yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (337)
  • medya (3)

  1. outlet avmlerde bulunan şubelerinden daha uygun fiyata alışveriş yapılabilen jean markasıdır. modellere isim vererek alışverişi kolaylaştırmışlardır. hangi modeli istediğini bilerek mağazaya gidersin ve renk seçersin.

  10 mart 2014 22:47

  2. 3 tanesini 10 liraya aldığım badilerin bir tanesinin 160 lira olduğu bir marka. ne gerek var.tabi bu olay neredeyse 6 yıl önceydi.

  13 mart 2014 21:32

  3. inanılmaz derecede güzel kesimli gömlekleri için girmek isteyeceğiniz eğer öğrenciyseniz etikette gördüğünüz rakamlar yüzünden çıkmak isteyeceğiniz mağazalara sahip marka.

  18 mart 2014 20:12


  4. Sezonda pahalı, sezon sonunda yüzde yetmişe kadar indirime giren markalardan biridir. Kot pantolonları için verilen paraya tamam ; fakat üst giyimleri ancak indirimli fiyatını hak eder kalitededir

  23 haziran 2014 21:43

  5. kotlarına lafım yok cidden kaliteli ve ömürlük diye nitelendirilecek cinsten bu nedenle benim gibi az ama öz kotum olsun diyenlerdenseniz insan verdiği paraya acımıyor lakin aynı eyi üst giyim için diyemeyeceğim. gereksiz ötesi pahalı. bir de çantalarında hep gözüm kalıyor ama hiç alamıyorum çünkü onlarda pahalı.

  23 haziran 2014 23:24

  6. bu kış aldığım bir tane kot pantolonum var bu markadan. "bi' kota bu kadar para mı verilir yeaa" diyerek almıştım ama ne zaman giysem çok bomba iltifatlar alıyorum.

  parasını haketti :)

  24 haziran 2014 08:22

  7. eskitilmiş gorunumlu tişörtleri, serena ve lindy jean modellerine bayıldığım ve dolabımda %60 oranında yer alan marka.

  not : indirim günlerinde ve outlet mağazalarında fiyatları yarı yarıya bulabilirsiniz

  24 haziran 2014 13:04


  8. bir zamanlar "çok oluyoruz" sloganlı reklamlarıyla amerikalıları çıldırttıklarını iddia eden, kaliteli jean markası. bir arkadaşım 2000'lerin başında mavi'de tezgahtarlık yaparken bir kadının ABD'de yaşayan oğlu için üstünde büyük harflarle "mavi" yazan bir sweatshirt aldığını, orada mavi'nin çok daha pahalı ve çok popüler bir marka olduğunu söylediğini anlatmıştı.

  ben bu markadan 3 ürün aldım şimdiye kadar. bir tanesi üstünde la bebe yazan bir tişört ki evet küçükken sokakta "mal la bebe", "bebeye bak la" ve "la bebe bi git" gibi tabirleri sık kullanırdık. neyse konu dağıldı, tişört diyordum. tişört çok pahalı değildi. çok kaliteli bir şey değil ama ben o tasarıma para verdim zaten. lacivert olmasına rağmen solmadı, sarkmadı. aramız iyi.

  normal bel, normal kesim, dar paça (sophie) bir jean almıştım bundan 5 sene önce. yaklaşık 90 lira da para vermiştim. aldığım günden beri haftada 2 gün giyiyorum. çok seviyorum. 10 yıl önce çok güzel mavisi olan, bacaklarımı uzun beni ince gösteren, esnek rahat kumaşlı bir kotum vardı. yama yapıp yine gitmiştim. ancak üstümde yamalanmayacak kadar yırtılınca atabilmiştim. işte mavi pantolonumu da en az onun kadar seviyorum. rengi çok güzel, her şeye yakışıyor. kesimi başka bir kotta yok. hem skinny gibi ince hem de onun gibi dar ve rahatsız değil. çok sık kullanmama rağmen dikişlerinde ufak sökülmeler ve popoda biraz incelme dışında sıkıntısı yok. ne rengi bozuldu ne de şekli. yıkanınca hala yeni gibi duruyor.

  2-3 sene önce de siyah bir kadife pantolon aldım. modeli molly. indirimdeydi ve sadece 40 liraydı. 40 liraya kadife pantolon mu olurmuş diyerek düşünmeden kapmıştım. duruşu nedeniyle kadife pantolon giymekten hoşlanmayanları bile kadife giymeye ikna edebilir. kışın her hafta 1-2 kere giyerim. siyah olmasına rağmen tüylenip rengini kaybetmedi. diz yapmadı. çok rahat ve sıcak tutuyor.

  şimdi (yazar: sonicreducer)'in entrisi vesilesiyle sitesine bakıp çok sevdiğim kotumun bir başka rengini 45 liraya aldım. bakalım göreceğiz dedikleri gibi zaman içinde kaliteden ödün vermiş mi. sonucu buraya yazarım.

  1 temmuz 2014 09:31 23 kasım 2014 13:45

  9. Bir zamanlar Söke yolundaki outlet'inden aldığım 3 liralık bikinileriyle kalbimi fetheden, ancak şu zamanki vasat kalitesi ve kazık fiyatlarıyla "Neeeh" dedirttiren markadır.

  4 ağustos 2014 23:20

  10. gereksiz pahalı bir marka. pantolonları dayanıksız. sadece gömleklerinin modelleri güzel. ama yine de klasik giyim tarzında olmayan bir gömleğe o kadar para vermem...

  5 ağustos 2014 00:06