yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar (13)
  • medya (4)

  1. bendeki 003 moon renginin fenty fussy'ye dupe olduğu söylenen gloss. birkaç kez kullandım, güzel bir ürün olmuş. rahatsız edici, vıcık, yapışkan glosslardan değil. diğer renklerinin de diğer fenty glosslara dupe olduğu söyleniyor. 001 ve 002 numaralar da bi aklımda kalmadı değil.

  14 mart 09:59

  4

  2. Watsonstan Amber rengini aldım. Diğer mağazalarda satışını göremedim. fenty cream gloss muadili olduğu söyleniyordu ben de aşırı benzettim. Fenty glow muadili rengi ülkemize gelmedi malesef. Yapısı çok kalın değil, yapışmıyor, dudakları çok güzel nemlendiriyor(gizlinot: Hyalüronik asit içeriyormuş ), rengi oldukça opak, parlaklığı orta. Diğer fenty muadili renklerine bakarım çünkü son sephora zammı ile fenty artık alınacak gibi değil.

  9 nisan 21:09 9 nisan 21:40

  4

  3. bende 01 pearl rengi var. gerçekten hiç yapış yapış değil, çok iyi nemlendiren bir gloss ama fenty gloss bomb sürdüğümde oluşan dolgunluğu kesinlikle vermedi. gloss bomblardan fenty glow rengi var bende belki renkler arasındaki fark yüzünden öyle gelmiştir çünkü yapısı andırıyor gerçekten sadece bir şeyler eksik...

  9 nisan 23:31


  4

  4. Sözlükte bu kadar az girdisinin olmasına şaşırdım ama yalnızca Watsonslarda satılıyor olmasına bağlıyorum. Ben fenty fussy muadili moon ve amber olanını aldım. Fenty glow muadili ülkemize gelmemiş. Yapış yapış değil, fırçası kocaman ve tek seferde dudağınızı kaplıyor, ilginç bir şekilde 2 gündür dudaklarım yumuşacık ve bunu da bu gloss'a bağlıyorum. Ben çok beğendim kısacası f/p ürününün üzerinde bir ürün olmuş. 

  10 nisan 09:17

  5

  5. Bütün girdi yazan süslülerime katılıyorum , aldığım günden beri elimden düşürmediğim gece bile yatarken sürüp , sabahına yumuşacık dudaklarla uyandığım en sevdiğim glosslar içine girmeyi başarmış bir üründür. Ben Watsons indiriminden 01 pearl olanı 35 TL gibi uygun bir fiyata almıştım. Aplikatörü kocaman, gramaj olarak yeterli ve kokusu muazzam. Yapısından zaten bahsedilmiş , kalıcılık beklentisiyle almıyorum ben şeffaf glossları lakin bu üründe sıvı katman kaybolsa bile nemlilik ve hafif simler geride kaldığı İçin illa ki parlak görüntü tamamen kaybolmamış oluyor . bence pearl renginin tek sıkıntısı sim parçacıklarının fenty e nazaran bir tık daha büyük olması. Uzaktan güneşte özellikle harika bir şekilde parlaklık yansıması yaratsa da yakına gelince böyle ürünlerin duruşuna pek alışkın olmayan insanlardan "gelinin kız kardeşi ruju gibi olmuş yaldır yaldır parlıyorsun" tepkisi de alınabiliyor. Mat rujların üstüne sürmeye de ayrıca bayılıyorum özellikle nude rujlarla kombinasyonu can alıcı oluyor <3 

  Kısaca aldığınızda sizi pişman etmeyecek ,indirim dönemindeki fiyatıyla cebinizi de yormayacak , nemlendirmesi ve parlaklığı yeterli bir drugstore güzelliği. Diğer renklerini de en yakın zamanda deneyeceğim :) 

  Bendeki rengin hem mat ruj üstüne hem de sade şekilde el üstüme sürülmüş halini ekliyorum. İnşallah renk konusunda yardımcı olabilmişimdir . 

  ilgili medya:
  1
  10 nisan 09:51 10 nisan 10:03

  6. Fenty gloss bomb'la eşit seviyede güzel, yapış yapış olmayan çok iyi nemlendiren bir gloss. Bende 4 numaralı rengi var, simli değil çok güzel bir nude pembe.

  10 nisan 12:22

  7. cok guzel ve ozellikle bu yaz lip gloss cok trend

  10 nisan 16:15


  8. 03 numaralı moon renginin yapısını, dudakta duruşunu oldukça beğendim ancak içinde hyalüronik asit olması sebebiyle iddia ettiği dolgunlaştırıcı etkisini gözlemleyemedim.

  her ne kadar henüz pek duyulmamış olmasa da yakın zamanda meşhur olacağını düşünüyorum. benim verdiğim rakama değmez ancak indirimde alınabilir. hatta denk gelirsem 01 numaralı pearl rengini de denemek isterim.

  7 mayıs 00:36 30 haziran 20:04

  9. Elimde 03,04,07 numaraları var. En çok 03 numarasını(moon) beğendim. 03 numara pek renk vermiyor, verdiği hissiyat güzel. Dudakta duruşu fussy ile aynı. Kullanışlı bir ürün, pek çok makyajda kullanılabilir. Serinin genel olarak nemlendirmesi güzel, yaz için kullanışlı ürünler maalesef şuan maskeyle kullanımları pek mümkün olmasa da.

   Fenty gloss bomb ve gloss bomb cream serilerinden de fussy, fenty glow, cupcakin, bubble bingle var elimde. Yapıları ve duruşları farklı. Gloss bomb cream serisinin yapısı daha kalın. Dudağı tamamen örtüyor. Lifter glosslarda renkli olan glosslar dalgalanıyor ve örtücülüğü daha zayıf. Özetle ben bu serinin renklilerini pek sevemedim. 03'ü öneririm, f/p açısından başarılı. 

  27 haziran 00:49 27 haziran 19:26

  5

  10. Harika bi parlatıcı. Simleri belirgin değil, dudağı nemlendiriyor ve renklendiriyor. Bende 003 rengi var, daha koyu olanları da trye gelse keşke, tam bir f/p ürünü.

  6 temmuz 21:38