yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (127)
  • oylar (49)
  • medya (6)

  127. 15 Lover ve 20 Pioneer renklerine sahip olduğum rujlar. Biri tam istediğim kırmızı, diğeri hoş bir gül kurusu. Oldukça kalıcılar. Sürülünce yapış yapış oluyor dudaklar ama birkaç dakika bekleyince kuruyor ve gün boyu dudağınızda olup olmadığını bile bilmiyorsunuz. Yediğinize içtiğinize bulaşmıyor. Kırmızı olanı dudak içlerimden siliniyor sadece, ondan hoşlanmadım bir tek. Bir de ne yazık ki dudaklarımı fena halde kuruttular. Bu yüzden artık pek de elim gitmiyor kullanmaya. Altına herhangi bir nemlendirici sürünce de parçalanıyor ruj nedense. Tadı da kolonya gibi. Love/hate relationship yaşıyorum kendileriyle.

  18 ağustos 03:42

  4

  126. İlk çıktığında 5 ve 15 rengini karıştırarak kullanmıştım. Sonra 65 rengini aldım onu da bayılarak kullanıyorum. Kesinlikle çıkmıyor. Sürdükten sonra beş dakika konuşmadan beklerseniz yapışkanlık hissi de olmuyor. Ama yakın zamanda 130 rengini aldım. Yeni çıkanların mı yapısı değişmiş yoksa koyu renklerde mi sorun var bilmiyorum nispeten kolay çıkıyor. Özellikle de dudak içinden. Ayrıca serinin en büyük eksiği balmın commited rengi gibi bir rengi olmaması.

  13 ağustos 06:50

  125. denebunu kutusu sayesinde elime ulaşan ruj. Rengi 70 numaraydı bana gönderilenin. Çok şaşırdım doğrusu çünkü denebunu kutusundan gerçekten tam boy ve kullanılabilir bir ürün çıkması beni şaşırttı. Yapısı güzel, kurutmuyor yapış yapış his de yok ayrıca cidden siz çıkarmadığınız sürece kalıyor. İlginç.

  9 ağustos 11:51

  124. Bende 70, 75 ve 135 numaralı renkleri var. Çok kuru dudaklarım olmasına rağmen dudağımı nemlendirdikten sonra sürünce gün boyu hiç topaklanma dökülme yapmadan yumuşacık bi şekilde dudağımda kalıyor. O yüzden diğer yorumlara şaşırdım biraz, belki formülü değiştirmişlerdir, bilemiyorum. aplikatörü çok kolay bi sürüm sağlıyor. Dudak kalemine gerek kalmadan keskin hatlar elde edebiliyorsunuz. Ben bayağı memnunun açıkçası.

  8 ağustos 01:41

  123. 70 ve 75 nolu iki rengine sahibim, ikisinin rengi de muhtesem fakat diğer yorumlara katılıyorum yapısı yoğun aslında bu guzel fakat o yapış yapış hissi çok kotu. Çıkarmak için de baya bir uğraşıyorum ama yine de renklerini çok sevdigimden haftada en az 1 kere bunlardan birini mutlaka kullanıyorum.

  20 temmuz 12:24

  5

  122. çok kalıcı bir ruj. makyaj normalde çok çabuk gider yüzümden, hiçbir kalıcı ruj vs işe yaramadı ama bu ürün bir türlü çıkmıyor, çıkarmanız için kremlerle vs uğraşmanız lazım. 65 nolu rengini beğenerek aldım.

  20 temmuz 10:38

  121. yapısını en beğendiğim likit mat ruj serisi. renk çeşitliliğini de gittikçe arttırıyorlar. sevmeyeni çok biliyorum ama ilk sürdüğümde ben de bir "bu ne be" çekmiştim. sonrasında nasıl kullanmam gerektiğini çözdüm. bu ürünün altına sürülen lip balm ürünün kalıcılığını ve sabitlenmesini azaltıyor. normal bir ruj muamelesi yapınca da bütün çizgilere doluyor ve katman katman duruyor. ben makyajımın başında lip balm sürüyorum ama sıra ruj sürmeye geldiğinde balmı tamamen siliyorum. sonra tek kat olarak ruju uyguluyorum, hiçbir yerin üzerinden tekrar geçmiyorum ve sürerken çok oyalanmıyorum. kurumadan dudağınızın tamamına uygulamış olmanız lazım. sonra ise birkaç dakika konuşmuyorum, bence işin sırrı burda. mümkünse dudaklarınız hafif aralık şekilde sabit dursun. böylece çizgileri belli etmiyor, süper kalıcı oluyor ve çok kurutmuyor. bu taktikle düğünümde bile bu ruju kullandım, ben çıkarmadığım sürece benimleydi.

  7 haziran 00:47

  4

  120. likit mat rujları oldum olası çok sevmem. gerek dudakları kurutması, gerek verdiği yapışkanlık hissi ve gereksiz fazla kalıcığından ötürü. tek sevdiğim yanları yemek yedikten sonra da orda duruyor olmaları.

  ama 135 numaralı renk o kadar güzeldi ki arkadaşım da tavsiye edince duramadım aldım.

  canlı bir kiremit rengi. tesadüf o gün bir de flormar hot sun oje sürmüştüm, ikisi birebir aynı renk. çok hoş bir uyum oldu.

  dudaklarımı çok kurutmadı. yapışkanlık hissi de aşırı yaşamadım ama dudak içlerinden hemen silinmeye başlaması biraz sinir bozucu. üstelik normal sürdüğünüz kısım asla çıkmıyor. misel suyla kazıdım resmen ancak öyle çıktı.

  sırf rengi için aldım. onun dışında sıradan bir likit mat. bittikçe alır mıyım? rengi kullanmaktan sıkılmazsam alırım gibi.

  tanım: 135 numaralı rengine sahip olduğum, maybelline markasının likit mat rujları.

  6 haziran 02:01

  119. Founder ve composer renklerini almıştım indirimden. founder soğuk koyu bir pembe, bu aralar göz makyajında da pembelere taktım. Composer kahve alttonlu güzel bir bordo ama tek başına sürmek çok çok zor eşit dağılmıyor. Altına kahverengi bir kalem kullandım. Yapışkan oldukları için ne kuruyorlar ne de çizgileniyorlar bende. Özellikle founder rengi çıkartırken çok zorluyor, yağ temizleyiciyle bile stain bırakıyor ardında.

  11 mayıs 21:11

  5

  118. Öncelikle likit mat rujlara karşı bir antipatim vardır. Pastel, goldenrose, flormar gibi markalardan aldım ama her defasında hüsran.

  Arkadaşım bu rujdan 6 tane almış ve öyle övüyordu ki bende merak edip aldım 65 numarasını. Başta hafif bir yapışkanlık oldu ama kısa sürede geçti. O gün duş aldım sabah uyandığımda hala dudağımdaydı. Kokusuda bildiğimiz vanilyalı pasta :) 20 Numarasını da bugün alacağım

  6 mayıs 13:04 6 mayıs 13:34