yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (194)
  • oylar (41)
  • medya (6)

  1. mac soft ochre paintpot a muadil gösteriliyormuş, onu denemediğim için bilemiyorum. ama videolarda gördüğüm ile aynı etki oldu bende. kalıcılığı gayet güzel, akşama kadar gözümde durdu. tek sıkıntısı gözümün katlanma bölgelerinde toplandı ama o da benim gözümün yapısıyla ilgili sanırım.

  sonuç itibari ile ben sevdim, 20 tl ye gayet güzel bir far.

  4 mayıs 2016 16:10

  2. Ben bugün indirimden aldım 11.90 indirimli fiyatı, eve gelince denedim almaktaki amacım son zamanlarda göz kapaklarım pul pul,kuru görünüyor bu yüzden birkaç gündür far sürmüyorum (gizlinot:renkli far kullanmasam bile her gün göz kapaklarımın rengi eşitlensin aydınlık görünsün diye ten rengi mat far sürerdim) bu ürünü krem olduğundan kurutmaz ve mat yapıda olduğu için doğal durur ayrıca far bazı görevi görür diye düşünerek aldım. denediğimde ise bende tam bir hayal kırıklığı yarattı çünkü kurulukları daha da ön plana çıkardı ve homojen dağılmıyor çizgi çizgi duruyor elimde permanent taupe ve on and on bronze da var onlarda hiç böyle dağılmama sorunu yaşamamıştım yani ben bu ürünü ilk izlenim olarak beğenmedim sözlük ne umutlarla almıştım üstelik son kalanı kaptım diye sevinmiştim...

  4 mayıs 2016 17:17

  3. Sıcak alt tonlu olduğumdan ötürü sanırım bende sarımtrak durdu. Herhangi bir kapatıcının göreceği işlevi görüyor. Yapı olarak da baya sert buldum ve göz kapağıma dağıtmakta zorlandım. Fırça ile uygulamak imkansız zaten ancak parmak ile uygulanabilir. Benim için olmasa da olur bir far oldu açıkçası.

  4 mayıs 2016 17:51


  4. Ay ne kadar güzel bişey yapmışlar.

  Daha önce yazdım ama günlük kullanımda gözümün üstüne to faced urban decay tarzı far bazları sürmeye çok üşeniyorum. O yüzden tercihim hem eşitleyen hem sabit tutan krem farlar kullanmak. Çok daha pratik buluyorum

  Paint pot painterly yapısı daha kuruydu daha pudralı gibi bu yüzden bazen pütür pütür dursada güzel eşitleyip güzel sabitliyordu. Creme de nude ise painterlyden daha yumuşak bir yapıya sahip ve bence daha güzel bir rengi var. Bütün göz kapığıam kaş altına kadar uyguladığımda çok çok iyi aydınlık bir sonuç aldım. Painterly biraz soluk duruyordu. Creme de nude daha aydınlık sonuç veriyor.

  Dün tek başına uyguladığımda gün sonuna kadar çizgilenmeden beni idare etti. Bugün farımın üstüne denedim sabah 6 da makyajımı yaptım şuan saat 2 hala farım ilk sürülmüş gibi. Benden tam not aldı uzun zamandır bu kadar içime sinen bir ürün denememiştim. painterly paintpotum bitmişti yerine sof ocre'yi alıyım diyordum 10 liraya işi çözmüş oldum. Deneyiniz efendim pişman olmazsınız

  5 mayıs 2016 14:04

  5. Ben bu farı sürdükten sonra üzerine setting brushla tekrar pudra geçiyorum ki rahat karıştırabiliyim.

  Mat seriyi ben de genel olarak başarılı bulmadım ama mac e göre oldukça uygyn fiyatlı olduğu için aldım.

  7 mayıs 2016 21:01 8 mayıs 2016 20:45

  6. Ben gözlerimi geceden clinique rich göz kremi ile nemlendiriyorum ve sabah elimle uyguladığımda bununla tam aradığım sonuca ulaşıyorum. eşitliyor, kurutmuyor, tutuyor, birikme yapmıyor, daha ne olsun. iyi ki almışım. yalnız oldukça az sürüyorum ben.

  8 mayıs 2016 12:22 ed.8 mayıs 2016 13:24

  7. beğenmedim, ama bir sor bakalım neden beğenmedim? çünkü düzgün sürülmüyor, parçalı duruyor göz kapağımda. fırçayla da parmakla da denedim yine de sevemedim. bi de benim göz kapağımın rengini eşitlediğini de sanmıyorum. grimsi bi renk oldu. yine canım sıkıldı yazınca bak. neyse bir süre daha kullanmayı deneyeceğim. #yineyenildahaiyiyenil #senbizdekiaşkıhevesmisandın

  9 mayıs 2016 21:47


  8. iyi ki indirimden 11 tl gibi bir fiyata almışım diyorum, yoksa vereceğim paraya üzülebilirdim.

  çok çok az bir miktarı parmağımla göz kapağıma uyguladığımda gözümde parçalı görünüme sebep olmuyor. fakat ben on and on bronze performansını alamadım malesef. ayrıca yağlı olmayan göz kapağımda birikme yapıyor ki, bu durum karşılaşmaya alışkın olduğum bir durum değil. baz olarak kullanmak için aldım fakat üstüne sürdüğüm farlardan da istediğim performansı alamadım. çok sık tercih etmeyeceğim galiba kurutmadan bitirebilirsem bir daha almayı düşünmüyorum.

  14 mayıs 2016 19:00

  9. Mac soft ochre'nin muadili diyebileceğim bir ürün. yapısı hafif kuru gibi, indirim ile 12 tl'ye aldım. güzel bir renk eşitleyici, ürünü parmağımla pıt pıt hareketlerle sürüyorum, rengini de tam vermiş oluyor. eyeliner altına da tercih edilecek güzel bi ürün. şimdilik beğendim süslüler.

  3 haziran 2016 19:09 ed.30 haziran 2016 09:32

  10. watsons'a anneler günü indirimi zamanı geldiğinde sanki onsuz yaşayamayacakmışım gibi dükkan dükkan arayıp aldığım far.

  şimdi ara sıra baz olarak kullanıyorum, sanki diğer color tattoolara göre daha kolay sabitleniyor, diğer farlara göre de daha az birikme yapıyor gibi geldi. ama hayatımı da değiştirmedi yani. özellikle indirimde almaya kesinlike değer o ayrı.

  12 haziran 2016 00:39