0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1)
  • oylar (0)
  • medya (0)

1. Kardeşim iş sebebiyle geçen hafta Kuzey Kore'ye gitmişti. Ekip arkadaşı da kozmetiğe düşkün bir hatun olunca, kardeşim de Missha mağazasına girmiş ve bize bir yığın Aloe veralı, salyangoz özlü vs. Maskelerden almış. Açıkçası bu ürünü de kardeşime missha'daki satıcı tavsiye etmiş, herkesin çok sevdiği bir nem ürünüdür, her yaştaki insan kullanabilir gibi bir şeyler söylemiş, yavrum o da ha o zaman öyleyse alayım demiş almış tabii.

Haftasonu annemle missha'nın real solutions serisinden propolis içerikli olan kağıt maskesini kullandık. İkimizin cildi de karma ama annemin t bölgesi benimkine göre daha yağlı ve yanakları benimkine göre daha kurudur. Yani o bana göre daha net bir karma cilde sahip. İkimiz de bu kağıt maskeyi uygulamadan önce güzelce cildimizi temizledik. maskeyi de sonra gül suyuyla yüzümüzü tonikledikten sonra uyguladık. Uygulama talimatında öyle bahsetmişler çünkü, deneyecek süslülerin aklında olsun. 

Aman Allahım, maske tamamen bir nem bombası. Böyle bir güzellik olamaz. Hele annemin o kuru yanakları o kadar güzel nemlendi ki anlatamam. Kalanını da yani paketin içinde kalan ürünü de el kol ve dirsek kısmına sürmüştük, dirseklerimi bile yumuşacık yaptı. Maskeye karma ciltli biri olarak bile bayıldım, kuru ciltli süslüler kesinlikle aşık olacaklardır. Doğal özlü bir maske olduğu için sivilce vb. problemlere yol açacağını sanmıyorum. Bu arada annem de ben de hafif alerjiye yatkınız, herhangi bir problem oluşturmadı iki gündür, sivilce vb. yok şu an hiçbir yerimizde.

Maskeden bu kadar memnun kalınca Girdim sonra missha'nın sitesinden baktım. Başka çeşitleri de varmış. kardeşim bir kez daha giderse kesin bu serinin diğer ürünlerine de bi bakmasını isteyeceğim. Özetle nem bombası isteyen herkese özellikle de kuru ciltli süslülere önerebileceğim bir maske oldu bu serinin propolisli maskesi. Benim gibi incelemek isteyenler için de linki aşağıya bırakıyorum:

http://missha.com.tr/urunDetay/Real-Solution-Tencel-Sheet-Mask-Vitalizing-2048-.html

23 nisan 17:13 23 nisan 17:21