yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (54)
  • oylar (19)
  • medya (1)
  1

  54. şeffaf olanını kullandım. açılır açılmaz ve bitene kadar ağır uhu kokusu vardı. en ufak bir işe yaramadı ve hatta Trendyol'un orijinal Mac hesabından almış olmama rağmen Mac'in kendi sitesindeki müşteri hizmetlerine bağlanıp Trendyol'daki hesaplarının kendilerine ait olup olmadığını soracak kadar ürünün sahte olduğuna emindim ama Trendyol Mac orijinal hesapmış ve ürün orijinal. herkes bu kadar memnunken ben sevmek için çok uğraştım ama yok. en sonunda bu kadar para verdiğim ürün beni zaten uğraştırmamalı dedim ve ürünün baya baya kötü olduğuna emin oldum. hata bende değil. bugüne kadar aldığım fiyat performans ürünleri içerisinde en kötüsü bu olabilir.

  9 haziran 12:18

  5

  53. şeffaf olanını yaklaşık 2 aydır kullanıyorum, kaşları sertleştirmeden çok güzel sabitliyor. drugstore alternatif bulamadığım için buna yönelmiştim, kaş sabitleyici hızlı tükenen bir ürün makyaj yapmasam da her gün kullandığım için, midend veya highend bir ürün kullanmak masraflı oluyor ancak bereketli de bir ürün. 2 aydır her gün kullanmama rağmen çeyreğini bile bitirmemişimdir henüz. alternatifini bulana kadar bununla devam edeceğim muhtemelen.

  20 nisan 2023 11:21

  5

  52. şeffaf rengini uzun zamandır severek kullandığım ürün. Şeffaf rengi içinde fırçasını oynattıkça beyaz rengini alıyor ama kaşa sürüldüğünde bir fark yaratmıyor. Kaşlarımı sertleştirmeden, yapıştırmadan, uzun süre kalıcı olacak şekilde sabitleyebiliyorum. Kaşlarımın üzerinde beyazlık bırakmıyor. Yalnız son zamanlarda kullandığım günlerde kaşlarımı hafiften dökmeye başladığını hissettim. Muhtemelen başka bir ürün kullanarak bir süre kullanmaya ara vereceğim.

  26 temmuz 2022 13:12


  4

  51. Şeffaf rengini severek kullanıyorum. Fırçadaki fazlalığı almazsam kaşlar çok yapay duruyor ancak kullana kullana el alışıyor. Uzun kaşlarım var ama kaşların çok dikkat çekici olmasını sevmiyorum o yüzden sabitlemesi benim için yeterli. Bir dahaki sefere kahverengini de deneyeceğim

  18 temmuz 2021 00:04

  50. beguile rengini kullandığım kaş maskarası.

  2 rengi olduğu için kaşlarınızla tam uyumlu olmama riski var. benim için fazla küllü kalıyor örneğin. bunu biraz azaltmak adına fırçayı iyice sıyırıp çok az ürünle kaşlarımı şekillendirmeye çalışıyorum.

  rengini geçersek sabit tutma açısından başarılı. bir kaş sabunu etkisi olmasa da gün içinde sizi üzmez. oldukça bereketli bir ürün. yarım yıl kullandım sanki azalmadı bile. ancak şuan kaş kalemi ve sabun ikilisi ile yoluma devam ediyorum.

  28 şubat 2021 09:19

  49. Mac'in hem şeffaf hem de renkli olarak çıkarttığı kaş sabitleyici ürünü. Bendeki clear yani şeffaf olanı. Ürün zaman içerisinde kaş kalemi/ farı nedeniyle şeffallığını kaybedip bulanık bir görüntü alıyor ama bu her şeffaf jelde olduğu için bir eksi değil. Asıl negatif yönü benim için tutuşu yeterli değil. Bu durum biraz benim kaş yapımla ilgili; aşağıya bakan, zor şekil alan, oldukça inatçı kaşlarım var. Piyasadaki hem uygun hem yüksek fiyatlı birçok ürünü denedim. Benim kaşlarımda essence, elf(gizlinot: uygun fiyatlılar arasında en iyisi), wetnwild pek işe yaramadı. Benefit ve anastasia tutuş konusunda bence mac'ten daha iyi ancak artan kurla fiyatları çok yükseldi. Ürünün gramajı da düşünüldüğünde piyasadaki birçok üründen daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Çok inatçı olmayan kaşlarınız varsa memnuniyetle kullanırsınız. Lakin benim gibi zor şekil alan kaşlarınız varsa uzak durun derim.

