yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  0.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (0)
  • medya (2)

  1. gratislerde satılmaya başlanmış maybelline color sensationala ait yeni bir seri. yalnızca gratislerde ibaresiyle 12,90 tl'ye satılıyor.

  29 kasım 2014 18:50

  2. (link: http://www.maybelline.com/Products/Lip-Makeup/Lip-Color/Color-Whisper-by-Color-Sensational.aspx color whisper ruj) serisinden (link: http://www.maybelline.com/~/media/Images/MNY/en_US/Home/Products/Lips/Lip-Color/Color-Sensational-Color-Whisper/Individual%20Shade%20pack%20images/color-whisper_lust-for-blush_pack-shot.png lust for blush) ve (link: http://www.maybelline.com/~/media/Images/MNY/en_US/Home/Products/Lips/Lip-Color/Color-Sensational-Color-Whisper/Individual%20Shade%20pack%20images/color-whisper_who-wore-it-red-er_pack-shot.png who wore it redder) hakkında şunları söyleyebilirim; (gbkz: lust for blush) son derece doğal güzel bir nude tonu, bu tonları sevenler kullananlar kaçırmasın, kardeşim çok sevdi. (gbkz: who wore it redder )ise kırmızı ile alakası yok canlı bir pembe veya fuşya diye tanımlayabilirim rengi. bu da tatlı bir renk, tabii sevmekle alakalı biraz da, ben kırmızı tonları diye düşünmüştüm pembe tonlarıyla aram çok yoktur pembe çıktı, bende şuna yakın durdu (link: http://3.bp.blogspot.com/-7PbJqzLSh-w/UtyLIUTETMI/AAAAAAAAEgw/rVvrLHth4U0/s1600/color.jpg who wore it redder)

  sürülümü kolay rahat, nemlendiricili ve parlak rujlar, henüz yeni geldiği için fiyat 12.90'mış bu aralar ama daha fazla da etmezler bence, testerları yok, en azından benim girdiğim(gbkz: gratisl)erde yoktu.

  6 aralık 2014 15:18

  3. Color whisper rujlarından pin up peach, orange attitude ve berry ready oldukça güzel görünen marka. Revlon'un lip butter rujları ile benzer yapıdalarmış.

  6 aralık 2014 15:20

  4. yapıları gayet hoşuma giden, lip balm gibi nemlendirici ama lip balmdan daha çok renk veren sheer yapıda ruj serisi. gratis'te sadece 8-10 renk var ama aslında çok daha fazla rengi varmış galiba. belki de benim gittiğim gratis'te az renk seçeneği vardır, emin değilim.

  26 aralık 2014 15:54

  5. Ankarada bir gratiste yalnızca iki rengi kalmıştı.

  5 ocak 2015 22:58

  6. maybelline'in revlon colorburst lip butter'a rakip çıkardığı ürün grubu.

  her ikisi de sheer, dudağa renkten ziyade nem verme amaçlı çıkarılan ürünler. her ikisinden de ürünlere sahibim ancak revlon kesinlikle renk verme konusunda daha başarılı. tek katta sheer, 2 katta daha belirgin bir görünüm elde edebiliyorum.

  maybelline'de ise belki aldığım renklerden kaynaklıdır bilmiyorum ancak daha çok lipbalm havası hissettim. elbette daha koyu renkleri daha iyi renk veriyordur ancak lust for blush ve coral ambition için durum böyle değil. dudakta yumuşacık kayıyorlar, iyi nemlendiriyorlar, az miktarda renk veriyor.

  ben her ikisini de seviyorum süslüler. keşke bir kaç rengi değil de tüm serisi gelseymiş.

  1 şubat 2015 02:07

  7. 160-Rose of Attraction rengini kardeşime kaptırdığım için süslülere fikir vermesi açısından beş rengini swatchlayabildiğim seridir.

  Serinin ambalajı rujların renkleriyle uyumlu, rengarenk plastikleriyle maybelline color sensational rujlarını andırıyor. Ancak ürün miktarı olarak çok daha az olduklarını söyleyebilirim. Tüm rujların uçları düz kesim, ancak kusursuz uygulama gerektirmediklerinden bu durum sıkıntı yaratmıyor. Görsellere rujların dış görünüşlerini de (kıyaslama yapabilmeniz için) bir adet color sensational rujla beraber ekliyorum.

  Rujların tamamı sheer yapıda, ambalajlarında koyu renk görünen rujlar bile dudağa sürüldüğünde çok renk vermiyor. Renk vermesi için tekrar tekrar üzerinden geçmek de rujların dudakların pürüzlerine dolmalarına neden olabileceği için pek uygun değil. Yapıları sebebiyle kalıcıkları da iyi değil. Peki sen bu serinin altı rengini birden neden aldın diye sorarsanız; lip balmı andıran, dudağı nemlendiren, göz makyajını biraz iddialı yaptığımda yardımıma koşan, tazelerken ayna gerektirmeyen, tam çantaya atmalık rujlar olduğu için diyebilirim. Yüzde elli indirimde denk gelmemin de payı büyük tabi. Altı-altı buçuk lira gibi bir fiyata birçok lip balmdan çok daha ucuza geldi fiyatları.

  Uygulaması kolay, ıslak bitişli bir nude arıyorsanız lust for blush'ı, alacağım rujun hem yapısı yukarıda anlattığın gibi olsun, hem de dudağımda azıcık belli olsun diyorsanız who wore it red-er veya mad for magenta'yı tavsiye edebilirim.

  1 şubat 2015 17:28 1 şubat 2015 17:31

  8. (gbkz: lust for blush) rengi(gbkz: mac angel ruj )uma dupe olarak aldım. benzerlik yadsınamasa da angel daha hoş

  10 mart 2015 16:22 10 mart 2015 16:23

  9. Elimde who wore it red-er var çok beğeniyorum rengini yumusakligini, rengini çok güzel veriyor. Bunu alinca revlon Lip butter almaktan vazgeçtim :)

  26 temmuz 2015 10:04

  10. Coral ambition rengine sahip olduğum ruj- lipbalm. Nemlendirme baby lipsten daha iyi diyebilirim. Ama tabiki renk vermiyor. Ve sanırım bu rengi bana yakışmıyor. Yanı herkes çok beğeniyor da ben kendimde beğenemiyorum. Yine de seviyorum rujumu, çok tatlı.

  16 ağustos 2015 00:54