yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (103)
  • medya (8)

  1. Suratı baştan aşağı estetiktir, bir de çirkin kızları aşağılayıp durur. Tikinin tekidir, sadece ortalama bir tiki kızdan daha fazla küfür eder. Ayrıca dudak estetiği çok kötü, burun başarılı. Yine de kendi çekmediği fotoğraflarda her tarafı çok yapay duruyor.

  Gelişmemiş demet akalın. (gizlinot: Gerçi demet akalın daha sempatik ve güzel.)

  Edit: estetiksiz fotoğraflarını sildirmiş hep, bi tanesini bulabildim onda da baya güzel çıkmış :d bir iki senedir twitterına bakmıyordum, şimdi baktım da yıllardır aynı tırıvırı. Kezo, mc donald's, eski sevgili, para. Bi de estetikleri için komplekssiz ayağına yatmış, madem o kadar coolsun niye sildiriyosun?

  11 nisan 2015 20:16 11 nisan 2015 20:36

  2. sonunda bu başlık burada da açılmış. fotoğraf çekerken n'apıyor bilmiyorum ama kızın makyajsız kanlı canlı hali hiç o fotoğraflara benzemiyor. bi değişik yani.

  haa estetikli güzel değil mi diye sorarsan walla çok da güzel.

  bu kadar kendine bakarken niye blog vs gibi bir işe girmediğini de anlamıyorum. interneti seviyor, giyinmeyi kuşanmayı alışverişi seviyor. birleştir gitsin işte sevdiğin işi yaparsın..

  11 nisan 2015 21:44

  3. ismini süslüde duyup baktığım bir atanamamis ünlü daha.

  dürüst olmam gerekirse görüntü ve güzellik kaygısı taşıyan bir insanım. Güzelleşmek uğruna yaptigimiz her şeyi, şayet temelimizi bozmadan yapıyorsak, bizi böyle kadınlardan ayıran ince bir çizgi oluyor Düşüncesindeyim.

  Yüzümü begenmiyorsam bana yakışan makyaji yapmaya çalışmak, formumu korumaya çalışmak, uzun tırnak seviyorsam protez tirnak takmak yerine uzatmak/uzatmaya çalışmak gibi.

  Kendimden uzaklaşıp bambaşka biri olmak istemem. Çirkin ve kusurlu taraflarıma zaman zaman isyan etsem de, onların benden alınma fikri korkutur. Sanki o bütünlük bozulacakmis gibi gelir.

  bu ve bunun gibi kadınların cesaretlerine şaşırıyorum Çünkü hayatları boyunca fiziksel görünümlerine dair aldıkları hiç bir iltifat onlara edilmiş olmayacak.

  ya da bir gün, bir adam "görür görmez aşık oldum" dediğinde, aşık olunan şeyin kendisi olmadığını bilecek.

  buna "annen baban iyi iş çıkarmış ehehe" "genlerin güzelmiş senin" veya "x memleketten de hep böyle senin gibi güzel kizlar çıkar" minvalinde, insanın içten içe hoşuna giden minik esprili kelimeler de dahil.

  Resmen tibbi bir başarı.

  Doktorunun yarattığı bir şey.

  Kendi değil.

  Ona benzemiyor bile.

  nasil sevebiliyor aynadaki o kadını ?

  Not: şimdi burda kendisine giydiren arkadaşların yorumlarını okuyup "güzelliğimi kıskanıyorlar yea" diyecek. hadi diyelim gerçekten bir kıskanılma durumu olsun, iyi de "kıskanılan" bile "kendisi" değil abi. Çok acaip.

  11 nisan 2015 23:02 11 nisan 2015 23:15


  4. deniz akkaya bile onca estetikle liv tyler türkiye şubesi olabilmişken, kendisi onca estetiğe bağdat caddesi standart tikisinden öteye geçemediğine göre, değil insanların tipiyle dalga geçmek, estetisyenlerine tek tek tazminat davası açması gerekir.

  12 nisan 2015 11:06

  5. gülmem geçsin yazacağım.

  heh geldim.

  tasarım yaptığını iddia edip, açtığı web sitesinde bunları satan kız.

  baya bildiğimiz beyaz t-shirt'ün üstüne yazı koymuş ve buna 59.90 (60 değil) kağıdı layık görmüş.

  baya baya dışarda 10-15 kağıda satılan t-shirt'e yani.

  en ironiği de "#prayforlosers" yazan t-shirt.

  sokakta bunu giyen kız görsen, adı sanı olmayan bu t-shirt'e 60 lira verdiği için ona kafadan loser dersin.

  abi "neden ?" yani ahahaha

  bir de alıcısı falan var şaka gibi ya ahahaha

  6 mayıs 2015 16:57 6 mayıs 2015 17:00

  6. havaya saçacak bir 60 liram olduğunda yapacağım ilk şey tasarladığı(o tişörtleri tasarlamak?) tişörtlerden birini satın almak olacak.

  yani hiç bir zaman.

  6 mayıs 2015 18:00 6 mayıs 2015 18:04

  7. sosyal medya ünlü dağarcığımı geliştiren yine süslü sözlük sayesinde tanış olduğum kişi. twitter'ına ya da instagram'ına bakmadım da neymiş şu tişörtler diye bloğuna baktım şimdi. kendisi hepimizin kanayan yarısını şu sözleriyle çok güzel özetlemiştir.

  "Her şeyden önce senelerdir kendi tshirtlerimi kendin yaptırıyorum ne istediğim uzunlukta ne istediğim desende nede istediğim içerikte tshirt bulabiliyorum. Eminim bir çoğumuzun da derdi budur. Hayır bi deniyorsun dapdar bişi boyu saçma sapan yerde bitiyor. Şans eseri buluyorsun istediğini ya da 200 lira yazıyor etikette. Bi alıyorsun 3 kez giysen "öf aynı şeyi mi giydin yine" ya kardeşim zaten zor bulmuşum istediğim ölçülerde tshirtümü bi sus istersen..."

  6 mayıs 2015 22:27


  8. twitterdan engellediğim insanlardan biri. rt - lerini görmeye tahammül bile edemiyorum. sen nasıl bir iticisin hanım kızım ya.

  15 temmuz 2015 23:42

  9. Ya sabah sabah ahshsghjokjhkjkk

  En sevmedigim muhabbet su 'koylu' muhabbeti. En hafif tabiriyle sevmedigim ama. Bir yandan da bu tarz olusumlara kizamiyorum, sokakta gorsem boyle asiri sekil tipleri sarilasim geliyor. Varsin gerizekali olsunlar yeter ki bu millet kisa elbiseler, etekler, sortlar giyen, asiri sekil insana doysun. Azalarak bitecekler nasilsa. Yenileri gelmeyecek mi, birakin gelsinler ya. Ben artik bakimli kadin/erkek gordugunde hayvan gibi bakan, taciz eden ayilari gormek istemiyorum. Gecis surecimizi hizlandirsinlar ahdjskkal. Buradan sesleniyorum, halka karisin yoksa bu boyle olmayacak.

  Bikini tasarlayacakmis seneye. Allah kitap askina tasarlayinca bana haber verin bi bakicam ahahaha

  20 temmuz 2015 09:16

  10. yüzü doğallıktan o kadar uzak ki. sanki yüzünü facetune ile şekillendirmiş, makyajını youcam ile yapmış gibi.

  20 temmuz 2015 14:24