yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • medya (1)

  1. harry potter koleksiyonu videosunu "çok güzel, keşke benim olsa." diye diye izlediğim potterhead, özellikle o yky'nın sınırlı sayıda ürettiği box seti kaçırdığım için hala dizlerimi dövüyorum.

  kendisi içindeki çocuğu öldürmeyen, sevimli ve izlemesi keyifli biri fakat 1 yıl önce videolarını izlerken "bunlardan niye benim de olmasın." diyerek çoluk çocuktan ne idüğü belirsiz harry potter temalı eşyalar satın almaya başladığımı farkedip bir daha izlemedim, kötü örnek oluyorsunuz mösyö.

  ukteyi veren : (yazar: scarlet witch)

  17 ocak 2018 13:33

  2. Mösyö tahaya baktıkça üşengeçliğimden utanıyorum. Kendisi bir videosunda boş zamanlarımda neden bir şey yapmıyorum diye düşündüğünü söylemişti, ne güzel bir düşünce. Ben boş zamanlarımda sadece yaşasın boşum diye seviniyorum. Gelecekteki mutluluğu için çok güzel yatırımlar yapıyor bir de. Günlükler tutuyor her gününü değerlendiriyor puan veriyor ve ileride bir gün bunlara bakarken çok mutlu olacağım diye kendini motive ediyor, ne güzel bir insan. İkimiz de samsunluyuz keşke bir gün karşılaşsak beraber sinemaya falan gidip dolu dolu bir gün geçirsek kendisine her anlamda hayranım çok seviyorum :) youtube çöplüğündeki en güzel çiçeklerden kendisi.

  17 ocak 2018 15:43

  3. bu çocuğu tek cümleyle özetleme hakkım olsa yaşamayı çok seviyor derim. gerçekten enerjisi çok yüksek, sevdiği şeyler için vakit ayırmaktan asla gocunmayan, kültür sanata oldukça zaman ayıran birisi. istanbul'da yaşayıp şehri sanat açısından çok başarılı kullanıyor, hiçbir etkinliği kaçırmıyor, yok üşendim yok vaktim yoktu gibi bahanelerin arkasına asla sığınmıyor. cadılar bayramı partilerine gidiyor, kim ne der bana gülerler falan demeden vakit ayırıp kostüm diktiriyor, yaptığı her şeye saygı duyup seviyor yani. üstelik yaratıcı da, bir partiye gora'dan 216 kostümüyle katılıp epey ilgi görmüştü.

  bazı aktivitelerini gereksiz bulduğum yalan değil, özellikle bir erkeğin hoşlanacağı şeyler sınıfına sokamadığım için şekilci yaklaşıp garipsediğim oluyor, bir yandan da bu doğallığını seviyorum. etamin falan işliyor örneğin, sıradan bir erkeğin keyif alsa dahi dile getirmekten çekineceği çoğu şeyi gururla taşıyor; en sevdiği rengin pembe olması, çok duygusal olup hemen ağlayabilmesi gibi.

  ben bir potterhead olduğum için tesadüfen sosyal medyada görüp takibe almıştım kendisini çünkü devasa ve şaşırtıcı bir harry potter koleksiyonuna sahip. sonradan çok yakın çevrelerde olduğumuzu ve ortak arkadaşlarımız olduğunu keşfedip şaşırmıştım. koleksiyonuna gelirsek satışından dahi haberimin olmadığı çoğu harry potter ürününe sahip biri. ciddi efor harcıyor yani bu koleksiyon için.

  kendisiyle ilgili şaşırdığım ve anlam veremediğim şey ise; hukuk okurken bu kadar aktiviteye nasıl aksatmadan vakit ayırabildiği. bir videosunda bu ay -sallıyorum- 34 film izledim gibi bir şey demişti ve gerçekten her ay bu sayıya yakın film izleyip en az 2 kitap falan bitirebiliyor. taha, bu girdiyi görürsen lütfen bizi zaman yönetimi ve planlamayla ilgili aydınlat.

  tanım: sosyal medya fenomeni, kafası dolu olanından.

