yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  • girdiler (11)
  • medya (1)

  1. sadece su ile makyaj temizlemeyi vadeden ve bunu gerçekleştirebilen yegane güzel buluş. işe yarayıp yaramadığını test etmek için makyaj temizleme suyu ve pamuk ile de kontrol ettim. en azından makyajınızın kabasını almak için bile kullanabilirsiniz :) ben internetten bulduğum balmy markasınınkini kullanıyorum.

  (link: http://www.kozmedshop.com/balmy-naturel-mikrofiber-magic-mitt-yuz-ve-makyaj-temizleme-eldiveni-1959-19-B.jpg link)

  26 ekim 2015 16:10 26 ekim 2015 16:11

  2. kullandığımdır.

  markasını hatırlamıyorum, gratis'ten almıştım arkadaş tavsiyesi ile. küçük bir kese gibi ele geçiriliyor. havlumsu bir dokusu var. tüm makyajı, eyeliner fondöten dahil, sadece su ile ovalamak suretiyle üzerine topluyor. ben üstüne, günlük yüz yıkama jelimle hızlıca bir daha yıkıyorum yüzümü, maksat içim rahat etsin. sonuç; gayet makyajdan arınmış bir cilt.

  kullanım sonrası beyaz sabun ile yıkayınca kullanılmadan önceki tertemiz haline dönüyor bu arada. uzun süredir kullanıyorum. şimdilik bir deforme vs yok ama elbet bir ömrü vardır, zamanla göreceğimdir.

  26 ekim 2015 17:23

  3. Gratis 'ten Balmy marka olanı var bende, her gün kullanmayı tercih etmesem de seyahat dostu bir ürün olduğu yadsınamaz. ıssız ada dahil olmak üzere gideceğim bütün seyahatlerde yanıma alacağım üç üründen biri. Ancak kesinlikle kurumadan valize geri kaldırmayın, sonra üreyecek bakterileri hayal dahi edemezsiniz.

  26 ekim 2015 18:16


  4. balmy marka olanını migros indiriminden yaklaşık 5 liraya aldığım ürün.

  Bugün duştan sonra gözeneklerim açılmışken bir de bununla peeling yapayım dedim ve şimdiye kadar kullandığım peelinglerden çok daha güzel temizlediğini gördüm. Akneli, tahriş olmuş yerlere dokunmadım. özellikle burun çevremi çok güzel temizledi. O beyaz eldivende sarı yağ lekelerini gördüm resmen ki daha 2 saat önce sebamed sabunla yüzümü yıkamıştım. Artık haftada bir duştan sonra kullanmayı düşünüyorum. Bi süre diğer peelinglere ara vereceğim.

  3 ocak 2016 18:52

  5. Geçen gün migrostan 6.50 tl.'ye aldığım balmy markalı olan eldiven. Gratiste de varmış sanırım. Bebeklerin yüzünü tırmıklamasın diye ellerine takılan minik eldivenlere benziyor. Yumuşacık, kadife gibi. Makyajımı çok güzel çıkartıyor. Kullandıktan sonra beyaz sabunla yıkayıp, kurumaya bırakıyorum. 300 kullanım vaadi veriyor, göreceğiz. Şimdilik çok memnunum.

  4 haziran 2016 15:55

  6. ilk defa bu tarz bir şey kullanacaksanız beğenme ihtimaliniz yüksek olan üründür. sonuçta birkaç el hareketiyle derinlemesine olmasa bile yüzünüz temizlenecek. masrafsız bir şekilde ilk adım tamam.

  ama ben bu furyayı kendi hayatımda mikrofiber havlularla başlattığım için, bu eldiven bana çok güçsüz geldi. benim yüzümde peeling etkisi görebilecek kadar tırtıklı (gizlinot: bu kelimeden tam emin olamadım ama umarım anlatabilmişimdir) bir dokuya sahip değil ve yapısı naylon gibi gıcırdıyor. 2 defa kullanıp kenara attığım için bir kanıtım yok ama bana 300 defa kullanılıp yıkanabilecek kadar dayanıklı bir şey gibi görünmedi.

  bu arada yalnızca magicmitt markasını kullandım, genel konuşmamak daha doğru.

  4 haziran 2016 21:22

  7. balmy olanını iki yıldır kullanıyorum. hala sapasağlam ve hala işe yarıyor. kullandıktan sonra sabunla yıkayarak bembeyaz yapabiliyorsunuz ve cilt yakan makyaj temizcileyicilere ihtiyaç kalmıyor.

  29 haziran 2016 21:40


  8. Magicmitt markasını kullanmıştım yaklaşık 10-15 kez. Sadece suyla ıslatıp kullanıyordum. Her kullanımdan sonra yıkamaya çok üşendiğim için bıraktım (gizlinot: :( ) ama makyajı güzel temizliyordu bana yeterli gelmişti.

  30 haziran 2016 01:36

  9. youtube'da vloggerlardan izlediğimde çok güvenememiştim, bir sponsorluk durumu vardır sadece su değildir demiştim ama balmy marka olanını ilk kullandığımda günahlarını aldığımı anladım. su yapılı temizleyiciler yüzümü rahatsız ettiği için tam temizlemiyor gibi gelse de süt yapıda farklı temizleyiciler deniyordum. hiç bir kimyasal olmadan temizlemesi çok işime geldi. alışverişten döndüğüm için farklı farklı rimeller üstüsteydi gözümde, rimel çıkartmak için yine göz makyaj temizleyicisi kullandım ama yüzümdeki kat kat fondöteni çok güzel temizledi

  8 eylül 2016 10:53

  10. Uzun zamandır merak ediyordum Magic Mitt marka olanı Gratis indiriminde denk gelince denemek istedim,7 lira gibi bir fiyata almıştım yanılmıyorsam.

  Şu aralar evde olduğumdan çok makyaj yapıp temizleme imkanım olmadı fakat cilt temizlemede başarılı olduğunu söyleyebilirim. Sadece suyla ıslatıp tertemiz bir cilt görmek şahane!

  Ben özellikle kış dolayısıyla kupkuru ve pulpul olan cildimi duşta bununla nazikçe ovalayınca peeling yapmışçasına tertemiz görünce bayıldım ürüne. Makyaj temizlemek için olmasa dahi sırf bu özelliğinden dolayı satıldığı sürece devamlı kullanmayı düşünüyorum.

  27 kasım 2017 12:35