  21 haziran 2020 17:16

  4

  48. Öncelikle Kaşlarım uzun, biraz kalın ve asi ve doldurmuyorum ve almıyorum. toparlanmış dursunlar diye uzun süredir şeffaf kaş jeli arayışındaydım. 

  Bende brow set clear var. İlk başta sevmedim çünkü drugstore şeffaf kaş jellerinden farkı yok gibi geldi daha sonra doğru uygulama şeklini bulunca bayıldım. Önce kaşlarımı flormar'ın kaş tarama fırçasıyla tarıyorum. Brow seti ilk önce kaşlarımın düşen kısımlarına sürüyorum daha sonra ön kısımlarına sürüyorum. Biraz bekleyip tekrar yukarı tarayarak sürüyorum. Gün içinde çok fazla bozulmuyor. Sertleştirmiyor, parlatmıyor. Güzel sabitliyor. Biraz alkollü kokuyor. Şeffaf ambalajda olması içi göründüğü için iyi. 8 g ,6 ay ömrü var.Uzun süre kullanılır gibi geliyor. Bittikçe alabilirim. 

  edit: daha alalı 3-4 ay olmadan aşırı alkollü kokmaya, kaşlarımı dökmeye başladı. güzel sabitlemiyor, aşırı ıslak kalıyor. yapısı değişti. çok çabuk bozulduğunu düşünüyorum. bir daha alma fikrimden vazgeçtim.

  17 mart 2020 18:02 13 temmuz 2020 22:24


  47. şeffaf olanını bitirdiğim mac ürünü. daha önce make up forever ve nyx kullanmış biri olarak içlerinde en sevdiğim fırça bu ürüne ait. kaşları hafifçe sertleştiriyor. hafif parlattığı da doğru evet ama sabitleme konusunda oldukça başarılı. kokusu fena değil. çıkarmak kolay ve bereketli bir ürün. ben 109 liraya almıştım.

  başka ürünleri de deneyeceğim ve daha iyisini bulamazsam kendisiyle devam edeceğim.

  15 ekim 2019 18:15

  5

  46. "beguile" rengini bilerek ve isteyerek satın aldım. evet, gerçekten ışıltılı! 

  saçlarım sarı, gerçek rengim düz küllü kumral, kaşlarım 2 tık daha açığı. aşağı yukarı beguile'in ana tonu gibi. aşağı yukarı benim gibiyseniz bence kaşlarınıza uyacaktır.

  bu ürünü alalı üzerinden 7-8 ay geçti gerçekten bereketli. ilk başta hiç sevmemiştim, sanırım kullanmayı bilmediğimdendi. fırçası büyük geliyordu ve yüzümü sadece kaş olarak gösteriyordu. ( yoğun ve kalın kaş görünümünü kendimde hiç beğenmiyorum.)

  mac mua'sı hüseyin kaygusuzun bir videosunda fırçadaki fazlalığı alarak uyguladığını gördüm, ve brow sete aşık oldum. 

  gerçekten bir kaş ürünü olsam brow set olabilirim. swh

  14 eylül 2019 17:03 14 eylül 2019 17:04

  4

  45. 2 aydır cok severek kullandığım kaş maskarası. ben beyaz tenliyim ve açık kahve-kestane arası saçlarım var, kahverengi olanı kullanıyorum. kaşlarım ince değil ama seyrek ve acık renkli. bunu çok sevdim, oldukça doğal görünüyor ama fırçadan fazlasını alıp sürdüğüm sürece. aksi taktirde komik oluyor baya. bende dökülme yapmadı henüz, bittiğinde tekrar almayı düşünüyorum. 

  4 eylül 2019 16:03