0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar ()
  • medya (0)

1. bir keresinde kepek sorununa iyi geldiğini duymuştum ne kadar doğru bilmiyorum hiç denemedim.

27 nisan 2014 15:25

2. menekşe yağı mis gibi kokan bir yağdır. su ile seyreltip saça fıs fıs yapabilirsiniz,hem saçlara iyi gelir, hem de her adımınızda menekşe kokusu yayarsınız.

30 nisan 2014 12:39

3. menekşe yağı tırnakları güçlendirir dediler, her akşam üşenmedim tırnaklarıma masaj yaparak sürdüm. çok güzel bir kokusu var. etrafı bile sarıyor. tüm odayı kokutuyordu o derece... tırnaklarımda ama çok büyük etkisini görmedim ben.

2 mayıs 2014 14:33


4. süslü sözlük sayesinde aldığım, oh iyi ki de almışım heryer kıra bahara dönüştü dediğim, mükemmel ötesi kokulu yağ. (yazar: alchemist ) in dediğini yapmaya çalıştım fakat saçıma bir kerede iyi gelmez zaten, sırf kokusu için alınır bu yağ başka fayda aramıyorum ben arkadaş!

tecrübelenme editi: manikür için de biçilmiş kaftanmış kendisi. hemen uçtuğu halde(gizlinot: ellerimiz yağlı yağlı kalmıyor yani) tırnak etlerim haala yumuşacık, haala mis gibi kokuyor. süreli yaklaşık 10 saat olduğu halde...

6 mayıs 2014 21:41 20 mayıs 2014 21:20

5. kaş ve kirpikleri dökülenlere tavsiye edebileceğim yoğun kokulu yağ.

başlarda çiçeğin taze kokusunu taşırken bir süre sonra ağır hatta çok yoğun gelir.

bu yüzden açıldıktan sonra buzdolabında saklamakta fayda var. eğer yoğun kokular sizi rahatsız etmiyorsa cildinize de kullanabilirsiniz besler ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır. gece yatmadan önce temizlenmiş cilde, parmak uçlarına damlattığınız menekşe yağıyla masaj yaparsanız sabah uyandığınızda beni hatırlayacağınızdan eminim.

14 haziran 2014 21:24

6. bir başka üçkağıtçı yağı. öyle evde yapılamaz. aşağıda link verdim aradım taradım ne saça ne tırnağa dair bir şey yazmamışlar. anlaşılan maranki dumankaya saraçoğlu gillerden birisi kaba tarafından bir şey uydurmuş bizim kadınlarımızda balıklama dalmış, yani bu güzide memlekette yok böyle yağ, olanda esanstır yağ değil.

http://www.healthguideinfo.com/natural-therapies/p80794/

9 ağustos 2014 22:32

7. Bir izleyicim sayesinde keşfettiğim ve artık evimden ayırmayacağım yağ.

Efendim ben haftada bir tırnaklarıma sürüp kuruyana kadar bekliyorum ve ya sürüp öyle uyuyorum. Peki ne oldu etkisini gördüm mü? Hemde fazlasıyla. Şöyle ki benim tırnaklarım yaza girerken pitir pitir kırılıyordu ve uzatamıyordum. Oysa ben uzun tırnak hastası biriyim öne süreyim gezeyim. Nitekim böyle menekşe yağını kullandım ve oh oh yani tırnaklarım tam istediğim boya ulaştı. Ama tırnak uzadıkça bakımı arttırmak gerekiyor çünkü yumuşuyor uzadıkça ben de vakitsizlikten sürememiştim bu yağı e tabi tırnaklarım kırılmaya meyıllı olunca biri kırıldı hepsini kestim ama şimdi tırnak bakımının olmazsa olmazı oldu benim için.

Kökü olayına gelirsek evet çok güzel kokuyor sonradan da biraz ağırlaşıyor ama ben yine de kullanacağım:)

3 eylül 2014 08:40


8. şu sıra duştan çıktıktan sonra saçlarıma gönül rahatlığı ile kullanıyorum. ellerimi ayrı bir şımarıyorum. ne ferah bir kokudur ya da bana öyle geliyordur bilmiyorum ama almaktan imtina etmeyiniz süslüler.

7 temmuz 2015 10:16

9. hakkında sürekli aynı bilgiyi verdiğimden dolayı her an sözlükten atılabilirim ama bunu alın alın tırnaklarınıza sürün hanımlar ya. vallahi kırığa, çağlağa birebir geliyor. her ne kadar üşengeçlikten uzuuun zamandır ihmal etmiş olsam da gerçekten zayıf tırnaklar için en iyi çözüm bence menekşe yağı.

ay nolur sürün ya, sanki sürmezseniz hatrım kalacak.

7 temmuz 2015 20:08

10. ben de daha önce saç uzatmakla ilgili başka bi girdide paylaşmıştım bu bilgiyi ama kendi başlığı altında da belirteyim o zaman. saçınızın hızlı uzamasını istiyorsanız bu yağı kullanabilirsiniz. zamanında faydasını görnüştüm. tek dezavantajı çok ağır kokmasıdır. koku kötü değildir ama o kadar ağırdır ki çevrenizdekiler rahatsız olurlar o yüzden mümkünse haftasonu evdeyken filan deneyin. sizin burnunuz alışacağı için kokusu aynı şekilde sizi rahatsız etmez.

7 temmuz 2015 20:21