sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (75)
  • oylar (16)
  • medya (0)

  75. Signature olanına sahibim. Sabah uyguluyorum akşama kadar duruyor kalıcılığı çok iyi. Kapatıcılığı orta. Sivilce vs de yapmadı. Memnunum tekrar alırım. 

  15 nisan 21:54

  4

  74. misshanın renk skalasında sıkıntılar yaşadığım ten ürünleri. Normalde alıp severek kullandığım renk 23tü fakat ne zaman bronzer’ı yıkanırcasına kullanma hevesim geçti o zaman bu rengin yüzüme inanılmaz gri kaldığını fark ettim. 27 benim için çok koyu, bronzlaştığımda bile kullanamam, 21 ise çok açık. Sadece büyük boyunda olduğu için dikkatimi çekmeyen 25 rengini denedim sonra, gerçekten cildimle tam uyuştu, fakat bu renk de sadece perfect cover da mevcut. Elimdekinden sonra kullanmak istediğim alternatif signature idi fakat onda da bu renk mevcut değil, hatta bazı ürünleri sadece 2 renk. Renk skalası ve alt tonlarını çeşitlendirmelerini gerektiğini düşünüyorum

  15 nisan 21:16 15 nisan 22:27

  73. Yağlı ve sorunlu cildime en iyi gelen ürün. Yaklaşık dört yıldır kullanıyorum hiç şikayetim olmadı. Ama eskisine göre çok pahalı oldu ilk aldığımda 50 ml 37 civarı iken şimdi 50 ml 90. cepleri yakıyor ama değer.

  3 nisan 00:57

  72. Kapatıcılık anlamında çok abartıldığını düşünüyorum. Azdan ortaya bir kapatıcılığa sahip.

  Başta gri gibi dursa da cilt rengiyle bütünleşiyor.

  Açık tenli kişiler için renk skalası oldukça fazla.

  Ciltteki kurulukları, pullanmaları ve sivilceleri daha belirgin hale getirmiyor.

  Ortalama 2-3 saatte parlamaya başlıyor.

  14 mart 21:48

  71. Online da istediğiniz rengin testerını 2 lira karşılığında alabiliyorsunuz. Denemeden alamayan biri olarak beni çok mutlu etti. Ayrıca fondötenlerinin de testerını onlineda sipariş edebiliyorsunuz

  Ben perfect cover 21 numarayı denedim ciltle bütünleşen nem veren ve bb kreme göre kapatıcılığı yüksek bir ürün.

  10 şubat 15:39 16 şubat 21:13

  4

  70. Normalde hep pure beauty bb krem kullanırdım ancak sivilce yaptığını farketmemle benzer başka bir ürün arayışına girdim. Misshanın sitesinden tester aldım 5 tane. 21 numaralı rengi pure beauty ile neredeyse aynı. Ancak onun kadar kremsi değil ve daha az kapatıcı. Daha ince daha parlak. (gizlinot: Buraya kadar benim için iyi) Kötü yanları ise fiyatı pure beautye göre yüksek ve gözenekleri belli ediyor. Yinede sivilce yapmadığı için yoluma bununla devam edeceğim.

  12 ocak 16:12

  69. Yıllardır vazgeçemediğim bb krem. Her seyin sivilceye sebep olduğu yüzümde sivilceye sebep olmayan nadir ürünlerden birisi. Kapatıcılığı da orta seviyde ama öncesinde yüzün nemlendirilmesi gerekiyor

  30 aralık 2018 00:41

  68. ilk önce testerlarıyla başladım bu hikayeye. perfect cover bb sini denedim gayet güzeldi fakat gün sonunda cildimi yağlandırdığını fark ettim, zaten içinde de paraben varmış. bu sebeple hemen missha signature real complete denemek istedim. fakat onun da kapatıcılığı çok hoşuma gitmedi yine gün içinde cildim yağlandı. sonra uzun araştırmalarım sonucu gözenek problemim de olduğu için missha pore fection bb'nin büyük boyunu almaya karar verdim. ben hiçbir şeyi bu kadar heyecanla beklediğimi hatırlamıyorum :D fakat tam bir hayal kırıklığıydı.. gözeneklerimi evet güzel kapattı fakat burun kenarlarım deliler gibi yanmaya ve kaşınmaya başlamıştı. napsam geçiremedim. eve gidene kadar gün boyu orası kıpkırmızı yanmaya devam etti. belki gün içinde bir şeye alerjim olmuştur diye düşüp ertesi gün de denedim, yok devam ediyordu. maalesef anneme vermek zorunda kaldım kullanamadım.

  tam missha serüvenimi kapatacakken bir gün pore fectionla beraber gönderdikleri "missha cho bo yang" bb sinin testerını deneyim dedim. ve almadığım iltifat kalmadı süslüler. herkes cildimin güzelliğinden, beyazlığından ve pürüzsüzlüğünden iltifatlar ediyordu. cildim pamuk gibi yumuşacık olmuştu. zaten bitkisel bir bb, diğerlerine göre biraz daha pahalı ama olsun değer. asla cildimi yağlandırmadı, kapatıcılığı orta seviyede ama sakız kıvamında olduğu için tüm gün yüzümde tutunabildi. aynı zamanda kırışıklık bakımı,beyazlatma ve uv önleyici bakımda vaatleri arasında. içerisinde saf altın bile varmış ufak bir oranda. kısacası hayatımın bb sini buldum mutlu mesut yaşıyoruz çok şükür:D euro-dolar fırlamasaydı keşke daha uyguna alabilecektim ama sağlık olsun

  15 kasım 2018 11:22 15 kasım 2018 11:31

  67. kapatıcılığı yüksek bir bb krem. signature olanını bir sene boyunca kullanmıştım, bende her hangi bir iritasyon, sivilce yapmamıştı. hem 23 hem 21 numarasını denedim, 23 biraz fazla gri gelmişti bana 21. bırakmamın ikinci nedeni bu renk problemi, ilk nedeni ise yoğunluğu. ciltte tabaka halinde hissediyordum ne yazık ki, ancak yoğun kapatıcılık arayanlar için uygun olabilir.

  15 kasım 2018 11:00

  66. Çok hassas her şeye sivilce çıkartabilen bi cildim var. Övüldüğü için kalktım aldım ama ben bu kadar da sivilce çıkartan bi bb krem görmemiştim. Yanaklarım küçük küçük pembe sivilcelerle doldu. Onun yüzünden değildir diyip birkaç gün sonra denedim yine aynı şey. İçinde bir şeyler var ve cildim kaldırmıyor galiba ama o şey ne bilmiyorum :)

  15 kasım 2018 10:47