0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar ()
  • medya (3)

1. Bir ara almayı düşünüp satıcı ve annemin ikna etmesiyle bambaşka renkte olan faux'yu almama sebep olan rujdu zira cherish rengini sevmiş olsam da beni soluk göstermişti biraz.

Bana göre açık bir kahverengi olan bu satin bitişli ruj(gizlinot: mac'in satin serisinden yani), yükleyeceğim görselde görüldüğü üzere honeylove'dan bir tık koyu iken velvet teddy'den bir-iki tık açık.

Bunun yanı sıra (bkz: wet n wild mega last ruj bare it all) bu ruja muadil gösteriliyor. Bare it all'a sahibim, cherish'i sadece bir kez denemiştim, bayağı benzediklerini söyleyebilirim.

Sevgili (yazar: femme)'ın uktesiydi.

27 ekim 2015 01:14

2. bence alakaları yok bare it all velvet teddy'e muadil gösterilir. cherish'in daha bej ve daha nude durduğunu söyleyebilirim. satin bitişli olması tek sorun bence o yüzden pek kullanamıyorum.

20 nisan 2016 00:42

3. Mac'in neden popüler olmadığını anlayamadım harika ruju. Satin olması sebebiyle dudaklarınızı asla kurutmuyor ve çizgilere dolmuyor. Çok güzel bir nude. Yaz aylarında favorim. Mac'in subculture dudak kalemiyle oldukça uyumlu. Sürdüğüm zaman insanların sorduğu ve adını bir kenara not ettikleri rujdur kendisi.

29 mayıs 16:18