yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (157)
  • oylar (110)
  • medya (5)
  4

  157. bu kapatıcı ile aşk-nefret ilişkisi yaşıyorum. çok güzel yoğun bir kapatıcı makyajsız iken torbacıya benzeyen göz altlarımı çok güzel kapatıyor ama çok çabuk bitiyorsun be. 🥲 kendisi üç ay dayanabildi dördüncü ayı da çıkartamadık ne yazık ki. yine de piyasada bulabileceğiniz en güzel kapatıcılardan biridir kendisi. neyse watsons'a gideyim de alayım madem. 🫠

  17 mayıs 10:14

  5

  156. bu ürünün 3.sünü bitirmiş biri olarak yorum yapıyorum. öncelikle aşırı kuru fakat inanılmaz hassas ve akneye yatkın bir cilde sahibim. gözlerimde de sürekli arpacık sorunu var. epey beyaz tenli olmama rağmen c3 kullanıyorum. bu kapatıcının diğer süslülerin de belirttiği gibi yoğun bir yapısı var. kesinlikle sünger kullanmaya uygun değil, ürün hemen bitiyor sünger çok emiyor. ben elle sürüyorum fırçadan da ziyade en iyi sonucu parmağımla dağıtmakta buldum. benimki gibi kuru bir ciltte bile çatlama ve çizgilere dolma yapmıyor. yoğun olduğu için çok azıcık sürmeniz yetiyor zaten. orta kapatıcılığı var. göz altlarım çok mor, tam kapatma sağlamıyor fakat ciddi aydınlık bir görüntü oluşuyor. bu kapatıcıdan memnun olmayan süslülere kendi kullanma şeklimi tavsiye edeceğim: ben kullanmadan hemen önce göz altıma krem sürüyorum ve üzerine parmağımla bu kapatıcıyı uyguluyorum. herhangi bir krem olabilir ben elime hangi kremim gelirse onu kullanıyorum ve hepsinde aynı etki var. hiçbir çizgi dolması ya da pul pul dökülme yaşamadım. renk değişimi, oksitlenme gibi sorunlar yok. renk skalası çok iyi. bu sebeplerle memnunum. günlük kullanımda almaya devam edeceğim.

  21 kasım 2023 17:33

  155. c6 rengini kullandığım yapısı ne hafif ne ağır kalıcılığı ve kapatıcılığı orta olan concealer.

  20 kasım 2023 17:40


  4

  154. ben göz altı için değil de kırmızı sivilce lekelerimi kapatması için indirimden c2 rengini 80 liraya almıştım.

  peynir kadar beyaz değilim o yüzden çok çok açık tenli değilseniz c2 c1 çok açık gelebilir. bir dahaki alışıma c3 alırım diye düşünüyorum.

  kapatıcılığını lekelerim için çok iyi buldum. tamamen kapatsın hiçbir şey belli olmasın diye düşünüyorsanız belki bi tık daha kapatıcılığı yüksek bi concealer bakabilirsiniz. benim için kırmzı görüntüyü hafifletmesi yeterli oldu. çok nemli bitişli bi ürün değil, benim cildim kuru ama aşırı kuru bi görüntü yaratmadı.

  tek eksi yanı çabuk bitiyor, pek bereketli bir ürün değil. tekrar indirime girerse alırım yine de

  17 kasım 2023 23:53

  3

  153. c4 rengini kullanıyorum buğday tenli olarak. renginden yana sıkıntım yok. sivilce ilaç tedavisi gördüm cildim ekstra kurudur. serum ve göz altımı ayrca nemlendirmeme rağmen kapatıcıyla asla anlaşamadım. hiç bütünleşmiyor gibi yapay duruyor göz altımda silinir gibi oluyor. dokundukça dağılıyor topaklanır gibi oluyor. bu benim nemlendiricim ve güneş kremimle alakalı olabilir ama şimdiye kadar hiçbir makyaj malzemem diğer ürünlerimle anlaşmamazlık yaşamadığı için çareyi concelarımı değiştirmekte buldum. çizgilere kesinlikle doluyor zaten. nyx sabitleyici pudra kullanıp minimuma da indirsem bu concealerı sevemedim..

  9 haziran 2023 10:44

  2

  152. Buğday tenliyim,gözaltlarım kuru, mor ve oldukça hassastır. C6 rengini kullanıyorum. Ben yoğun kokusundan çok rahatsız oldum ayrıca çizgilere de doluyor hemen, sabitlense bile kalıcılığını da beğenemedim

  10 nisan 2023 17:29 10 nisan 2023 17:30

  5

  151. Çok uzun zamandır loreal more than kullanan bünyeme ilaç gibi geldi. Yapısı daha hafif. Kapatıcılığı iyi. Loreal beni çok yoruyordu, aşırı kalındı. Revolution'un c5 rengi muhteşem oldu. Çok beğendim.

  12 ocak 2023 20:52


  5

  150. c1 rengi benim inanılmaz yağlı ve ruh gibi beyaz cildimle çok iyi anlaşan kapatıcı. asla kalıp gibi durmuyor, kuru gözükmüyor ve çok da güzel kapatıyor.

  3 ocak 2023 16:41

  3

  149. kapatıcının inşaat sıvası gibi kokması en baştan bir eksi özellik. c1 rengi resmen ruh gibi bir beyaz renk skalası açısından iyi o yüzden. ama bugün sabah sürüp çıktım, akşam geldiğinde resmen gözümün altı parça parça soyulmuştu. demek istediğim şey derimi kurutması değil, bildiğiniz kapatıcı göz altımda soyulmuş. umarım gün boyu o şekilde gezmemişimdir aşırı kötü bir görüntüydü. dolmasını kokusunu geçtim rezil hale getirdi resmen. altına yoğun bir nemlendiriciyle tekrar deneyeceğim, kaç saat gidiyor kaç saatte soyuluyor diye bakacağım. yüzümde de deneyeceğim bakalım aynı şey olacak mı. tekrar editlerim ama asla parasını hak etmiyor ve önermem kimseye

  edit: bugün altına nemlendirici sürerek tekrar denedim. yüzümde de birkaç bölgeyi kapattım. nemlendirici sürünce çok daha iyi oldu. gün içinde soyulmadı tek parça durabildi. yüzümdeki lekeler için kullandığımda duruşunu ve kapatıcılığını çok beğendim. normalde renkli nemlendirici kullanıyorum pek kapatıcılıkları olmuyor. bazı bölgelere kapatıcı sürüp uygulayınca çok daha eşit durdu yüzümün rengi. hatta sadece kapatıcı sürüp bile çıkabilirim o açıdan bir rahatlık oluşturdu. 1 yıldız vermiştim ama hakkını yemeyeyim düzenleyeceğim puanımı 

  2 ocak 2023 23:07 5 ocak 2023 22:05

  4

  148. Buğday tenliyim, yaklaşık bir yıldır bu ürünü kullanıyorum. Cildim kuru/karma.

  Kışın C6 yazın C7 rengini kullanmaktayım. Altına nemlendirici uygulayarak kullanıyorum ben. Günlük olarak çok ideal kapatıcı. Çizgilere dolma problemi yapmiyor.

  Daha iyisini bulana kadar seninle mezara. (gizlinot: Swh)

  18 ekim 2022 00:29 18 ekim 2022 00:30