yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (12)
  • medya (2)

  1. Hangi yüksek fiyatlı maskaraya muadil gösterildiğini bilmiyorum, fakat lorealin şu herkesin bayıldığı pembe maskarasına benziyor fırçası. Belki too faced better than sex'e benzetilmiştir. Too faced'i kullandım, beğenmedim, lorealinkini bilmiyorum.

  Kirpikleri kıvırıp uzatıyor, ancak ben mi beceremiyorum nedir kirpikleri dışa doğru çekmeye çalıştığımda yapıştırıyor birbirine. çok ıslak geldi bana yapısı. Kullandıkça da oturmadı.

  Bir dolgunluk etkisini görmedim, kirpikleri yapıştırarak volüm vermeye varım bu arada ama bayağı yapışık yapışık yapıyor bu, güzel bir görüntü vermiyor.

  Gözkapağımın ortasına denk gelen kirpikleri uzun uzun sevmiyorum, dolayısıyla dış köşelere yoğunlaşmaya çalışıyorum ama fırçası buna izin vermiyor ortaya doğru inceldiği için. Köşedeki kalın kısımla sadece dış köşeye uygulamaya çalıştığımda yapıştırıyor kirpiklerimi.

  Üstüne fazla ürün geliyor, silmeniz gerekiyor.

  Ağır hissettiriyor.

  Yağ temizleyici ile bile tam çıkmıyor. Misel su ve kulak çöpüyle kirpik diplerimi temizliyorum.

  Ne zaman kullansam iltifat aldım ama gözlerime.

  Bayağı kıvrık tutuyor. Ama dik dik tutmuyor, hafif aşağıda duruyor. Değişik anlattım ama şöyle ki kirpik kendi başına kıvrık, ama hafif aşağıda duruyor. Plastik kaşık şeklindeki fırçalı maskaralar kadar başarılı değil bu konuda.

  Gözlerim hep akar da, 2-3 kez ağladım bu maskarayla. Yüzüme şarıl şurul akmadı (link: https://images.app.goo.gl/GVcfyx66KRRosSDv9 böyle olmadı) ama bir iki nokta gördüm göz etrafımda. Waterproof falan yazmıyor ama sorun yaratmadı yani.

  Beceriksizliğim dolayısıyla garip sonuçlar aldığım bir maskara gibi duruyor biraz. 

  5 temmuz 14:39

  2. Yağmur Vardar’ın çok övmesiyle merak edip aldığım maskara . Başta ıslak olacağını düşündüm ama 2. gün bile maskara sürüme fazlasıyla hazırdı . Normalde 2-3 maskarayı üst üste süren biriyimdir , fakat bunda hiç gerek kalmadı . Hiç akmıyor ve bulaşmıyor oluşu beni kendine acayip bağladı . Alt kirpiklerime de bol bol sürüyorum ve bunun sayesinde hiç düşünmüyorum başıma gelebilecekleri . Benim kirpik yapım gür ve orta uzunlukta . Bunu sürdüğümde daha kalın , upuzun ve simsiyah kirpik düzenekleri elde ediyorum . Kirpikleri çok güçlü bir hale getiriyor , asla cılız bırakmıyor . Kısacası top top dökülmeyişinden , bulaşmayışından , kirpikte duruşuna kadar çok sevdiğim bir maskara oldu . Muhtemelen her bitişinde yenisini alacağım . 

  7 temmuz 10:10

  3. yağmur vardar (çook seviyorum) önerince aldım. tüm rimeller gibi ilk hafta güzel performansı yokken 1 haftadan sonra acayip iyi performans göstermeye başladı. better than sexi denemedim ama monsieur big, ysl faux cils extra black, diorshow blackout denemiş biri olarak söylüyorum kesinlikle çoook benzerler.özellikle fiyatını dikkate alınca kesinlikle öneriyorum 

  10 temmuz 15:54

  4. ince ve seyrek kirpiklilerin uzak durması gereken maskara.

  bir kere zaten ilk alındığında inanılmaz sıvı, açtıktan sonra bir süre bekleyip öyle kullanmak gerekiyor. fırçasına çok fazla ürün geliyor, çoğunu sıyırmak zorunda kalıyorum. kıl fırçalı olduğu için dolgunluk veriyor fakat kirpikleri birbirine yapıştırıyor. gün sonuna doğru 3 tel kirpiğim oluyor.

  genel olarak memnun kalmadığım bir ürün oldu.

  30 ağustos 03:13

  5. Yağmur Vardar'ın 'better than sex'e muadil gösterdiği maskara. Çok denemek istiyorum ama nereye gitsem kalmamış, deneyince mutlaka editleyeceğim burayı.

  5 eylül 12:24

  5

  6. Lorealin paradise maskarasına muadil gösterilen maskara. Paradiseı çok sevmeme rağmen kirpiklerimi döktüğü için kullanmayı bıraktım. Panoramic maskara güzel uzatıp kıvırıyor, verdiği hacim de fena sayılmaz aslında. Paradisea benzer etkiler verdiği için favori maskaralarımdan biri oldu. benim gibi paradisela sorun yaşayanlar varsa bir şans verebilir. platin mağazalarının online satışından 20 lira gibi bir fiyata almıştım.

  6 eylül 12:16

  3

  7. Dünyanın en normal rimeli. 

  Tek tek ayırması ve hacim vermesi güzel ama asla uzatmıyor kirpikleri. Bazı sevdiğimiz bloggerların bu kadar abartması üzdü :(

  25 eylül 10:19

  1

  8. Uzun ve kıvrımlı fakat açık renkli kirpiklerim var. Bende maskaralar ya güzel ya da çok güzel durur. Bu konuda gerçekten çok şanslı hissediyorum.

  Bu maskara kirpiklerimi döktüğü için nefret ettim. Tavsiye etmem

  25 eylül 17:13

  9. Öncelikle herkesin kirpikleri (yoğunluğu/uzunluğu) ve bir maskaradan beklentileri farklı bunu belirterek başlamak isterim.

  Kirpiklerimi tek tek ayırıp uzatıyor. Akmıyor, dökülmüyor. Fiyatı da %50 indirimle çok uygun oluyor.( Her şeyin fiyatı bu kadar artmışken.) f/p olarak değerlendirdiğinizde bir şans vermenizi tavsiye ederim.

  26 eylül 11:14

  3

  10. Takip ettiğim youtuberların son zamanlarda ellerinde çok gördüğümden şans vermek istedim. Kesinlikle abartıldığını düşünüyorum. Orta derecede hacim veriyor, kirpiklerimi uzatmıyor ve çok topaklanıyor hatta göz altlarıma siyah siyah dökülüyor. İşin ilginç yanı rimel ıslak bir rimel niye böyle oldu anlayamadım. İndirimli fiyatı sanırım 15 tl civarı, anca o zaman bir şans verilebilir.

  29 eylül 21:14