  18 ocak 2018 00:23


  4. şu hayatta gördüğüm en enerjik, en şeker, en doludolu insanlardan biri. nasıl biri olduğunu anlamak için ev turu videosunu izlemek bile yeterli aslında. ev arkadaşı umut'la birlikte öyle güzel bir dünya yaratmışlar ki o evde. gerçekten son derece yaratıcı biri. hayal gücü, becerisi ve bir işe kalkıştığında gösterdiği azimle örnek alınabilecek bir insan aynı zamanda. kendisine bir hayranlık beslediğim, izlediğim videolarını bile tekrar tekrar izlediğim doğrudur. tanışabilmeyi çok isterdim. ayrıca izmirde de bir büyücü kitap kulübü buluşması olmasını temenni ediyoruz. duy sesimizi mösyöö! <3

  26 nisan 2018 10:40

  5. Samimi, eğlenceli ve çok tatlış bir youtuber. Sohbetini dinlemeyi çok seviyorum. Sempatikliği ve enerjisi insanı izledikçe mutlu ediyor. Büyük bir Harry Potter koleksiyonu ve seri hakkında çokça bilgisi var. Hiç sevmediğim bazı karakterlere bile tatlı ve açıklayıcı anlatımıyla ısınmamı sağladı. Umarım kanalı daha da büyür.

  26 nisan 2018 15:41

  6. Sanırım süslü sözlükte kızlar kızları eleştiriyor sadece hakkında az girdi olduğunu gördüğüm youtu. Harry potterdan daha çok harry potterın ekmeğini yiyen ağzını geveleye geveleye konuşan şahıs.

  Ukalalığı kaf dağını aşmış durumda. Klasik çirkin gay kibiri bu adamdaki. Potterhead falan baya götürdü olayı. Sonra baktı bu iş böyle yürümeyecek konsept değiştirdi. Kitlesi 5-15 yaş arasında takılı kaldı çünkü.

  Bir de kendi kadar itici bir sevgilisi var. Yamuk ağızlarıyla gıy gıy konuşuyorlar videolarda. Allahım evlerden ırak. Tek tebrik ettiğim yanı youtuberlık dışında hukuk fakültesini bitirmiş olması. En azından youtube bir gün popülerliğini yitirdiğinde elinde bir mesleği olabilecek.

  Neyse sonuç olarak bir itici gıcık youtuber daha.

  5 mayıs 2020 09:10

  7. Gittikçe şımardığını düşündüğüm youtuber. Dün birisinin film önerdiği videoyu paylaşmış storysinde adam fight club hakkında konuşmuş/ önermiş bu da dalga geçiyor "2020 yılındayız hala fight club öneriliyor" diye. Ee sen hala harry potter'ın ekmeğini yiyorsun? Harry potter testleri çözmeceler karakterlerin resimlerini paylaşmalar falan... Gerçekten çok çiğ bir hareket.

  Bu arada mayıs rukel'in bir podcastını dinledim orada mösyö taha ve arkadaşı beni unfollow etmiş neden bilmiyorum diyordu. Muhtemelen mayıs'ın j.k rowling hakkındaki düşüncelerindendir. Çünkü mayıs j.k rowling'i ciddi ciddi eleştirmişti fantastik canavarlar filmi döneminde muhtemelen ona dayanamayıp sildi çünkü taha j.k rowling i aşırı seven ve toz kondurmayan birisi.

  5 mayıs 2020 13:23 5 mayıs 2020 20:35


  8. abartmayı misyon edinmiş youtuber

  5 mayıs 2020 14:23

  9. tuvba'yla çektikleri soru cevap (link: https://youtu.be/sLJoqfF4TzM?t=890 videosunda) mayıs rukel'e laf atmışlardı da olayı bilmiyordum, yorumlarda çok kişi sormuştu neden öyle dediniz diye.

  5 mayıs 2020 14:32 26 aralık 2020 15:22

  10. Bir potterhead olarak bu çocuğu başlarda çok seviyordum bilmediğim çoğu şeyi öğreniyordum sayesinde ama son zamanlarda bir itici olmaya başladı neden böyle oldu bilmiyorum ünlenmek insanları değiştiriyor sanırım

  19 mayıs 2020 00:56