yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (42)
  • medya (6)

  42. Şeffaf glossunu aa fiyatı çok uygun diye bir hevesle alıp pişman olduğum marka. Simleri gayet normal boyutunda gibi gözüküyordu dışardan fakat sürünce çok basit durdu. Asla beklentiyi karşılamadı.

  15 eylül 2023 21:29

  41. Bu zamana kadar krem stick allığını ve kaş kalemini kullanıp beğendiğim marka. Fiyatları da makul.

  14 ağustos 2022 01:22

  40. Dudak kalemlerinin sürümü çok güzel ve pigmentasyonları da çok iyi olan marka. Tek kötü yanı üzerinde numaraları yazmiyor bu yüzden tekrar almak isterseniz bulmanız oldukça zor.

  13 ağustos 2022 22:47


  39. Bugün 2 in 1 concealer/foundation ürününü aldım. 

  Oh ya. Gerçekten oh. Sonunda istediğim gramajda bi kapatıcı. Hep diyordum, az büyütün bunları, insan sürecek insan. Usandım ayda bir kapatıcı almaktan diyorsanız tam sizlik ürün. 

  Şimdi ürüne geçebilirim, aldığım renk 140 natural beige. Macte tonum nc25-30 arası. Tam uyum sağladı. Rengini ona göre düşünebilirsiniz. 

  Tasarım olarak  fondöten şişesi büyüklüğünde bi concealer. Fırça boyutu tarte ve lovelynin uçları gibi. 

  Gramajı 30 ml. 

  Fiyatı şu an 65 lira. 

  Yapısı ne sıvı ne katı. Saten bitişli diyebilirim. 

  Kapatıcı mı? Aşırı kapatıcı bi ürün değil. Daha çok renk eşitliyor bence. Sevmem zaten ben öyle kalıp gibi concealer. Güzel olmuş. 

  Henüz sadece göz altıma uyguladım, bi gün de tüm yüzüme uygulayıp editlerim. 

  İlk gözlemlerim gayet olumlu. 

  ilgili medya:
  1
  17 mayıs 2022 21:36

  38. İnfluencerlara paket göndermiş diye ürün kötüleyenleri anlamıyorum. 

  Tabii ki de ürün gönderecek, bu bir pazarlama stratejisi değil mi? Onlar deneyecek, videosunu çekecek, ilgimizi çekerse biz de alacağız? Covid sağolsun tester bile yok artık hiçbir markadan. Anaa size yaranılmıyor hiç. Sorun nedir tam olarak? 

  Beğenen beğendim diyor, beğenmeyen de beğenmedim diyor. Transparanlığına inanmadığınız influencerları da takip etmeyin zaten? 

  Kendi adıma, ekonomi bu durumdayken gratis watsons gibi mağazalara ucuz/orta segment marka gelince aşşşşırı mutlu oluyorum ben. 

  Şimdi, aldığım üç ürününden bahsedeyim artık. 

  1- 3lü kaş kiti: 18 lira gibi bi şeye almıştım, 2 kaş farı ve 1 kremsi kaş sabitleyicisi var. Farları beğendim, sabitleyiciyi de beğendim ama ben zaten kaşımı zamk gibi sabitleyen ürünlerden hoşlanmıyorum. O kıtır kıtır kaş hissiyatı beni aşırı irite ediyor. Bu yüzden beğendim. Kaşı sabitleme özelliği düşük fakat daha parlak ve taranmış durmasını sağlıyor. 

  2- 506 pink dream allık: rengin altın yansımaları olan, somon/şeftali arası bir renk. Yapısı toz değil, krem gibi. Fakat compact bi ürün hissiyatı veriyor. Geniş bi allık Fırçası ile uygulamak için çok uygun değil bence. Çünkü fırçaya ürün gelmiyor. Ya sık kıllı bir fırçayla ya da parmak/sünger yardımıyla kullanılabilir. Rengi güzel, kalıcılığı eh. 

  3- renkli nemlendirici: benim cildimde çok iz problemim, gözenek problemim yok. Sevdim. Kapatıcı ve bununla günümü kurtarırım. 

  Şimdi, gözüme kestirdiğim ürün: 

  1- 2 in 1 concealer/fondöten: izlediğim kadarıyla silindir bi fondöten kabı içinde kapatıcı fırçası ile satılıyor. Devasa bi kaoatıcı olarak düşünebiliriz bence. Aşşşırı mantıklı.  Kapatıcıların fiyatı allah katına ulaşmışken tek ürünle hem fondöten hem kapatıcı uygulaması yapma fikrini aşırı beğendim. Alınca editlerim.

  16 mayıs 2022 02:20

  37. bu dandikler kraliçesi markaya gelen zamlar şaka falan herhalde? birkaç ay önceye kadar çoğu insan bilmiyordu bile bu markayı, bu nasıl bir fırsatçılık? bu markaya o para verileceğine 20-30 eklenip çok daha iyi şeyler alınabilir. satışlarının düşmesini umuyorum, yuh diyorum

  27 mart 2022 22:20

  36. 3 gün önce yeni koleksiyonun allık paleti ve primerı 36₺ye far paletide 55₺ye mağazada satışa sunulmuştu. Bugünki fiyatları medyaya eklenmiş. İkili palet ve primer 95₺ far paleti 120₺ olmuş. Sanırım dolar 2günde 15den 25e çıktı başka bir açıklaması olamaz bu durumun. Gratis aklımızla alay ediyor teşekkürler :)

  25 mart 2022 14:08 25 mart 2022 15:12


  35. 2013-14 ekonomisinde büyük ihtimal japon pazarlarında satılacak kaliteye sahip marka

  22 mart 2022 20:15

  34. Ürünleri ilk piyasaya çıktığı andan itibaren, ambalajlarından mıdır nedir tam kestiremiyorum ama ürünlerine elim hiç gitmiyor. Standına göz bile gezdirmedim, bir şey beni aşırı itiyor ve kalitesiz olduğunu düşündürüyor. Hatta fiyatları ilk çıktığı zamana göre o kadar düştü ki yakında piyasadan çekilir diye tahmin ediyorum, tabii ne olacağını zaman gösterir. Velhasıl kelam benim için kalitesiz olduğunu düşündüğüm ve almayacağım bir marka olarak kalacak gibi görünüyor.

  22 mart 2022 20:12

  33. fondötenini indirimde 16 küsür tl ye aldım. cildimi iyice nemlendirmeme rağmen sanki cildim fondöteni kusuyor gibi durdu. rengi ise (true beige) sarı alt tonlu beyaz tenli biri olarak bana uydu.

  bir de ojesini denedim. tek kat transparan duruyor 2 kat geçmek lazım. biraz yavaş kuruyor ve sürümü zor. ilk defa bir ojeyi sürerken bu kadar zorlandım.

  sonuç olarak kalitesiz bir marka olduğu izlenimi uyandı bende.

  22 mart 2022 19:21 22 mart 2022 19:21