3.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar (3)
  • medya (1)

1. Çok severek kullanmış idim. Bi ara bitti mi bu diye atıvermiş idim bir köşeye. Sonra tekrar elime alınca çok beğendim. Kirpiklerimi de ayırıyor. Yine mi alsam kız. Gö rengine göre çeşitleri var. Göz rengini ortaya çıkaracak ışıltılar içeriyor. Ve bu ışıltılar Kirpiklerimde belli olmuyor.

30 ocak 2015 23:40

2. Hakki verilmemiş maskaradır. Elimde Brown eyes olani var ve oldukça memnun kaldım. Kendi fikrim, Stumptuous'a çok benziyor. Bu aya kadar hiç topaklanma sorunu yasamadim ki bu ay omrunu dolduruyor. Tek tek ayiriyor ve uzatiyor kirpikleri. Cok hacim vermiyor ama bu sorun degil bence. Gunluk bir maskara.

30 kasım 2015 19:03

3. Watsons'da kasada ödeme yaparken kampanyada olduğunu görüp almıştım. Oysa ki daha yeni Bobbi Brownun smokey eyes mascarasından almıştım. O günden sonra da hiç elim bobbi brown mascaraya gitmedi. Kirpikleri ayırmada da uzatmada da son derece başarılı hiç vazgeçemeyeceğim maskaram.

9 ocak 2016 15:10


4. #banabak paketi içinden çıkmıştı hatta sırf bu maskara için almıştım. iyi ki almışım benim gözlerim koyu kahve ben black gold rengini kullanıyorum. çok memnunum kesinlikle denemenizi öneririm watsonslarda bulabilirsiniz

13 ocak 2016 00:31

5. 19 tlye aldığım banabak paketinin içinden çıkmış olan maskara. Açıkçası böyle güzel bir maskara beklemiyordum, bu fiyata böyle bir pakette olan maskara ya kötüdür ya da bayattır diye düşünmüştüm. İlk olarak tarihine baktım netten ve bayat değildi. Sonra açtım fırçada siyah da durmuyor, zaten ela gözler için olanıydı. Ama kullanınca bayıldım resmen. Tek tek ayırıyor kirpikleri. Max factor'ün çok sevdiğim mor ambalajlı maskarasından bile güzel. Hem çok doğal hem hacim veriyor hem de asla dökülmüyor.

13 mart 2016 00:05

5

6. banabak setinin içinde yanlışlıkla ela gözlüler için olanını satın almıştım. benim göz rengim açık kahve. böyle olunca ela gözlü olan anneme denettim ama biz açık kahve göz renginde daha çok beğendik. aldığımdan beri ki yaklaşık 3 ay kadar oldu, her gün kullanıyorum. sabah 7 gibi sürdüğüm maskaramı akşam saat 10'dan önce çıkarmıyorum ve ne dökülme ne bir şey. ayrıca kirpikleri uğraşsanız dahi yapıştırmıyor. günlük olarak hem hacim hem de uzatma açısından oldukça başarılı.

17 mayıs 2016 00:39

7. severek kullandığım maskara. gratis'ten uzun zaman önce, kasa arkasından hiçbir fikrim olmadan almıştım. ben yeşil gözlüyüm ama ela gözler için olanını kullanıyorum. maalesef yeşil gözler için olanını bulamıyorum fakat bu rimelin ışıltısı da göz rengimi daha da belirginleştiriyor ve kirpiklerim doğal görünüyor, bu nedenle kullanmaya devam edeceğim.

1 haziran 2016 23:49 ed.29 haziran 2016 15:23


8. kesinlikle hak ettiği değeri görmemiş maskaradır. hafif sürdüğünde de etki gösteriyor ve çok doğal duruyor. tek kat sürdüğümde yok gibi duruyor hatta. cidden o lash sensation falan halt etmiş. sık sık 19 tlye düşüyor alın bence maskara arayışınız varsa. hiç dökülme sorunuyla karşılaşmadım ki hayvan gibi sürterek silerim.

14 temmuz 2016 16:18

9. fırçası efsane. benim kıvırcık dağınık kirpiklerimi çok güzel tarıyıp düzeltiyor. kirpiklerini hizaya sokmada sorun yaşayan süslüler mutlaka bir şans vermeli bence.

21 temmuz 2016 15:02

10. fiyat olarak aşırı uygun ve güzel bir maskara.

ela gözlüler için olanı var bende fakat hayatım boyunca sadece siyah maskara kullandığım için ilk sürdüğümde afalladım. daha yumuşak bakışlarım oldu. birleştirmiyor ağırlaştırmıyor tam kıvamında. ve bence en önemlisi fırçaya az ürün geliyor.

17 ekim 2016 21:45