yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (70)
  • oylar (50)
  • medya (2)

  1. ülkemize yeni gelen maybelline maskarası. fırçası kıl ve big shot ın fırçasına benziyor. çift fazlı makyaj temizleyici kullanmadan da temizlenebiliyor. Gün içinde akma dökülme yapmadı. hem dolgunlaştırıp, hem gerçekten çok güzel uzatıyor, bunlar ilk gün deneyimlerimdi. fiyatı gratiste 22.50 tl ye düşmüştü süslüler, yeni maskara arayışında olanlara bir seçenek olsun.

  Edit: dün manyak gibi avm gezdim, çok az dökülme yapmıştı. Goddamit.

  28 ocak 2018 01:09 31 ocak 2018 08:21

  2. cosmo home indiriminden 20 liraya edindim. çok kolay temizleniyor ama henüz çok ıslak ve çok sevemedim. uzatıyor, hacim de var biraz ama yapıştırıyor biraz. yine de hafif bir ürün gözde ağırlık yapmıyor. ben benim kirpiklerime verdiği etkiyi pek sevemedim. ama günlük olarak kullanıp bitireceğim. orta uzunlukta orta kalınlıkta normal kirpiklere sahibim, bana verdiği etki bi garip örümcek kirpik değil ama çirkin oldu kirpiklerim. bazı maskaralar ceylan göz yapıyor bu böyle daha bi yuvarlak yaptı top gibi gözlerim olduğundan. o sebeple sevemedim sanırım. kurudukca güzelleşebilir. sırf inanılmaz kolay teemizlenmesi yüzünden günlük olarak kullanacağım.

  edit: etkisini görebilmeniz için şimdi sürdüm ve fotografladim iki foto arasındaki 1500 farkı bulun. ama şu an biraz daha cazip geldi gözüme kullandıkça yorumlarım.

  28 ocak 2018 03:38

  3. Bugün cosmohomeda testerını denemiş olduğum maskara. İlk izlenim olarak, belli bir hacim kazandırdığı kesin ancak kirpikleri fazlaca birbirine yapıştırdı. 

  28 ocak 2018 20:21


  4. Bu maskarayı gratiste gördüğümde çok merak etmiştim.Görevli kadın 'dolgunluk ve hacim verdiğini söyledi.Testerıda yoktu.Eve gelince hemen internetten araştırdım.Fırça yapısı aynı big shot.Hiç bir değişiklik yok.Sadede dış kabını değiştirip piyasaya sürmüşler gibime geliyor.Tabi ki merak edip alanlar olacaktır ama ben gereksiz görüyorum.galiba big shot piyasada istenilen etkiyi yaratmadı.Maybelline de satışları artırmak için yeni rimel çıkarmış gibi göstererek ,big shotun dış kabını değiştirip tekrar piyasaya sürdü.Bana kalırsa algı yaratarak satışları çoğaltmak

  28 ocak 2018 23:40

  5. Kirpikleri uzattığı, güzelce boyadığı, hafifçe kıvırdığı ayrıca ziyadesiyle yapıştırdığı ve bu açılardan benefit badgal bang maskarasına benzediğini, yorumlarına son derece güvendiğim bir youtuber aracığılığıyla gördüm.

  Her maskara iyidir ve her maskara kötüdür.

  Maskaradan beklentimize bağlı her şey.

  Bana göre total temptation iyi olmayan bir maskara. Deneyimlemek için kullanmaya ihtiyacım ve niyetim yok:)

  3 mart 2018 03:25

  6. Akmıyor, hafif Hindistan cevizi kokuyor, hacim vermiyor bence, biraz uzatıyor. Doğal görünüm sevenler için uygun olabilir. Fırçası big shot ile aynı ama maskara solüsyonu farklı elbette. Tamamen big shot etkisi vermiyor. Mesela o akıyordu bunda o sorun yok. Gözünüzden kolayca çıkıyor bu da artılarından biri. Sevdim ben. 

  3 mart 2018 04:05

  7. 3-4 gündür kullanıyorum. ilk aldığımda açıp kapattığım ve hemen kullanmaya başlamadığım için çok ıslak değil ama hemen kurumuyor. mesela göz kapağımda kirpiğin değdiği yerlere bulaştığını farkettim.  dolgunluk hacim ehh sağlıyor ama uzatma işlevini göremedim. normal, günlük bir maskara işte. bitince tekrar almam.  fotoğraf koyacaktım ama net olmadı bir türlü, isteyen olursa duruşunu gönderirim. 

  3 mart 2018 17:50


  8. Şişirilmiş ürünler arasında bayrak flama taşıyor. Kirpiklerimi sadece siyaha boyayıp dolgunlaştırdı ama kirpiklerim şu an normalden daha aşağıya bakıyor belki kullandıkça değişir bikaç hafta kullanayım editlerim süslüler:(

  21 mart 2018 16:41

  9. Sıradan, gayet günlük kullanılabilecek maskara çok fazla anlam yüklemeye gerek yok. Hafif hacim verme okey, hafif kıvırma okey ama tek tek ayırma olayından ziyade topluca yapıştırma şeklinde.

  26 mart 2018 14:06

  10. bugün ilk defa kullandım. öncelikle kirpiklerim uzun ancak uçları sarı, hacim olarak da fena değil diyeyim. bir maskaradan beklentim hacim ve siyahlıktır.

  bu maskara içinde hindistan cevizi yağı barındırıyor besleyici olması açısından ve mis gibi kokuyor ancak bence bu yağlı yapısı kirpiklerin kaşın altında değdiği yerlere bulaşmasına sebep oluyor.

  hacim olarak çok bayılmadım, l'oreal paradise bundan daha fazla hacim veriyor. ama günlük olarak tercih edebileceğim kadar hacim veriyor hakkını yemeyeyim.

  kirpikleri güzel uzatıyor, o anlamda memnun kaldım. siyahlığı da yeterli.

  temizlemesi çok kolay, çift fazlı olmayan sıradan bir misel su ile kolayca çıkıyor ama buna rağmen akma yapmıyor, bence gayet iyi bir özellik.

  fırçası biraz sert geldi bana, bir de ikinci katı geçmek istiyorsanız hızlı olmalısınız çünkü kuruduktan sonra üst üste sürülmüyor.

  indirimde şans verilebilir, ama ben şahsen indirimsiz fiyatını hakettiğini düşünmüyorum.

  3-4 kere kullandım editi:

  anlayamadığım bir biçimde sürerken göz kapağımın saçma sapan yerlerine bulaşıyor. hayır yılların maskara kullanıcısıyım ilk defa oraya bulaşmış maskara gördüm. göz makyajımı mahvediyor 2 gündür çok öfkeliyim :D sanırım fırçasının kılları uzun ama sık olmadığı için kirpiklerin arasından geçip gözkapağına ulaşıyor ayy bilmiyorum aşırı saçma

  alt kirpiklerimden akma yaptı

  eyeliner sürmediysem kirpiklerimdeki duruşunu seviyorum ama eyeliner'a bence daha hacimli kirpikler yakışıyor, bu maskara biraz cılız gösterdi kirpiklerimi.

  son fikrim: bence indirimsiz almayın üzülürsünüz :(

  31 mart 2018 02:38 3 nisan 2018 23:58