0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (0)
  • medya (1)

1. (gbkz: urban decay naked palette)'e dupe gösterilen far paleti. 4 poundluk fiyatına göre pigmentasyonu başarılı sayılabilir.

palette 9 sedefli 3 mat far bulunuyor.

28 haziran 2015 13:25

2. hem gündüz hem gece makyajınızı rahatlıkla yapabileceğiniz, yalnızca bu farı kullanarak bir sürü farklı kombinasyon oluşturabileceğiniz orta pigmentli far paleti. wet n wild farları çok daha fazla pigmentli örneğin. yine de farları göze parça parça oturttuğunuzda istediğiniz renk yoğunluğunu elde edebiliyorsunuz ki benim gibi günlük, doğal makyaj yapmayı seviyorsanız bu orta pigment durumu epey işinize geliyor. ben her zaman far bazı ile uyguladığım için kalıcılığı hakkında objektif bir yorum yapamam sanırım ama far bazı ile birlikte günü kurtardığını söyleyebilirim. benim beğendiğim bir ürün oldu, eğer elinizde fazla far paleti yoksa almanızı önerebilirim çünkü temel renkler var gibi fakat elinizde çok fazla far paleti varsa eminim bu renklerin çoğuna sahipsinizdir muhtemelen :)

17 eylül 2016 19:47

3. fiyat/ürün performansı bence çok yüksek olan palet. mat da var, sedefli de var. renk skalası da fazlasıyla geniş. böylelikle farklı tarzlarda makyajı tek paletle yapabiliyorsunuz. tatile giderken yanıma aldım ve çok rahat ettim. her gün kullanmasanız bile atıyorum bir düğüne giderken yanınıza alabileceğiniz bir palet. hem günlük gezmede, daha sonra kınada, düğünde farklı kıyafet ve saç stilinize uydurabileceğiniz makyaja olanak sağlıyor.

24 temmuz 11:43


4. Kızkardeşim ispanya'dan 4 euro ya alıp bana hediye getirmiş. Çok çok güzel bir palet. Pigmentasyon bu fiyattaki bir palete göre muazzam.

Hiçbir baz uygulamadigim halde akşama kadar yerinden oynamıyor ki bu benim yağlı göz kapaklarim için mucize.

Bir de sedefli görünen renkler o kadar da cayır cayır sedefli değil ve bence günlük makyaj bakımından bu bir avantaj. Kesinlikle dökülme problemi yaşamadım. Sadece koyu renkler o kadar da koyuluk vermiyor o kısım şaşırtabilir. Palette koyu duran renk gözde daha açık bir ton veriyor. Her ne kadar pigmentasyonu iyi desem de koyu renk sevenler için bu bir eksi olabilir.

Makyaj çantamın 3 far paletinden biri. Ama artık 1 tane olmaya aday. Çok sevdim.

4 ekim 09:59