0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (0)
  • medya (0)

1. koyu kestane saçınız varsa ve beyaz tenliyseniz kaş aralarını doldurmak için çok güzel bir far. küllü bir kahverengi.

8 ocak 2017 19:12

2. (yazar: soyuz) 'un da dediği gibi kaş doldurmak için kullanışlı olan far. Uzun zamandır elimde olmasına rağmen daha bir hafta önce keşfettim bu yönde kullanmayı. Ayrıca koyu kahve göz makyajlarımda katlanma bölgesine sürüyorum. Tozutmayan, kolay dağılan, pigmentli bir far.

8 ocak 2017 21:25

3. hiç kaş doldurmayla işi gücü olmayan beni kendisine çekmeyi başarmış fardır. benim için kaş doldurma, daha çok özel günlerde tercih edeceğim; onu da benefit gimme browla yapacağım bir işlemdir. ancak bunu kullandığımda sert olmayan, doğal bir görüntü yakalıyorum. bu arada saçlarım koyu kestane, kaşlarımsa siyah ve gür. buğday tenliyim. yani bu söylediğim doğalımsı görüntüyü bu koşullarda alıyorum. haliyle bu far, açık renklilere koyu gelecektir. benim özelliklerimi taşıyan süslülere ise gönül rahatlığıyla önerebilirim. 

ayrıca siyahımsı kahve tonuna sahip olan bu far, gölgelendirme ve kirpik diplerine uygulamada da çok iyi. dökülme vs. yapmıyor. kolay uygulanıyor. 

25 ocak 00:53


4. Coquette ile beraber Mac brow duo'da bulunan fardır. Kaşlarım ve saçlarım çok küllü bir kumral. Öyle ki omega sıcak kalıyor. Sarışınken sadece belirgin kaşlar istediğimde kullanıyordum, Sarışınlıktan doğal saç rengime döndüğümden beri kaşımda sadece bunu kullanıyorum. Küllü olan herkesin kullanabileceği universal renklerden. bütün gün kalıcı, çok doğal duruyor. Tavvvvvvsiye.

25 ocak 01:33 25 ocak 01:36