yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (6)
  • medya (0)

  1. cremesheen yapıda olduğundan tek kat sürüldüğünde tam opaklık sağlamayan, hatrı sayılır bir miktar şeftalilik barındıran pembe bir ruj.

  almadan önce denediğimde nedense daha tatlı, nötr bir pembe gibi durmuştu bende. bu yüzden biraz hayal kırıklığı yaratmadı diyemem. yine de gelin makyajlarında sıkça kullanıldığını ve çokça sevildiğini bildiğimi söyleyebilirim.

  1 şubat 2015 21:14

  2. bugün mac mağazasında kinda sexy denerken adını çok duyduğum bu ruju da deneyip bayıldım resmen.

  cremesheen yapıdaki rujları pek önerilmiyor mac'in ama ben bu ruju çok sevdim. çok hafif bir renk veriyor ve oldukça parlak duruyor. hafiften de yapışkanlık hissi vardı ama rahatsız edici değil.

  ben rengine vuruldum. yaza çok uygun bir pembe.

  gerçekten evlendiğim gün bu ruju süreceğim kafaya koydum.

  kendime bu kadar yakıştırdığım uçuk pembe-şeftali bir ruj daha yok. istek listeme ekledim bile.

  20 mayıs 2015 20:36 20 mayıs 2015 20:44

  3. tanım: buzdolabımda bekleyen ruj!

  Alanya'nın 40 derecelik yaz sıcağında odada dururken, akşam dışarı çıkarken süreyim derken bir "kırt" sesi duymamla birlikte kendisini buzdolabına tıktım, tıkış o tıkış. biraz kendisinden bahsedeyim, mac'in cremesheen yapısındanki, kremsi, uçuk pembe/nude tonlarında olan bir ruj bu. adı peach blossom olsa da bence bu rujun içerisinde pek şeftalilik yok, bana daha çok pembe ağır basıyor gibi geliyor, böyle uçuk pembe. genç kızlarımızın, iş/ofis makyajında göze batmayan renkler tercih edenlerin seveceği bir ruj olacaktır zannımca.

  Ben mi? sabahları omlet yaparken dolaptan yumurta aldığımda hatırlıyorum kendisini, zira oda sıcaklığına geri koyduğumda tekrar sallanmaya başlıyor kabında.

  21 mayıs 2015 14:11


  4. dudağımın renginde olan ruj. sadece içindeki hafif ışıltı sebebiyle belki yarım yada bir ton açık duruyor sürdüğümde fakat stik haldeyken aynı ton.

  neyse şeftaliden daha çok sıcak tonlu pembedir. ismi de şeftali çiçeği zaten, şeftali değil (gizlinot: çiçekleri pembedir).

  yapısı itibariyle bayıldığım (gizlinot: hafif renk verişi ve parlak duruşu), sunny seoul ile bütün yaz elimin altında olacak rujdur. bana kalırsa her renk günlük makyaja yakışacak tonda olduğu için kurtarıcı rolündedir. günlük diyorum çünkü renk yoğunluğu çok hafif, sür çık rujlardan.

  kokusu da bir harika..

  29 mayıs 2015 09:36

  5. Açık şeftali - pembe ruj. Bende daha çok nude duruyor ve yapısını çok seviyorum. Kurutmayan, mat bitişli olmayan bir nude ruj ararken rastladım kendisine. Ayrıca siyah ve lacivert göz makyajlarıyla çok çok yakışıyor.

  19 ekim 2015 20:13

  6. İlk mac rujum.hangi kafayla aldım bilemiyorum.sadece uçuk çıkardığımda dudağımın nemle birlikte biraz da rengi olsun diye sürüyorum.dudak balmından hallice bir renk veriyor.içindeki şeftalilik benim şeftalilik anlayışıma göre oldukça az.bildiğin pembe duruyor bende.örtücülük bekliyorsanız yanına uğramayın.çok açık tenliyseniz belki beklentinizi karşılar.bir daha alacağım bir ruj değil.çok uçuk çıkarttığımdan mıdır yarıladığım tek rujum şu anda ,ilginçtir.

  5 ocak 2016 13:45

  7. dudak rengim koyu olduğundan bana yakışmayan ruj. arkadaşımınkini denemiştim arkadaşım bu ruju bitirmek üzere şuan ve ten renklerimiz aynı sanırım gerçekten dudak rengi çok önemli. hatta galiba mac markasının hiçbir ruju bende güzel durmuyor. rujları çok başarılı da bana mı uygun değil bilemedim

  5 ocak 2016 13:49 5 ocak 2016 13:50


  8. bir heyecanla adındaki peach kısmına kanarak aldığım ruj. bende şeftali değil çok uçuk pembe duruyor ve rengini tam vermesi için birkaç kat sürmem gerekiyor. eğer şeftali tonlu nude ruj arayışı içerisindeyseniz yanına yaklaşmanızı pek tavsiye etmem. ama sür çık bir rujum olsun, koyu göz makyajıyla da uyum sağlasın diyorsanız belki sevebilirsiniz.

  24 şubat 2016 02:09 ed.24 şubat 2016 10:03

  9. iki-üç ay öncesine kadar çok belirgin rengi ve yapısı olan rujları sevmediğim için günlük kullanabileceğim bir ruj arayışındayken almıştım. aldığımdan beri de sürekli kullanıyorum. beni ilk aldığımda üzen tek özelliği beklediğimden daha şeftali renkli durmasıydı. ben tam olarak pembe bir renk beklerken bende şeftali-pembe durdu fakat yine de çok seviyorum. çok kalıcı olmamasına rağmen yüzümde makyaj varken de yokken de sürebildiğim, yüzümü daha canlı gösteren ender ürünlerden.

  2 eylül 2016 10:08

  10. Şu sıralar maybelline 745 ile birlikte en sık kullandığım ruj. Hangisi daha güzel karar veremiyorum ikisi de beyaz tenli kişide güzel bir nude oluyor. Yalnız bu adından belli olacak şekilde gerçekten turunculuk barındırıyor. Cremesheen olduğu için de yaz sıcaklarında gerçekten çok yumuşadı.

  8 haziran 2019 11:51