yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • medya (5)

  1. Uzun süredir yazmadığım sözlüğüme beni döndüren maskara oldu.  Başlığının da henüz açılmadığını görünce hemen geldim.

  Her yerde deli gibi reklamı dönen bu maskarayı henüz elimde yeni aldığım benefit badgal bang waterproof varken dayanamayıp aldım.

  Nişantaşı mac’teki mua ruj alırken hemen maskaradan bahsetti. Reklamlarını gördüm merak da ediyorum ama henüz yeni rimel aldım dedim ama sonraki saniyeler içinde mini boyunu almaya karar vermiştim bile. En içten halimle dedimki bugüne kadar mac maskaralar hep aktı benden, akmaz denenler de aktı ön yargılıyım bu yüzden, garanti veriyor musunuz? ( hala pandemi kapsamında deneme yaptırmıyorlar ilginç bir şekilde). Kesinlikle veriyorum, akmayacak dedi. 

  Ve bu kadar detay vererek anlattığıma göre tabi ki aktı ! Fotoğraf çektim 5 saat gözde durduktan sonraki halini ama eklemeyi bilmiyorum. Çok uzak kalmışım buralara. 

  Ama hakkını yemeyelim kat kat sürmeye izin veriyor güzelce kıvırıyor, uzatıyor, hacim de veriyor. Her şey yapıyor yani görüntüsünü çok beğenmiştim. Akmasaydı birtanem olurdu. 

  20 mart 2022 00:02

  2. cuma günü anlık bir gazla aldığım maskara. dün sabah ilk kez sürdüm ve hayal kırıklığı yaşadım. herhangi bir maskaradan farkı yok hatta eksiği var diyebiliriz. belki ilk açıldığında tam performansını gösterememiştir diye umuyorum. girdiyi gelecek günlerde güncellemeye geleceğim. fırçasını merak edenler için fotoğrafını ekleyorum. kısacası şimdilik bu maskarayı alarak paranızı boşa harcamayın süslüler.

  ilgili medya:
  1
  20 mart 2022 20:01

  3. Yani bilemiyorum altan bilemiyorum...

  Plastik fırçalı, çok net bir siyah. En azından benim gözümde akma kokma bulaşma yapmıyor. Güzel hacim verip uzatıyor. Kendi kirpiklerim uzun düz ama seyrek. Fakat reklamlarında belirtildiği gibi bilmem kaç kat uygulanabilir değil. Topaklanıp yapıştırıyor kirpikleri belli bir kattan sonra. Kötü bir maskara olmamakla beraber 300 küsür liralık fiyatını hakettiğini düşünmüyorum. Maybelline rimelllerle ben çok bir fark göremedim belki 1 puan daha iyisidir. 

  Bugün biraz acele uyguladım. Görsellere eklemeye çalışacağım. Dediğim gibi bir miltar yapıltırma söz konusu hepinizi öperim sevgiler💜

  ilgili medya:
  2
  24 mart 2022 14:05


  4. mac maskaraları ile anlaşamam normalde. kuzenimin kınası için makyaj yaptırırken mua o iki aşamalı ünlü maskarayla bütün kirpiklerimi birbirine yapıştırıp göz makyajımı mahvettiğinden beri mac maskaraları ile mesafeliyiz. bir alışverişimde deneme boyu gelmeseydi bu ürünle de tanışamayacaktık. plastik fırça sevenler için güzel bir maskara bu. hacim veriyor, dolgunlaştırıyor ve hatta uzatıyor da. ilk açıldığında fazla cıvık, sonradan kıvam alarak istenilen performansa ulaşıyor. ortalama bir maskara kadar akıyor. peki bu fiyat performansa değer mi? değmez annecim. (link: https://www.suslusozluk.com/l-oreal-paradise-extatic-mascara?i=1065400 lash paradise), (link: https://www.suslusozluk.com/maybelline-lash-sensational-maskara?i=1071280 lash sensational) gibi kült ürünler dururken gidip buna para vermezdim.

  7 kasım 2022 11:21

  5. mac alışverişimin yanında minicik olanını hediye etmişlerdi. Çok bereketli çıktı, aylardır kullanıyorum bitmedi. tek katta bile dolgun, belirgin kirpik etkisi var. Bence tüm vaadlerini yerine getiren bir maskara. Topaklanmıyor, dökülmüyor. İkinci katta daha yoğun bir etkisi var. Açıldıktan sonra zamanla daha da güzelleşiyor. Bittiğinde kesinlikle 8 ml olanını alacağım. 

  21 aralık 2022 20:37

  6. ben seyahat boyunu satın almıştım, sample boyu da hediye gelmişti. bendekini açmadım ancak sample olarak verilen 'micro brush' versiyonu bende gün içinde gözaltıma akma yapıyor. rimel kat kat uygulamaya müsait, fırça boyu tam benim gözüme göre ama gel gör ki akıyor. 

  9 nisan 2023 16:15

  7. ben mini boyunu aldım (8 ml) çünkü ömrümde bir kere bile maskara bitiremedim ve artık bir maskara bitirmenin tadına varmak istiyorum. haftada 2-3 kez makyaj yapan ve her makyajında maskara kullanan biri olarak rimellerim şimdiye kadar hep kurudu ve asla bitmediler. ya da kullanım süreleri geçti, neyse.

  ürün fena değil. silikon aplikatörü güzel. siyahlığı, uzatması, kıvırması başarılı. akması biraz sorunlu bence, öyle gün içinde kapalı mekanda pul pul dökülmüyor ama kaskımın vizörünü indirmediğimde gözlerim rüzgardan yaşarıyor ve akıyor. akmayacak bir rimel bulmam lazım, bundan önce de lash sensational falan kullandım ama aktı onlar da.

  motora binmezsem baya güzel rimel ama zannetmiyorum bu paraya değeceğini. puanım 3/5.

  11 nisan 2023 12:03


  8. Üst üste sürmeye çok müsait, kirpikleri uzatan ve dolgunlaştıran bir maskara ancak maalesef bir iki saat içinde göz altıma dökülüyor. Tekrar almayacağım bir ürün oldu kendisi.

  20 mayıs 2023 17:52

  9. Siyahlığı ,verdiği hacim ve lifting etkisi güzel olmasına rağmen fırçası çok rahatsız .Ayrıca topaklanıyor bilginize. kat kat sürmeye izin verse de bunda bir performans alamıyorsunuz. kirpik fırçasıyla da tekrar üstünden geçiyorum. güzelce pul pul dökülme işlemini yapıp bulaşıyor da. oh oh ne anladım ben bu işten.mesela mac gigablack asla bulaşmaz ve zamanla pul pul dökülme yapmaz

  ilgili medya:
  2
  26 ağustos 2023 13:58

  10. Bugün ilk kez denediğim simsiyah maskara. Sabah 8'de sürdüm ve 9 saat kirpiğimde kaldı. Bu süreçte akma, bulaşma problemi yaşamadım, ayrıca bazı maskaralar gözümde sulanma yaparken bu maskarayı kullanırken rahat ettim. Verdiği hacim yine 9 saat boyunca aynı kaldı, kısacası iyi anlaştık bu maskarayla, bu arada üstteki girdide fırçasının uygulama yaparken rahatsız edici olduğu yorumuna katılıyorum.

  21 aralık 2023 19:00