. İçerisinde pigmentasyonu yüksek olup kolay kolay katlanma bölgesinde toplanma yapmayan, mat ve ışıltılı farlar bulunduran caanım paletim.(gizlinot: (:)

  bu paleti ne zaman kullansam, önce benim beceriksizliğimden ötürü farları yeterince karıştıramadığımı düşünüyorum. Fakat daha sonra(gizlinot: tüm makyajım bittikten bir süre sonra tekrar aynaya baktığımda) sihirli bir değnek değmişçesine şahane geçişler görüyorum.(gizlinot: swh) sanırım gözlerimi kırptıkça bir miktar da kendiliğinden karışıyor ve ortaya çok hoşuma giden bir görüntü çıkıyor.

  Daha keskin geçişli göz makyajı sevenler için -örneğin (bkz: cut crease makyaj)- muhtemelen iyi bir özellik değildir bu, orası ayrı.(gizlinot: gerçi benim göz kapaklarım biraz yağlıdır, kuru olanlarda aynı şey olmayabilir)

  Şunu da not düşeyim, benimkinin aynası bavuldayken bir yerinden çatladı ve çok sevdiğim bir palet olmasına rağmen 5-6 rengini (gizlinot: ki toplamda 16 rengi var) hiç benlik olmadığından kullanamıyorum.(gizlinot: denedim, denemedim değil(:) gerçi dert etmiyorum ama hiç kötü yanı yok da değil hani.(gizlinot: (:)

  12 eylül 2016 23:16