yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (168)
  • oylar (26)
  • medya (5)

  1. kirpiklerinize gerçekten aradığınız dramatiklikte siyahlık verecek hem de kıvıracak güzel bir maskara. üst kirpiklerime severek uyguluyorum. ama zaman geçtikçe ve formülü yoğunlaştıkça fırçasındaki kıllar birbirine yapışıyor ve fırçanın şekli bozuluyor, o yüzden mümkün olduğunca çabuk çabuk kullanıp bitirmek lazım, yoksa işe yaramaz hale geliyor :(

  2 şubat 2014 15:42

  2. benim hayatımda kullandığım en mükemmel maskara. kirpik konusunda şanslı bir insanım çok şükür uzun, gür, kıvrık ama bu rimeli sürdüğümde resmen kirpiklerim şaha kalkıyor daha da bir kıvrılıyor cidden dramatik bakışlara sahip oluyorum (gizlinot: kendimi övmekten ölebilirim.). gerçekten takma kirpik etkisi yaratıyor. bayılıyorum ben buna. temizlemesi dert değil. göz altına dökülmüyor. fiyatı uygun. daha ne olsun oh mis yemede yanında yat.

  11 mart 2014 02:10

  3. çok beğendiğim ama çok çabuk kuruyan rimel. Gratis'in yine kurumuş rimel satmış olabileceği paranoyası içine girdim ve haklı olmaktan korkuyorum sözlük.

  11 mart 2014 02:22


  4. İlk sürdüğümde "ayy bu mu (bkz: tanya burr )'un ayılıp bayıldığı, hayatımın rimeli dediği maskara" demiştim ama bir iki haftaya dediğimi yuttum. Çok güzel, doğal, tortulsuz bir hacim veriyor uzatması da yeterli fakat hayvan test yapan bir markaya ait olduğu için artık almayacağım. Geç buluşup çabuk ayrıldık.

  12 mayıs 2014 00:03

  5. Bir zamanlar indirime dek getirip aldığım rimeldir kendisi. Ilk başlarda gerçekten fazla yoğun oluyor ve kirpikleri yapıştırabiliyor.Fakat daha sonra bu oturuyor daha kullanışlı hale geliyor. Yine de inanılmaz bir özelliğini göremedim.

  12 mayıs 2014 08:42

  6. internette kullanıcı yorumlarına bakarak, beklentilerimi karşılayacağını düşünüp almıştım(gizlinot: mutlu sonla bitiyor panik yok! ^_^ ) sanırım maybelline rimellerin birkaç çeşidinde daha aynı durum var: ilk açıldığında kıvamı aşırı cıvık geliyor, fırçasını da yabancılayınca kocaman yekpare bir kirpik yumağının altında hüzünlü gözlerle aynada kendinizi süzmeniz olası. ama moral bozmak yok, eğer 2-3 hafta ısrarla (gizlinot: her seferinde de sürüm tekniğini ufaktan değiştirerek ) denendikten sonra hem kıvamı biraz da koyulaşıyor, hem de o fırça için ideal sürüm tekniğinizi bulmuş oluyorsunuz, beklentileri fazlasıyla karşılamaya başlıyor! tabii beklenti de kişiden kişiye değişebilir, benim kirpiklerim çok sık değil, uzun ama uçlara doğru incelip sarardığı için rimelsiz fazla belli olmuyor. bu rimel hem istediğim hacmi verdi hem de kirpiklerimi uzattı(gizlinot: içindeki mikrofiber kıllar sayesinde belirgin şekilde uzatıyor ) ama en sevdiğim yanı da kirpiklerimi çok güzel kıvırdı. çok iltifatlar aldım bunu kullandığım dönem benden söylemesi .p ama bir de dezavantajı var; alt kirpiklere sürüldüğünde 1 saate kalmadan akma/dağılma yapmaya başlıyor ama üstte bir sorun yaşamadım. bu sebeple kışın kullanmak için daha iyi olur diye düşünüyorum. ki zaten verdiği dramatik görünüm, kış mevsiminin dumanlı makyajlarıyla daha uygun olur bence, yaz için ağır kaçabilir. beklentileri benimkilerle aynı olan tüm süslülere tavsiyemdir.

  12 mayıs 2014 23:56 12 mayıs 2014 23:58

  7. (gbkz: görkem karman)'nın her favori video ve yazılarında bahsetmesi nedeniyle aldım. Normalde plastik fırçalı maskaralar ile aram iyiydir, kıl fırçası olmasına rağmen deneyeyim dedim.

  Bir kere yapısı çok sıvı, sürerken acayip bulaşıyor göz kapağıma. Şekli de biraz kavisli(gizlinot: ki o kavis de hiç hoşuma gitmedi), alışkın olmadığım için tutturamayıp bulaştırıp duruyorum sanırım. Fırça yapısına kıl olması sebebiyle zaten mesafeliydim, üstüne bunlar da eklenince bir daha elimi süreceğimi düşünmüyorum. Keşke bunun yerine daha önce alıp memnun kaldığım (gbkz: maybelline one by one volum express maskara) alsaydım.

  21 temmuz 2014 09:02


  8. 3.sünü bitirmek üzere olduğum güzel dolgunlaştıran maskara. acaba bir de falsies flared'i mi denesem...

  7 ağustos 2014 21:50

  9. Etkisi Falsies flared'den çok daha güzel olan maskara :) hatta benim için kullandığım diğer maybelline maskaralar arasında en başarılısıdır.

  Not: kirpiklerde hacim, dolgunluk ve uzunluğu aynı anda seviyorum. Doğallıktan ziyade yoğunluk daha çok bana göre. Karşılaştırmamı bunu göz önüne alarak yaptım.

  7 ağustos 2014 22:04

  10. denediğim ilk maskara ve uzun süre maskara kullanmamama, tüm maskaralardan soğumama neden olmuş maskaradır kendisi. oynar başlı bir fırçası var, hiç sevemedim hatta nefret ettim desem yeridir.

  21 ekim 2014 11:39