0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar ()
  • medya (1)

1. mac'in toprak tonlarındaki prolongwear farı. hem çok güzel bir geçiş rengi, hem de tüm göz kapağına uygulanıp gözün içine ve dışına siyah kalem vb. uygulandığında çok güzel bir smokey eye yaratma rengi. ben bu farı aldığımda, mac'teki ışıklardan falan bunu çok farklı bi renk gibi algılayıp almıştım. eve gelip oradaki renkten çok alakasız durduğunu görünce epeyce üzülmüştüm. internetten swatchlarına bakmadan aldım diye kendime kızmıştım. bir süre elimi bile sürmemiştim hatta. ama zamanla , kullandıkça anladım ki bu her ışıkta farklı duran, hem her markada bulunabilecek klasik bir renk gibi duran ama açıkçası tamamen aynısını hiç bir markada görmediğim özel bir renk. hafif uygulandığında başka, yoğun uygulandığında başka bir renk oluyor. aldığım için çok çok memnunum. oldukça pigmentli, ayrıca bu yaz kendisini kontür amaçlı da kullandım, kontür için de şahane duruyor. hem beyaz tene hem esmer tene yakışıyor. evet uninterrupted'la ciddi düşünüyorum.

30 ekim 2014 19:38

2. Bobbi Brown camel fara muadil gösterilen renk.

17 kasım 2015 18:28

3. kesinlikle benzerinin bulunmasının zor olduğunu düşündüğüm renk. Kesinlikle makyajada sıradan olmayan, tarif edilmesi zor ve farklı bir hava katıyor. Sarı alt tonlu olmasıda ela, yeşil ve mavi gözleri ortaya çıkarıyor.

26 kasım 2015 14:38


4. 1 ay önce satın aldığım ve sıklıkla kullandığım far. Renki çok çok farklı, çoğu markada olmayan bir renge sahip. Kahve ve ela gözlere çok yakıştırıyorum. Özellikle kahve tonlarında makyaj yaparken, crease rengine bolca uygulanınca gözleri harika gösteriyor. Tam bir sonbahar rengi ayrıca.

26 kasım 2015 20:18

5. pro longwear seriden bir far. bu farın adını 2-3 yıl önce adı sanı duyulmamış bir ınstagram hesabında duymuştum.bir sürü ürün yorumu arasında bu farla ilgili şimdi tam tanımlamayı hatırlayamasam da eşsiz, bambaşka olduğu gibi yorumlar okuyunca ismini telefonuma kaydetmiştim.gel zaman git zaman bir gün istanbul'a gittiğimde mac pro taksimden bir kadın çalışana bu ürünü sordum varlığını bilemedi mağazada ağırlığı olduğunu düşündüğüm bir erkek muaya gitti sordu,adam çekmeceden çıkardı getirdi. "bir tane kalmış,yalnız profesyonel uygulama için bir far" dedi tamam dedim, satın aldım.o gün bugündür birçok makyaj malzemem değişti kimisini elden çıkardım, arkadaşlarıma verdim, kiminden sıkıldım, kimini bitirdim bir daha almadım hep daha iyisini buldum.bu far dışında. rengini tanımlamaya çalışırsam sarı alt tonlu koyu deve tüyü renginde.taba rengine de çalıyor diyeceğim ama kızıllık içermiyor.hafif uygulamada da birkaç kez üst üste uygulamada da verdiği hava çok güzel. bakın hava diyorum bu far bir hava katıyor insana. renk vermesi çok başarılı, kalıcılığı da öyle. tozutması az. grunge tarza sahip olmaya gerek yok her renk kıyafet, tarz ile uyum sağlıyor. yazıyı yazmadan önce hem tekli hem refil satışına baktım tükenmiş gözüküyordu.

17 mart 2017 15:39 17 mart 2017 15:39