girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (133)
  • medya (5)

133. şimdiye kadar sadece defter aldığım ve diğer ürünlerinin ilgimi çekmediği marka. buranın kokusu beni o kadar rahatsız ediyor ki girer girmez egzamam coşuyor ve kızarıp kaşınmaya başlıyorum, öyle yoğun bir koku. o yüzden beş dakikadan fazla zaman geçiremiyorum. 

bir de fiyatları tamam indirimde falan fena olmayabilir ama çoğu ürünün birebir aynısını  aliexpressten ben almışım 3,50 liraya, onlar satıyor 15 liraya falan. genelde aciliyeti olmayan ürünler olduğu için de aliexpressten almayı daha uygun buluyorum arada böyle uçurum fiyat farkı olunca. 

farkettim ki burda satılan ürünler o an aşırı gerekliymiş gibi görünse de eve gelince bir köşeye atılıp unutulacak, yıllar sonra “enee bu neymiş ki?” denecek şeyler. 

2 saat önce

132. bir şeyler alabilmek umuduyla gidiyorum, her şeye bayılıyorum çok tatlı tam benlik diyorum sonra düşünüyorum "bunu almama gerek var mı?". Cevap hep aynı "yok"

bugün 01:11

131. iade ve değişim konusunda müşteriye asla yardımcı olmayan mağaza zinciri. online mağazadan aldığım ayna birsürü çizikle gelince mağazada değiştirmek istedim ve asla yardımcı olmadılar. baktığımda genellikle kulaklıklarının çok kısa sürede bozulduğu ve eyelinerlarının kuru çıktığı şikayetleriyle karşılaştım. buradan alışveriş yapmayı düşünen süslülere duyurulur.

bugün 00:28 bugün 00:35


130. sevimli, şirin görünümlü mağaza zinciri. yolumun üzerinde olunca girip tabanlık aldım 12.95tl'ye. sonra eski fiyatın üzerine çok sayıda kat kat beyaz etiket yapıştırılmış oluduğunu görüp sakin sakin söktüm hepsini ve gerçek fiyatını gördüm ki bir miktar üzüldüm. 4.95 tlydi. sana da hoşçakal miniso..

dün 20:34

129. kesinlikle bayıldığım mağaza. ürünleri çok kaliteli. özellikle soyulabilen ojelerine bayılıyorum. bir de asansörlü eyeliner aldım elimden düşmüyor. kardeşime kulaklık hediye almıştım orda bir senedir kullanıyor ve çok memnun

4 ekim 10:51

128. Bu yaz ilk defa miniso mağzasına gitmek nasip oldu,açıkçası pek de bir numarası yok.oldukça pahalı,evet güzel ürünler var,insan hepsini almak istiyor ama bu devirde keyife alışveriş yapmak lüks oldu artık.ihtiyacım var mı diye kendime sorduğumda hep elimdekini geri bırakıyorum,bu da beni mutsuz ediyor ne yalan söyleyeyim.

2 ekim 20:57

127. Tek istediğim oda parfümü kapının girişinde olmasın,kokudan bayilacektim. Neyse, aslında daha çok küçükten genç kıza kadar olan kesimin begenebilecegi bir yer, ben şahsen sıkıştırılmış kağıt maske için girdim mağazaya, her yerde bulamayacağım bir şey olduğunda gidip alabilecegim mağazalardan.

1 ekim 22:08 2 ekim 09:46


126. Samsun'a da yeni mağazalarını açmişlar

1 ekim 21:50

125. Kozmetik ürünlerini İntercus ( doğru hatırlamıyor olabilirim ) İtalya da bir ünlü kozmetik sanayi üretiyor diye duydum.Ürünleride çok pahalıymış bu markanın

1 ekim 14:07

124. (yazar: ozgu)'ye katılıyor ve yemek çantalarını ben de öneriyorum. isterseniz yemek taşıyın, isterseniz sandviç hiçbirşeyin kokusunu içinde barındırmıyor.

1 ekim 10:17