yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (36)
  • oylar (7)
  • medya (4)

  1. her göz makyajında istisnasız nokta kadar bile olsa uyguladığım far. mac teki en güzel renk. ayıca not: makeup geek cocoa bear bunu dupe'u gibi şeyler dolaşıyo nette. aslında değiller. sorun ele uygulandığında birebir aynı olmasada benzer olmalarına rağmen farları dağıtınca makeupgeek ın ortalama sıcak alttonlu bi kahveden farkı kalmıyor. Brown script se o kızıllığını koruyup o göz kapağı çukurunu mükemmel aydınlatıyor.

  3 aralık 2015 22:02

  2. en güzel kahve far. kızıl kahve aradığım rengi sonunda buldum. bence swiss chocolate'tan çok daha güzel. inanılmaz pigmentli, dikkatli uygulamak lazım.

  25 aralık 2015 02:18

  3. Mac'ten tek bir far alma hakkım olsaydı hiç düşünmeden bu farı alırdım. Crease bölgesinde kullanılabilecek en güzel far. Mat Kızıl kahve rengiyle mükemmel bir geçiş rengi. Sıcak tonlu makyajlara da, soğuk tonlu özellikle taupe rengi farla yapılan makyajlara da çok yakışıyor. Soft brown da katlanma bölgesi için kullanışlı bir fardır mesela ama brown script ondan çok daha başarılı ve piyasada muadili yok. Pigmentasyon ve kalıcılığı müthiş. ülkemizde bulmak biraz sıkıntılı, stok sorunu var online satışta rastlayamadım. Ben a.b.d' den akrabama getirttim. Bulabilirseniz mutlaka alın inanın pişman olmazsınız.

  30 mart 2016 12:20


  4. Şu ana kadar en sevdiğim farım. O verdiği kızıllığı bu zamana kadar hiçbir farda bulamamıştım.

  7 nisan 2016 18:16

  5. (yazar: sutlebiskuvit ) in girdisinden yola çıkarak bu far hakkında izlenimlerimi yazmak istedim.

  bu far elimde swiss chocolate ve soft brownla beraber hep. grunge tarzı, vintage görünümlerde işe yarıyor. ben en çok soft brown ı tüm göz kapağıma yayıp, dış köşelere ve çok az da crease e brown script uygulamayı baya seviyorum, kışın sıkça kullandım. evet tek başına kullanıldığında alerjimsi bir görüntü veriyor, şeftalimsi krem-kahvelerle dengelemek gerekiyor.

  başka bir alternatif olarak da brown script- swiss chocolate diyebilirim. crease ve dış bölgelere swiss chocolate geçildiğinde baya hoş oluyor.

  bence bu farla en çok yakışanda kirpik dibinde dağıtılmış kahverengi göz kalemi. böyle buğulu güzel bişey oluyor.

  22 mayıs 2016 20:27 22 mayıs 2016 20:28

  6. büyük paletleri pratik olarak yanımda taşıyamadığım için mac'ten bir palet oluşturmak aklımdaydı. önce 4lü paleti düşündüm ama onu da her makyaj çantama sığdıramayacağımı farkedip 2li palette karar kıldım. sıra renkleri seçmeye gelince de nette swatchları karşılaştırırken hiç düşünmeden ilk far bu olacak dedim. ikinci farı da brown scripte kombin olacak şekilde seçmeye çalıştım. o da antiqued oldu.

  ama brown script abartısız söylüyorum bu dünyadan olamaz. mat bir fardan beklenmeyecek şekilde ipek gibi ve pigmentasyon müthiş. fırçayı ufacık dokundurmak tüm crease bölgesi için yetiyor. antiqued ile bir tık ağır oluyor ama ben kullanıyorum, daha hafif makyaj sevenler biraz daha soft renklerde de kombinleyebilir brown scripti ama kesinlikle aldığınıza pişman olmazsınız.

  23 temmuz 2016 18:42

  7. Macin mat yapıda sıcak tonlu farlarından. Bu far, soft brown,saddle ve flourishing istek listemde fakat hiç biri onlineda yok diğerleri kahve tonlu, flourishing ise askeri yeşil bir far

  23 temmuz 2016 20:21


  8. mac ten aldığım ilk far. bunun yanında red brick i de aldım uyumlu olurlar diye. öyle de oldu. yoğun bir kızıl kahve. ocağıma incir ağacı dikse de buna benzer bir renk bulamadım hiç. yapısı o kadar güzel ki. bir dokunuşta makyajı ısıtıyor. rengini hemen veriyor. görsel ekliyorum red brickle yanyana. sıcak bir tarçın rengi gibi. kırmızı ağırlıklı tarçın gibi düşünebilirsiniz. (gizlinot: renkleri tanımlamakta zorlanıyorum sanırım)

  edit: eklemeyi beceremedim nedense görseli.. kusuruma bakmayın sonra tekrar denicem mutlaka.

  edit2: (link: https://cdn.suslusozluk.net/gorseller/22370_5936_1471703886_03aae9.jpg buyrunuz süslülerim)

  soldaki red brick, sağdaki brown script

  19 ağustos 2016 20:30 20 ağustos 2016 17:40

  9. benim için mac'in en güzel kahverengi farıdır. almamak için epey direndim fakat benzer bir renk bulamadığım için gidip aldım bu farı. içindeki kızıllık o kadar baskın ve o kadar pigmentli ki eli biraz hafif tutmak gerekiyor. sürümü çok kolay, tozutması neredeyse yok. özellikle mac antiqued farı göz kapağına, crease bölgesine de bunu sürdüğünüz zaman gözler gerçekten epeyce ön plana çıkıyor.

  23 ağustos 2016 01:16

  10. geçen hafta deneyip satın alma düşüncesiyle istinyepark mac'a gittim.değil ürün tester bile yoktu.burdan varsa stokçulara sesleniyorum yapmayın etmeyin!

  9 aralık 2016 03:23