4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (2)
  • medya (1)

4. Merve Özkaynak’ın Mac ile işbirliği sonucu setine seçtiği rujdur. Rengi bayağı güzelmiş. Fakat yine de mat ruj furyasından dolayı çok ünlenemeyeceğini düşünüyorum.

25 mayıs 23:55

3. Her Mac'e gittiğimde elimin gittiği ruj. Sonunda aldım ve daha önce almadığıma pişman oldum. Her türlü makyaja uyum sağlayan bir ruj bana göre. Neden bir sürü saçma renk popülerken bu değil anlayamadım.

16 ağustos 2016 11:22

2. Mac'in kült olmuş rujlarının aksine, çok bahsi geçmeyen nude bir ruj. Neden çok fazla ünlenmiyor anlamıyorum ama benim hergün istisnasız yanımda taşıdığım tek ruj. Ne son aldığım yash, ne kinda sexy, ne velvet teddy.. Bu ruj tam dudak rengim, ve sürüldüğü zaman beni rahatsız etmiyor, mat yapıda olmamasına rağmen yapış yapış bir ruj değil. Kalıcılığı mükemmel değil ama beni tatmin ediyor. Ruj konusu herkeste farklılık yaratır, bu sebeple denemeden almayın asla ama mac mağazasına gittiğinizde kesinlikle bir göz atın, deneyin derim :)

1 şubat 2016 22:49


1. mac'in dudak rengi rujlarından. nc15 cildimde çok doğal duruyor. nude furyasına kapılıp aldığım birkaç rujdan, ğişmanlık yaratmayan teki.

13 aralık 2012 18:19