yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (7)
  • medya (3)

  12. missha'nın aşırı popüler olan perfect cover bb'si bende sivilce yaptığı için missha'dan yeni bir bb krem denemek istedim çünkü perfect cover benim hayatımda kullandığım en güzel ten ürünü (on yıldır kullandığım mac face and body'den bile güzel). m perfect blanc da perfect cover kadar olmasa da çok güzel bence.

  -duruşu nemli ama yapısı mat. bu nasıl oluyor hiç anlamadım gerçekten bana değişik geldi. ciltte mat hissettiriyor, sabitleniyor ama dışarıdan bakıldığında nemli/yarı parlak bir duruşu var.

  -yapısı mat olduğu için altına iyi bir nemlendirici istiyor. benim cildim normal, kışık kuruya dönük olmasına rağmen altına iyi bir nemlendirici ile kuru durmadı. gözeneklerle alakalı çok yorum yapamam ama benim çok gözenek sorunum yok.

  -ben 21 rengini aldım, 19 bana çok beyaz geldi. 21 nötr ve soğuk alt tonlu açık tenli herkese uyum sağlar bence.

  -kapatıcılığı bence orta, tüm renk eşitsizliklerini toparlayıp cildi duru gösteriyor.

  özetle ben sevdim. içinde mineral yağ olmadığı için perfect cover gibi sivilce yapacağını da sanmıyorum. baya severek kullanırım.

  6 şubat 16:14 6 şubat 16:15

  11. Yağlıya dönük karma ve sivilceye meyilli cildimde hiçbir sorun yaratmayan bebek bir bb kremdir kendisi. ben çisem çakır'ın önerdiği ürünler arasında gördükten sonra araştırıp satın almıştım. 

  Öncelikle pul pul görünme sorunu yaşayan süslülere kendi çözümümden bahsetmek istiyorum. Yağlıya dönük karma ciltli olmama rağmen başlarda benim de cildimde pütür pütür duran bir ürün olmuştu ancak güneş kremini sürdükten kısa bir süre sonra ürünü uyguladığımda çok sağlıklı bir parlaklık ve doku yakalamaya başladım. Güneş kremini cildimde pek bekletmeden üstüne bb krem sürme konusunda ne kadar doğru bir iş yapıyorum pek bilmiyorum açıkçası ama basitçe altına nem veren ürünler ile kullanınca duruşu çok değişiyor bence gerçekten. Sürdükten bir süre geçtikten sonra ciltte çok daha güzel göründüğünü de eklemeliyim. Yapısıyla, görüntüsüyle her şeyiyle iyi ki almışım dedirten bir ürün oldu benim için.

  6 nisan 2022 19:47

  4

  10. Sample olarak iki gün denedim. İlk sürüşte asla yüze oturmuyor sanki. Üstünden süngerle geçme ihtiyacı duydum. Sonra durdukça içten içe aydınlık cilde sahipmiş gibi efekt oluşturuyor. Yağlanma, kuruma, pullanma, gözenekleri fazladan belli etme gibi hiç bir sorunla karşılaşmadım. Yüzden yavaşça siliniyor gibi etkisi azalıyor ama geride hala aydınlık ve temiz bir görüntü bırakıyor. Güzel bir ürün.

  27 şubat 2022 23:37


  9. Missha'nın internet sitesinden sünger setiyle beraber aldığım bb krem. Karma ve yağlı ciltlere oldukça uygun olduğunu düşünüyorum. Buğday tenliyim, 23 sand rengine sahibim. Nemlendirici sürdükten sonra uygulayınca ciltle çok güzel bütünleşiyor. Tek pompa tüm cilde yeterli oluyor. İlk sürüldüğünde gözenekleri belli ediyor ama birkaç dakika sonra tam oturuyor. Kapatıcılığı oldukça iyi. Cildi aydınlık ve sağlıklı gösteriyor. Sivilceye çok meyilli bir cildim var ve bu ürün sivilce yapmadı. Günlük rahatlıkla kullanabileceğiniz hafif bir ürün. Bittikçe alacağım. Tavsiye ederim.

  8 mart 2021 22:18

  8. Kuru ciltlerin bu BB kreme bayılacağını düşünüyorum. Cildi kuru olmasına rağmen sivilcelenme yaşayanlar ise bu üründen vazgeçemeyecek çünkü tam da böyle bir cilde sahip olmama rağmen asla sivilce problemi yaşamadım. İlk sürdüğünüzde grimsi dursa da daha sonra kendi ten renginizle bütünleşiyor ve inanılmaz doğal duruyor hatta herkes yüzüne ne yaptın diye sormuştu. Ben 13 numara kullanıyorum beyaz tenliyim ve cilt alt tonum ne sarı ne de pembe sanırım nötr oluyorum. Özetleyecek olursak sivilceli ciltlerde asla sorun yaratmayan, kuru ciltlerde pul pul görüntü oluşturmayan, ten renginizle bütünleşen ve çok doğal bir parlaklık sağlayan bir ürün. Zaten Kore markası olduğu için oldukça güveniyorum çünkü Koreliler cildine gerçekten önem veriyor. 

  25 ocak 2021 19:14 31 ocak 2021 00:48

  1

  7. Cildim kuru/karma ve ne yaparsam yapayım o kadar parça parça duruyor ki verdiğim paraya yazık diyorum. Bulaşıyor , parça parça duruyor , pul pul duruyor yani o kadar korkunç bir hal alıyor ki inanamıyorum.Ne yapacağımı bilemiyorum verebileceğim kimse yok elimde öyle kalmış oldu.

  25 ocak 2021 19:13

  6. Ürün bende her şans verdiğimde küçük küçük sivilceler çıkarttı. Bununla birlikte ciltle tam bütünleşmiyor. Bu nedenle memnun kalmadım. 

  19 ekim 2020 16:12


  2

  5. Missha'dan son yaptığım alışverişimde 4 paket testerı gelmişti. Son günlerde birkaç kere deneme şansım oldu ancak hiç beğenmedim. Yüzde pütür pütür duruyor, sabitlenmiyor, parçalanıyor. Kapatıcılığı azdan ortaya ve bitişi de normal diyebilirim. Pudrayla sabitlediğimde karma/yağlı cildimde parlama yapmadı. Normalde günlük makyajımda missha cho bo yang bb krem kullanan birisiyim. O bundan çok daha pudralı, mat bitişli ve kapatıcı olmasına rağmen asla pürüzlü durmayan, cildimle çok güzel bütünleşen bir bb krem. Olmamış missha bu sefer yapamamışsın.

  3 ekim 2020 18:34

  2

  4. Testerini kullanmıştım, hiç memnun kalmadım, büyük boyunu almam. Cildimle bütünleşmedi, güzelce oturmadı. Normalde yağlı bir cildim olmasına rağmen parça parça durdu enteresan bir şekilde.

  5 eylül 2020 15:08

  2

  3. Cildimde pürüzlü bir katman, tabaka oluşturdu. Hiç sevemedim. Vanilla rengi tam anlamıyla Pembe alt tonlu bir bb krem ve benim cilt alt tonum da kırmızı olmasına rağmen kaldırmadı. Fazla geldi rengi. Çizgilere dolma yapabilir, görece kuru bir yapısı var. Denemeden almanızı önermem. Dikkatli olunuz.

  5 eylül 2020 14:51