4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • oylar (2)
  • medya (1)

1. Çok severek kullanmış idim. Bi ara bitti mi bu diye atıvermiş idim bir köşeye. Sonra tekrar elime alınca çok beğendim. Kirpiklerimi de ayırıyor. Yine mi alsam kız. Gö rengine göre çeşitleri var. Göz rengini ortaya çıkaracak ışıltılar içeriyor. Ve bu ışıltılar Kirpiklerimde belli olmuyor.

30 ocak 2015 23:40

2. Hakki verilmemiş maskaradır. Elimde Brown eyes olani var ve oldukça memnun kaldım. Kendi fikrim, Stumptuous'a çok benziyor. Bu aya kadar hiç topaklanma sorunu yasamadim ki bu ay omrunu dolduruyor. Tek tek ayiriyor ve uzatiyor kirpikleri. Cok hacim vermiyor ama bu sorun degil bence. Gunluk bir maskara.

30 kasım 2015 19:03

3. bence günlük olarak çok güzel bir maskara. bende dökülme yapmadı akma olmadı. Ela gözlüler için olanı var bende. gerçekten gözleri parıl parıl gösteriyor. seviyorum

30 kasım 2015 19:05


4. Watsons'da kasada ödeme yaparken kampanyada olduğunu görüp almıştım. Oysa ki daha yeni Bobbi Brownun smokey eyes mascarasından almıştım. O günden sonra da hiç elim bobbi brown mascaraya gitmedi. Kirpikleri ayırmada da uzatmada da son derece başarılı hiç vazgeçemeyeceğim maskaram.

9 ocak 2016 15:10

5. #banabak paketi içinden çıkmıştı hatta sırf bu maskara için almıştım. iyi ki almışım benim gözlerim koyu kahve ben black gold rengini kullanıyorum. çok memnunum kesinlikle denemenizi öneririm watsonslarda bulabilirsiniz

13 ocak 2016 00:31

6. 19 tlye aldığım banabak paketinin içinden çıkmış olan maskara. Açıkçası böyle güzel bir maskara beklemiyordum, bu fiyata böyle bir pakette olan maskara ya kötüdür ya da bayattır diye düşünmüştüm. İlk olarak tarihine baktım netten ve bayat değildi. Sonra açtım fırçada siyah da durmuyor, zaten ela gözler için olanıydı. Ama kullanınca bayıldım resmen. Tek tek ayırıyor kirpikleri. Max factor'ün çok sevdiğim mor ambalajlı maskarasından bile güzel. Hem çok doğal hem hacim veriyor hem de asla dökülmüyor.

13 mart 2016 00:05

5

7. banabak setinin içinde yanlışlıkla ela gözlüler için olanını satın almıştım. benim göz rengim açık kahve. böyle olunca ela gözlü olan anneme denettim ama biz açık kahve göz renginde daha çok beğendik. aldığımdan beri ki yaklaşık 3 ay kadar oldu, her gün kullanıyorum. sabah 7 gibi sürdüğüm maskaramı akşam saat 10'dan önce çıkarmıyorum ve ne dökülme ne bir şey. ayrıca kirpikleri uğraşsanız dahi yapıştırmıyor. günlük olarak hem hacim hem de uzatma açısından oldukça başarılı.

17 mayıs 2016 00:39


8. uzun zamandir aklimdaydi ve gecen ay gratis indiriminden aldim. oncelikle maskara cok dogal gorunumlu, sadece belirginlestirmek ve kivirmak icin kullaniyorum.

ama benim aldigim urun bayatti sanirim, fazla kuruydu. ambalajin uzerinde batch code'u da bir turlu anlayamadik. birinde sonuc veren numara digerinde vermiyordu vs.

batch codeunu tespit edebilirsem tekrar bayat olmayanini almak istiyorum, aradigim maskara bu olabilir.

edit: bikac damla misel su sayesinde hayatimin maskarasi oldu.

1 haziran 2016 23:02 18 haziran 2016 15:10

9. severek kullandığım maskara. gratis'ten uzun zaman önce, kasa arkasından hiçbir fikrim olmadan almıştım. ben yeşil gözlüyüm ama ela gözler için olanını kullanıyorum. maalesef yeşil gözler için olanını bulamıyorum fakat bu rimelin ışıltısı da göz rengimi daha da belirginleştiriyor ve kirpiklerim doğal görünüyor, bu nedenle kullanmaya devam edeceğim.

1 haziran 2016 23:49 ed.29 haziran 2016 15:23

10. Banabak paketini almamla birlikte sahip olduğum maskara. Ela gözler için olanı ve içinde ışıltılar var. Açık kahverengi göz rengine çok güzel uyuyor bence. Aldığım zaman halihazırda kullandığım bir rimel olduğu için sadece fırçasına bakıp denemiştim. Sonra bi kenarda bekledi. Geçen haftalarda tekrar kullanmaya başladım ve iyiki almışım dedim. Tek tek ayırması, verdiği hacim ve uzunluk bence çok iyi. Kolayca temizleniyor ve gün içinde akma, dökülme yapmıyor. Ayrıca verdiği kıvrıklık çıkarana kadar devam ediyor benim kirpiklerimde. Fırçasının şekli ve yapısı da en sevdiğim fırça tipi. Bu tarz fırçalarla çok daha rahat uyguluyorum kıl fırçalara göre. Bittiğinde de tekrar alacağım büyük ihtimalle.

7 temmuz 2016 17:36