mac all that glitters far

0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (0)
  • medya (4)

1. favori toz farım. Zaten mac'in de en çok satan farlarından biriymiş. üzerine abartılı olmayan bir eyeliner ve mat kırmızı bir rujla en sevdiğim makyajı oluşturan vazgeçilmezim.

19 nisan 2015 16:13

2. mac' in veluxe pearl bitişli, altın ışıltılı, yumuşacık bej renkli farıdır kendisi. hem gündüz hem de gece makyajı için kullanılabilir. ben genellikle tüm göz kapağıma sürüp katlanma bölgemi iyice karıştırarak kullanıyorum. ( tabii bol maskara ile ) daha vurgulu bir makyaj istediğimdeyse göz kapağımın kenar ve katlanma yerine mac mulch kullanarak uyguluyorum.

28 ekim 2015 14:59

3. azıcık şeftali var içinde. oldukça ışıltılı bi far. swiss chocalate gibi içinde kızıllık bulunduran kahvelerle tamamlandığında çok güzel duruyo. ben ilk aldığımda renk vermiyo gibi gelmişti bana. sonradan renk vermeye başladı noldu bilmiyorum. bence çok güzel bi renk ama illa alınmalı mı pek emin değilim çünkü piyasada çok benzeyenleri dolu.

26 kasım 2015 19:45

4. Bu farimi ben satmıştım. Sebebi ise comfort palette bu rengin tıpatıp aynısı var. Şeftalilik içeren çok tatlı ama eşsiz bir renk değil.

26 kasım 2015 20:52


5. Benzerleri piyasada mevcut özellikle nude dude palette şeftali altın tonları bolca mevcut. Ama bu rengin birebir aynısını görmedim hiç bir yerde. Kırmızı rujla özellikle ruby ile çok yakışıyor.

26 aralık 2015 11:15

6. Günlük kullanıma en uygun mac farı. Ben en çok crease bölgesine sushi flower, göz kapağının tümüne all that glitters şeklinde kullanmayı seviyorum. Hem sade hem de yüze göze canlılık katıyor.

26 aralık 2015 19:41

7. açık ara elimdeki en joker far. yapısı, tozutmaması zaten güzel ama en iyi yanı her ortama gitmesi. az makyaj yaptığım zamanlarda bir bu bir de rimel, tamamdır. özellikle yazın hep bunu kullanıyorum. uygun fiyatlı alternatifi ise wnw comfort zone paletteki şeftali rengi. sadece biraz daha turuncu ve canlı. ama o da çok güzel bir far hem yapı hem de renk olarak.

28 mayıs 2017 18:48

8. açık şeftalimsi, ışıltılı hem tek başına kullanılabilecek, hem başka renk farlarla kolayca kombinlenebilecek bir far. eğer evden hızlıca çıkacaksam tek başına sürüp, rimel uyguluyorum, gayet sağlıklı ve canlı, hani temiz görünmek deriz ya tam öyle görünüyor işte bana kalırsa. tek başına kullanıldığında hem koyu rujlarla hem açık rujlarla uyum sağlıyor. onun dışında göz kapağımın ortasına sürüp, katlanma bölgesiyle iç ve dış köşelere de texture veya swiss chocolate'dan birini uyguluyorum. yakışıyorlar birbirlerine bana kalırsa.

12 temmuz 2017 01:07

9. geçenlerde burada biri bahsetmişti. ben bu farı almamış mıydım ya diye düşünürken o an kontrol etme imkanım yoktu. bugün buldum. daha seyrek kullandığım veya son aldığım tek tük farları doluşturduğum dandik ekka paletten çıktı kendisi. bokunda boncuk bulmuş gibi sevindim çünkü zamlar, pahalılık..

bu far da sable, club farlar gibi brown script ile birlikte kullanınca güzel oluyor. katlanma bölgesinde brown script ve kirpik diplerinden katlanma bölgesine ışıltılı far kombinasyonu yani.

1 ocak 16:55

10. Dünya güzeli far, tek bir mac farınız olacaksa bu olmalı

1 ocak 23:09