4.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (3)
  • medya (3)

1. 8 renkten oluşan aydınlatıcı paleti. Palette açık sarı ve koyu kahverengi biraz sırıtmış sanki ama diğerleri kullanışlı renkler sevdim. Sim sim durmadı çok güzel bir ışıltı veriyor. yine de şu anki fiyatına (gizlinot: 60 tl) değmez ama indirimde alınır bence. Çünkü 8 de 6 renk performans oranı var :d (gizlinot: bu arada ukteyi kimin verdiğini göremiyorum ilk girdi silinmişti)

ilgili medya:
2
30 nisan 18:23

2. Renk tonlarını sevemediğim palet. İlk gördüğümde bayılmıştım hemen aldım ama kullanıma geçince yapısını sevsem de renklerin pek de kullanışlı olmadığını farkettim.

1 mayıs 08:46 8 ekim 13:21

3. aldığım günden beri elimden düşürmediğim bence indirimli fiyatıyla alınabilecek en güzel aydınlatıcı paletlerden. kesinlikle simli bir yapısı yok sadece ışıltılı. palette bir tek pembe rengi kullanışsız onun dışında en koyu olan rengi allık olarak kullanılabilinir. benim favorim alt sıradan 3. renk; sarı alttonlu cildime çok güzel uyum sağlıyor.

ilgili medya:
1
1 haziran 18:56


4. En sevdiğim highlighter paleti 8 renkten oluşuyor. Sim sim durmamasıyla beni cezbetti fiyat performans açısından indirimsiz fiyatı can yakıyor ama indirimde bulursanız affetmeyin

20 temmuz 11:42

4

5. alt sıradaki 2 ve 4üncü dışarda bırakıp geri kalanları karıştırıp uyguluyorum sonra ayyy aydınlatıcın ne çok güzel duruyoooo yorumları alıyoruuuum

27 ağustos 23:03