girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (65)
  • medya (1)

65. Renk eşitleyici olan primerini aşırı beğendim. 20 lira gibi bir fiyatı var 3 renkten oluşuyor. Ben koyu gelen fondotenlerimi açmak için de beyaz rengini aldım. Cildi çok güzel gösteriyor, gerçekten az da olsa renk eşitliyor ama fondoteni sürdükten sonra cildim resmen sağlıkla ışıl ışıl parlıyor. Bayıldım. Bu markanın bir de shell primeri var, onu önermem testerini denediğimde içinde kocaman kocaman simler olduğunu gördüm çünkü.

dün 10:16

64. Koku alma duyumu veren yüce rabbim, o nasıl mağaza kokusu ?! 10 dakikadan fazla kalırsam ciddi manada burnumu sızlatan, parfümü bedava bulunca dükkanı parfümle yıkayan, özünde iyi bir mağazalar zinciridir.

dün 09:25

63. Ankarada olmadığını öğrenince üzüldüğüm, daha sonra açılınca da ilk fırsatta gittiğim ponçik mağaza. Ürünler o kadar tatlı ki insanın hepsini sepete atası geliyor fakat kalite fiyat bakımından düşündürüyor.

Dipnot: ama insanı çeken bir yanı vat kesinlikle hele ki kore ürünlerine ilginiz varsa

dün 02:39


62. girip gezmekten hoşlandığım minnoş mağaza. fakat ne yalan söyleyeyim sanki kalite bakımından aliexpress gibi geldiği için bir şey almıyorum pek.

dün 01:50 dün 02:07

61. Mağaza çok minnoş içeri girip dolaşmak zevkli ama ürünlerinin çoğu ıvır-zıvır gereksiz gibi geliyor bana. kendini japon gibi tanıtan çinli markası.

19 haziran 23:59 dün 00:01

60. güneş kremini daha etkili temizlemek için pembe konjak süngerini almıştım.Tipi güzeldi ama 4-5 kulanımda içi çıktı parçalandı resmen.Kesinlikle almayın.Eklipse geri dönüş...

19 haziran 14:43

59. bundan aylar aylar önce, denemek için bir (gbkz: cc krem)ini almıştım. ilk başlarda çekmecemin kenarında bekletip bir ara kullanırım diye görmezden geldiğim bir üründü. sonra bu ürüne işim düştü ve kullanmaya başladım. aman allahım. bugüne kadar nasıl kullanmadım ben bunu diye kendime hayret ettim. o yapısı, rengi, yüzdeki bitişi, kapatıcılığı, ışıl ışıl görünüm vermesi... galiba bu cc kreme aşık oldum.

gelin görün ki minisoya gittiğimde bu cc kremi artık bulamıyorum. kaldırmışlar sanırım:/ yerine gül kokulu cilt ürünleri var ama olmuyor azizim, tutmuyor o cc kremin yerini.

galiba o cc krem bana tanrının kısa süreli bir mutluluk için gönderdiği geçici bir lütuftu. belki de hiç yoktu, hayal dünyamda yarattığım bir kahramandı. özlüyorum seni (gbkz: ccc reyiz) (gizlinot: swh).

19 haziran 02:15


58. Tr için interney alışverişi açılmış. Birçok üründe %30 indirim var ve 50 tl üzeri kargo ücretsiz.

Deneyimlerini başarılı bulduğum niyans miniso'ya ait spf36 güneş koruyucusunu baya beğendiğini ve dönüşümlü kullanacağını belirtti fiyatı da 22.5 tl. Sipariş vermeyi düşünüyorum karma cilde uygun bulursam deneyimlerimi paylaşırım.

Not: 15 lira gibi bir fiyata aldığım miniso makyaj bazı şu an 10 lira indirimde. Memnunum ve tavsiye ederim gözenek görünümü için.

16 haziran 00:18

57. Eve çıktığımda ilk yerleştirme aşamasından sonra eksik kalan ıvır zıvırları minisodan tercih etmiştim hala da hayatı kolaylaştıran ve etrafı daha düzenli yapan aldığım şeyleri memnun olarak kullanıyorum. Aldıklarım hatırladığım hadarıyla büyük bir kutuydu iç çamaşırlarımı koymak için kullanıyorum, dikiş kutusu, masa örtüsü, seyahat manikür seti vs. Ayrıca arkadaşımdan minisoyu duymam yağlı ciltler için tek kullanımlık yağ emici mendilleri sayesinde olmuştu sonradan ne zaman gitsem denk gelip edinemedim..

20 mayıs 18:49

56. Çıkardıkları Mini Pony koleksiyonunun fondötenine bayılıyoruumm. Cidden yapısını, kapatıcılığını ve duruşunu inanılmaz beğeniyorum. Bi de rengimi tam tutturunca daha çok sevdim tabi :):):). Tek sevmediğim yanı kokusu. Keskin alkolümsü bir kokusu var.

19 mayıs 23:06