sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (20)
 • oylar (6)
 • medya (1)

1. (link: http://missha.com.tr/urunDetay/Black-Ghassoul-Peel-off-Nose-Pack-410-8.html buradan) yaklaşık 1 hafta önce edindiğim siyah nokta çıkarıcı maske. sırf yeni yeni şeyler deneme merakıma yenik düşüp aldım. zaten bir siyah nokta bandıyla aynıdır ne kadar kötü olabilir dedim.

denedim sürmesi beklemesi çok eğlenceli, 15 dakika bekledikten sonra yapışkan olan kıvamı lastik gibi bir kıvama dönüyor. siyah nokta çok yoktu bantla temizlemiştim bir süre önce ama kalanları da oldukça güzel ve acıtmadan gözlerimi yaşartmadan çıkarttı. oldukça işe yarayan bir ürün.

siyah nokta bandı yerine alıp denenebilir bir ürün daha az acı veriyor çünkü. biraz değişik bir kokusu var ancak beni rahatsız etmedi. ürün yaklaşık olarak 6-7 ay gider o yüzden pahalı olduğunu düşünmüyorum.

yapması çok eğlenceli çünkü siyah sırf bu yüzden tekrar alırım.

23 ağustos 2014 13:59

2. Burun bandına nazaran daha iyi ve daha ekonomik olan siyah nokta temizleme ürünü. Açıyorsunuz ve elinize aldığınızda yapışkan siyah bir krem gibi kokusu plastik ögütülmüş leblebi arası bişey ki bu koku bantlarda da var. Sonra hızlıca eşit şekilde yayıp bekliyorsunuz sonra kuruyunca çekiyorsunuz. Bitti gitti. Daha yüzeysel siyah noktalarda çok daha iyi sonuç veriyor. Erkeklerde mesela. Daha az ve derin noktalarda ise beklenti düşüyor. Ben sevdim

5 eylül 2014 16:35

3. hiçbir işe yaramayan (gbkz: missha) ürünü. fiyatına aldanıp bu sefer siyah noktalarıma iyi gelecek umuduyla aldım, ama hiç memnun kalmadım.. yapışkan bandı yüzünüze yapıştırıp çekmek gibi bir etkiden ileri gitmeyen bir ürün. üstelik ürünü satın aldığım-buraya yaptığım yorumdan daha makul bir-yorumumu değiştirip de yayınlamış, sanki ben memnun kalmışım gibi birşeyler yazmış olan, bir siteye sahip. hiç dürüstçe değil, hayatımda daha saçma bir şey görmedim. bir daha asla alışveriş yapmayacağım. kimseye de önermiyorum.

5 mart 2015 01:36 7 nisan 2015 22:29


4. kısa sürede etki etmeyen ürün. 1 aydır kullanıyorum burnumun ucundakiler yeni yeni azalmaya başladı. bakın bitti demiyorum. ama yağı alıyor götürüyor. o güzel. sebum kontrolü için ideal. büyük umutlarla almıştım. devam edicem kulanmaya inşallah biter bu siyah illet.

10 mart 2015 20:43

5. kokusuna rağmen bir işe yarayacak mı diye sabırla iki haftadır denediğim maske. şimdilik %5 bile azaltmadı, ama en azından burnum yağdan parlamıyor artık. sürmesi ayrı bir dert, pek akışkan değil macun kıvamında. bitirene kadar sabırla bekleyeceğim, belki beni şaşırtır diye bekliyorum hala.

8 mayıs 2015 22:46 ed.16 haziran 2015 14:36

6. Etkili fakat mucize beklenmemesi gereken bir ürün. Çok fazla olmayan siyah noktalarimin görünümünü azalttığını düşünüyorum. Banyo sonrası 30 dk tutarak kullanıp memnun kaldim ben.

14 eylül 2015 10:13

4

7. Siyah nokta problemi yaşayan biri olarak bir umutla aldığım maskedir... kokusu çok kötüdür desem güzel olan ve işe yarayan şeylerin genelde güzel kokmadığı da bir gerçek... uygulaması kolaydır. haftada bir kez uyguladım bir süre... düzenli kullanınca evet işe yarıyor ama sadece bu ürünle siyah noktalardan kurtulmak mümkün değil... ancak azalttığını söyleyebilirim. yine de rutin cilt temizliğine ilave olarak haftada bir kullanıldığında olumlu sonuç almak mümkün gibi... yalnız kutu açıldıktan 6 ay sonra kalan ürünü atmakta fayda var... ürünün renginin değiştiğini ve kıvamının farklılaştığını farkettim.

17 ekim 2015 04:25 ed.29 kasım 2015 12:14


8. Sitedeki fotoğraflara inanıp siyah noktalarımla savaşımda bana yardımcı olacağına inanarak aldığım ürün, hatta aynı serinin maskesiyle sabununu bile almıştım, nitekim her seferinde olduğu gibi rutin haline getirip ürünleri kullanamıyorum en çok maskesini kullanmışımdır sanırım, ama bir ürünün kullanımı bu kadar mı zor olur arkadaş, bir türlü düzgün uygulayamıyorum ya ben usülü öğrenemedim ya da cidden zor, sırf bu yüzden kullanasım gelmiyor, uzun vadede belki işe yarayabilir ancak ben burun bantlarından daha çok verim alıyorum.

24 kasım 2015 11:06 24 kasım 2015 13:43

9. kokusu fıstık ezmesi gibi, sürmesi biraz zahmetli.

banyo sonrası açılmış gözenekleri bir nebze temizleyen ama mucizevi etki yapmayan bir ürün.

olmasa da olur.

24 kasım 2015 11:53

10. burun bantları da işe yaramıyordu bende, henüz bir kere kullandım ama bu da işe yaramadı diyebilirim.o beklediğim burundaki siyah noktaları süpürgeyle çekilmişçesine çekip çıkarmıyor bu da ne yazık ki. ama şöyle deneyeceğim bir de banyodan sonra ya da su buharına yüzümü tuttuktan sonra.

4 mayıs 2016 15:04