0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (0)
  • medya (0)

1. Estee lauder dan sevdigim maskara yok, mufeden ose sevmedigim maskara yok. Bu markanin her maskarasi sans vermeye deger. Kivriklik dolgunluk ne istersem tatmin ediyor

1 ekim 2015 00:44

2. örümcek bacağı gibi rimel sürmeyi çok severim :) şaka bir yana dolgun ve uzun görünüm seviyorum maskaralarda.ve bugüne kadar stoklayıp yeni ürün deneme ihtiyacımı ortadan kaldıran iki rimel var.maybelline rocket volume ve deborah 5in1 maskarası.bu ürünü (link: http://www.makyajtrendi.com makyajtrendi )sitesinden ultra hd fondöteni alırken attım sepete.evet uzunluk veriyor.ama ilk acıtıgımda yapısı biraz kuru geldi.kullandıkça nasıl olacak bilmiyorum ama gerçekten kirpiklerin hepsini tek tek kavrıyor.uzatıyor.strech ünvanını sonuna dek karşılıyor.ama açıkçası ben maybelline one by one maskarasından bir fark göremedim.güzel temiz içerikli evet ama sanırım ben üstünden deborah 5in1 ile geçeceğim.fiyatı 70 TL idi.

7 ekim 2015 09:31

3. görsellerde gördüğüm kadarıyla fırçası (gbkz: rimmel london lash accelerator endless maskara)yla neredeyse birebir aynı olan maskara. ben rimmel'dan çok memnunum. hangi maskarayı kullandığım bile soruldu ilk defa sayesinde. o yüzden bunu merak edenler önce rimmel'a bir şans verebilir.

11 ocak 2016 17:32


4. duygu özaslan'da çok hoş durduğunu farkedip almaya karar vermiştim. aldım ve yaz sonundan beri de kullanıyorum. ben kirpik kıvırıcı kullanmamama rağmen kirpiklerimi uzattığını ve kıvırdığını gözlemledim. ama bende biraz akma yaptı. bir daha alacağımı sanmam çünkü denemek istediğim çok maskara var. eğer hali hazırda kullandığınız bir maskara yoksa ve fiyatını uygun buluyorsanız alın derim ama bir sürü muadili olduğuna eminim.

23 ocak 2016 02:42 23 ocak 2016 02:43