yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (5)
  • medya (1)

  1. Macin son zamanlarda popülerleşen renklerinden.

  Bildiğiniz gerçek turuncu. Kırmızı alttonlu sarıya dönmüyor.

  Özellikle crease bölgesini ısıtmak için son dönemlerde çok moda.

  Yeşil kahve ela gözlerde tek başına çok güzel olsa da ben redbrick' bi tık daha çok seviyorum sanırım. Alırken ikisinin arasında kalmış ikisini birden almıştım. Kesinlikle ikisine birden gerek yokmuş. Şimdi olsa redbrick'i tercih ederdim.

  Görsellere redbrickle yanyana swatchlarını ekliyorum

  27 nisan 2016 21:15

  2. ba-yı-lı-yo-rum

  tek kelimeyle bu şekilde özetleyebilirim. ben beyaz ten ve yeşil gözlere sahibim bu farı geçiş rengi olarak da kullanıyorum tüm göz kapağıma da uyguluyorum. her türlü harika sonuç alıyorum.

  21 haziran 2016 16:07

  3. Yeşil gözlü olan ablacığımın çok isteyip pahalı bulduğu far. Ben de dupe olarak wet n wild 'ın art in the streets paletini aldım 10 liraya. Turuncusu aynı çünkü

  21 haziran 2016 21:50


  4. Benim de bir mac alışverişimde bakın bu renk sizin gözünüzü ortaya çıkarır diyen muaya bu mu deyip içimden atar yapıp pek inanamadığım ama bir gazla hadi alayım dediğim far. Açık kahverengi gözlü,beyaz tenli,koyu kahverengi rengi saçlıyım. Bir iki hafta sonra maharetlerini görelim deyip grimsi gümüşümsü bir farı göz üstüne bir tane kontür rengi de gözün katlanma bölgesine uyguladım. Bu farı da sıcaklık katması için katlanma bölgesine hafifçe uyguladım. Kahverengi gözlülerin de tercih edebileceği bir far yumuşak ve güzel bakışlar elde ediyorsunuz tavsiye ederim :). O makyajı tekrarlarsam bir resim atılaaaa :)

  21 haziran 2016 22:10

  5. Ben de alırken red brickle arasında kaldım fakat bunu tercih ettim iyi ki de öyle yapmışım bana bu turunculuk bile oldukça yeterli geldi her ne kadar son zamanlarda moda olsa da ben kendi adıma kırmızıya kaçıp vampir gibi olmak istemem ama kırmızı da yakışana çok yakışıyor. Rule mat yapıda ve oldukça pigmentli, hem crease hem eyelidde kullanılabileceğini düşünüyorum, şu an için sevdim özellikle kahve tonlarından sıkılanlar bir denesin hazır da bahar geliyorken :)

  22 mart 2017 16:00

  6. son günlerde hunharca far sürme ihtiyacımı giderdiğim far. direkt karıştırma fırçası ile alıp içinizden geldiği kadar sürün, yine de ne bir kirli görüntüye ne de bir aşırılığa neden oluyor. çok tatlı bir geçiş rengi. katlanma ve geçiş bölgesine bunu uyguladıktan sonra köşelerden ortaya doğru katlanma bölgesine brown script ve ortaya ışıltılı bir far (bugün amber lights kullandım). eyeliner ve maskara, bitti gitti.

  8 ocak 2018 16:36 8 ocak 2018 16:37

  5

  7. Geçtiğimiz yıl stoklarda bulamadığımız bir fardı, bu yıl rahatça bulunabilir. 

  Evet, bildiğiniz turuncu. Bu tonları kullanıyorsanız öneririm ama mutlaka edinmelisiniz dediğim bir far değil, red brick ile birlikte satın almıştım. İkisini de aklıma geldikçe kullanıyorum, ikisi de güzel bir renk ama olmazsa olmazım değiller. Kolay karıştırılıyor, eşit dağılıyor, rengini güzel veriyor, kalıcılığı da 10 üzerinden 10.

  edit: gorsel kaldirdim anacim.

  10 ocak 2018 06:32 23 ocak 2018 08:08


  8. mac satış görevlisinin tavsiyesiyle aldığım bir türlü kullanmayı beceremediğim far. zebromoda satışa koydum sonra vazgeçtim satmaktan şimdi kullanmayı öğrenmeye çalışıyorum. bugünkü makyajımda kullandım, fena durmuyor. katlanma bölgesine uygulayp dış köşelere biraz antiqued sürdüm.

  biraz görsel incelesem iyi olacak.

  10 ocak 2018 09:02

  9. mac'in matte yapıdaki cart olmayan turuncu farı. 

  öncelikle ben bununla red brick arasında çok kaldım alırken ve akasya mac'teki mua'nın da ısrarıyla bunu aldım. zira onun tezine göre red brick daha cart ve canlıyken, rule daha doğalımsı sıcak bir ısıtma rengiydi. daha sonra kullanmaya başladığımda ise doğru söylediğini bir kere daha anladım. hani koyu makyaj yaparsınız ama boğuculuğunu öldürmek için bir dokunuş gerekir ya, işte bu far o işi görüyor. böyle ne sürerseniz sürün bunu hafifçe dokundurduğunuzda doğal bir sıcaklık veriyor ve bence bu far sadece sonbahar-kış farı değil, aynı zamanda diğer mevsimlerin de farı. çünkü hepimizin istediği ama ayarını sağlayamadığı ısıtma işlemini gayet basit bir şekilde başarıyor. mat yapıda olmasına rağmen fırçaya kolay geliyor. kolay karıştırılıyor. yani bir fardan beklenebilecek her şeyi sağlıyor. eşsiz renklerden alayım hatta her makyajda hafif de olsa kullanayım derseniz artık bu da önerimdir. çünkü işini gerçekten güzel yapıyor. onun için elinizdeki duruşuna da aldanmayın.

  25 ocak 2018 00:44 25 ocak 2018 01:20