mac paint pot painterly far

0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (82)
  • oylar (0)
  • medya (4)

1. tek başına göz kapağı rengini düzenlemesi ve eyelinera çok yakışması sebebiyle favorim. ama benim için bi artdeco far bazı değil.

8 ocak 2014 11:00

2. çok fazla makyaj yapmayıp bir kenarda bıraktığınızda kuruyup giden güzellik gereci.

8 ocak 2014 14:15

3. Yakın zamanda edindiğim ve edindiğim günden beri her gün kullandığım krem far. Ben de baz gibi kullanıp üstüne aynı renk toz far uygulayarak sabitliyorum, dış köşeleri azıcık gölgelendirip güzel, kuyruklu bir eyelinerla makyajımı tamamlıyorum ki günü kurtarmış oluyorum böylece! :)

14 ocak 2014 22:20

4. onlarca tavsiye üzerine mac den satın aldığım ilk ürün buydu sanırım hızlı bir aşk yaşadım kendisiyle ama şimdi yollarımızı ayırdık :) uzun süredir kullanmıyorum.bunda göz doktorumun "göz farı" v.s. yasaklamasının da payı var tabisi..özel günlerde kaçak göçek kullanıyorum hala farı mükemmel sabitliyor kendileri napak

(no:3919) entry de bahsedildiği üzere bende yaşlandırdığını hatta göz kapaklarımı kuruttuğunu düşünüyorum (ki normalde yağlı cildim)

dipnot: ürünün kıvamının ilk günkü gibi kalması için kapağı aşağı gelecek şekilde muhafaza edebilirsiniz ve kıvamı kurumaya yüz tutmuşsa "mac fix+" sıkıp yumuşatabilirsiniz ;)

18 ocak 2014 02:12


5. Fiyat performans olarak çok da göz doldurmayan color tattoo serisiyle pabucunu dama attığım, far bazından hallice ama krem fara çok uzak olan makyaj zımbırtısı.

5 mart 2014 19:52

6. Göz kapağımda genetik olan bir morumsuluk var. Bu ürünü bloglarda araştırıp internet sitesi üzerinden aldım. Ürün hoş güzel fakat benim gözkapağımda pembe bir görüntü oluşturdu.aslında almadan önce tahmin etmedimde değil. Ve sonuç aslında beklediğim gibi oldu desem yeridir.

8 mart 2014 13:43

7. yağlı sayılabilen (ybkz: yağlı değil ) göz kapağına sahip olanlarda gerçekten işe yarayan bir baz . aslında tam anlamıyla baz değil bir krem far ama ben iki yıl önce mac'e biz far bazı için başvurduğumda bana direkt bu ürünü göstermişlerdi. beyaz tenliyim ve yüzümde kılcal damarlanma fazlasıyla mevcut bu kırmızı- mor bir renk olarak göz kapaklarımda- göz altlarımda kendini gösteriyor, işte bu ürün buradaki renk eşitsizliğini gideriyor, farların daha canlı gözükmesini sağlıyor, bende bir kuruluk yapmadı kullandığım zamanla kullanmadığım zaman arasındaki fark büyük, gramaj olarak gerçekten fiyatına değer, bir yıl dolmak üzere ne bozulma ne kuruma yaptı severek kullanıyorum yağlı ve renk eşitsizliği olan göz kapakları için güzel bir ürün.

8 mart 2014 23:50

8. Göz kapaklarınızda renk eşitsizliği yoksa problem yağlanma ise bunun yerine the balm put a lid on it tarzı gerçek bir far bazı kullanmak bence daha mantıklı. Çünkü yağlı göz kapağında sabahtan akşama idare etmiyor maalesef.

6 eylül 2014 08:17

9. Göz kapaklarım yağlı olduğu için far bazının üstüne sadece göz kapaklarımdaki damarlı görüntüyü alsın diye sürüyorum. Çok da memnunum biterse tekrar alırım her gün kullanıyorum cünkü. Kolay kolay da bitmiyor zaten kaç ay önce aldım sadece ufak bi çukur oluştu o kadar

6 eylül 2014 12:45

10. göz kapaklarım her ne kadar çok yağlı olmasa hatta yağlı bile olmasa da bu ürün ben de far bazı görevini görmüyor. bende ki kalıcılığı oldukça kötü, far bazının üstüne ten rengi far gibi sürmek için de bu para fazla bence. pudramı alır sürerim, niye o kadar para vereyim ki?

6 eylül 2014 12:56